Saulės horoskopai
Žemiškus dalykus reikia pažinti, kad juos pamiltum, dangiškus - pamilti, kad pažintum (B. Paskalis).
Seniai prognozavau,jog britų karaliene taps Keitė Middleton. Yra FB įrašas 2011/04/29. Manau, poros metų bėgyje karalius Čarlzas 3-iasis perduos karūną sūnui. Tai būtų teisingiausias, objektyviausias sprendimas. Keitė vienintėlė iš jų visų turi potencialo ir toliau tęsti Elžbietos kursą, atsakingai išpildyti karališkas pareigas.
https://www.facebook.com/282425177052/photos/pb.100063476765688.-2207520000../10150231808412053/?type=3
Tokio masto pasauliniai lyderiai, kaip karalienė, gimsta itin retai. Atsakomybė už valstybę, atvirumas naujoms idėjoms, naujų technologijų išmanymas, valdymo talentai, pavyzdinis humanizmas ir nuoširdi meilė žmonėms, kolosalus darbštumas ( nu gal ir korgiai teikė tam šimteriopos energijos), neeilinis, mokslinės pakraipos intelektas ir žaibiškos reakcijos kritinėse situacijose, ateities perspektyvų numatymas, socialumas, visų valdymo galių geležinė kontrolė. Ir visa tai- po taikios, naminės močiutės mielu įvaizdžiu.
Su ja baigiasi monarchinio- dinastinio tipo, personalizuoto, patristinio ( tėviško) menedžmento valstybės vadovų epocha. Šią kaitą žymi šio rudens Saulės Užtemimas Skorpione ( spalio 25d). Jis iškelia jaunus stiprius, antisisteminius lyderius visose vadybos grandyse, išsiveda didžiuosius valstybių lyderius, keitusius pasaulį. Be abejo, Karalienei jų tarpe lygių nėra, ji neprilygstama darbais ir įtakų mastais.
Simboliška, jog prieš pat mirtį ji patvirtino naująja JK premjere Lizą Truss. Ši – naujos kartos valstybės LYDERĖ, išreiškia komandinę, vieningo vyriausybių smegenų centro veiklą. Ne scenos solistė, o sumani, itin pragmatiška valstybės valdymo struktūrų dirigentė ir vadybininkė, kuriai svarbiau ne asmeninis autoritetas, o valstybės ekonominės, socialinės, konkurencinės galios, partijos programų praktinis realizavimas.
Ne ji viena jau viską valdys, o komanda, aparatas, partijos elito branduolys.
Man imponuoja, jog Liz atvirų feministinių pažiūrų. Valdžioje privalomas vyrų-moterų balansas. Priešingu atveju, susikirtus šalių interesams, honoravi vyrukai su ambicijų karūnomis karingai daužysis iki paskutinio kareivio, žudydami šalių ateitį – jaunimą – karo laukuose. Moterys, turinčios vaikų, visada prioritetą teiks socialinėms, kultūros, šeimos politikos sferoms, kurios augina HUMANOIDUS, o ne primityvius propagandos zombius ir patriotinę, neišmanią patrankų mėsą.
Man patinka, kad Liz yra ekologiška ( Plutonas 12-ame, horoskopo valdovas Mergelėje, Marsas Taure 8tame) neabejinga, skirs pinigų kovai su klimato kaita, realiai įgyvendins veiksnias programas).
Valstybė, nesirengianti visapusiškai (ypač socialiai ir technologiškai) klimato kaitai, yra pasmerkta skęsti socialiniuose kataklizmuose. Tą galite matyti dabar Pakistane. Ministrų kabinetas ten atrodo kaip išblizginti top- modeliai ar šeichai milijardieriai, šalis turtinga išteklių, o gelbėjimo tarnybų nėra. Žmonės gelbėjosi patys, virvėmis per bedugnes kabariojosi,ant taburečių plaukė.
Į Kaarolį 3-iąjį žiūriu skeptiškai. Vyro pasaulėžiūrą lemia jo žmona. O Kamilos kalibras – pavydi, menko intelekto intrigantė, su narcisistinėm ambicijom būti karaliene ir įsakinėti aplinkai, kad tarnautų. Jos pavydas ir intrigos nuo pat pradžių ardė Dianos ir Čarlzo santuoką. Nagi atviroje žinių-memų visuomenėje ji taps pajuokos objektu kaip ,tarkime , ponia Nausėdienė. dėl senamadiškumo ir socialinio kurtumo . Nagi ir nuges greit tos rūmų galios, kurias generavo superasmenybė karalienė Elžbieta. Vindzorai taps mėlyno kraujo muziejiniu rezervatu, skirtu atlikti valstybines ceremonijas ir patenkinti namų šeimininkių smalsumą tabloidų kronikose.
Karalienės mirtis – simbolinis magiškas ženklas, kad modernios valstybės jau bus valdomos kitaip. Dinastiniai princai, kaip Gabrielius Landsbergis, turės paklusnius nuolankius rūmus ir pagarbius dvariškius tol , kol turės pinigų jiems išlaikyti ( pašerti). O realiai jų ištikimi, nuoširdūs vasalai bus – bobutės ir diedukai, kuriems žūtbūt reikalingas Vienas GERAS ir STIPRUS karalius-tėvas- motina , batka, monarchas, Kremliaus supermenas, Baltųjų Rūmų alchaimerinis skeletas, Korėjos Kim’as, Turkmenbashi, kliedintis Žvėryno muzikologas-marazmatikas, ir tt.
Pasaulį jau valdo globalios korporacijos. Jos iškelia charizmatinius lyderius, parenka sau parankius, viešryšių pop-politikus ir finansuoja rinkimų technologijas, išlaiko valstybes, formuoja jų finansines struktūras. Laiminga ir saugi ta šalis, kurios korporacijos gina nacionalinius išteklius ir interesus, juos iškelia aukščiau pelno siekio.
Karalienė buvo moralinis pasaulio autoritetas. Be jos – globalistų veikla tampa atvirai drakoniška ir antihumaniška, kai žmogaus orumas, gyvybė nuvertėja iki bevardžio juodo polietileninio maišo su cedeliuku. Manau, JK taps atviresnė rusų kapitalui. Šią vasarą Sloan gatvės apylinkėse sutikau kaip niekad daug vaikštinėjančių turtingų rusų jaunimo. Didysis kapitalas, jo kilmė, formuoja bet kurios šalies politikos kryptį ir artimą ateitį. Manau, rusų oligarchų elitas neleis skendėti skurde ir tamsoje šaliai, kurioje saugiai tarpsta ir gimdo anūkus jų auksinės atžalos.
2023-2043 m esmingai keisis ne tik pats valstybių valdymas ( valdys frontmenai su sukurtais įvaizdžiais, valdymo aparatą keis kaip Estijoje – IT vyriausybės, skaitmenos algoritmai). Keisis ir pačios valstybės – atsirs neįtikėtini nauji dariniai, dauguma valstybių visais įmanomais būdais sieks nepriklausomybės. Yra tikimybė, kad iš JK įtakų išeis Australija, Kanada. Nebent britai įtikins, jog ekonominis aljansas – naudingiau, nei po vieną konkuruoti su kinų pramone, JAV IT technologijom.
20 ateinančių metų didžiosios korporacijos skaitmeninėmis priemonėmis ir masių valdymo technologijomis bandys paversti pasaulį skaitmenine išmuštruota, ideologizuota koncentracijos IT stovykla-metavisata su vergais-stovyklautojais, žygiuojančiais koja kojon korporacijoms naudinga kryptimi. Pilietinės visuomenės tam, be abejo, priešinsis, bus daug anarchijos. Taigi globalistų sukarintos pajėgos prievarta , su krauju, malšins protestus, gins korporacijų naudą ir centralizuotus globalistų planus. Anarchijos ir skurdo lygį lems kiekvienos šalies valdžios intelektinės pajėgos , jų operatyvūs sprendimai ir, žinoma, vertybės – nacionalinės ar globalistinės.
Karalienė paliko stiprų ilgalaikį tradicinės šeimos vertingumo įspraudą. Į ją lygiuosis, jos geruoju pavyzdžiu remsis tie, kam brangios šeimos vertybės, ištikimybė ir meilėje gražioje santuokoje, tiems, kas nenori tapti personažais iš politiškai „teisingo” anekdoto. Atpasakoju:
„Vyras pirmąkart atsibunda pas mylimąją namuose. Virš jos lovos kabo kažkokio kito barzdoto jaunuolio portretas. Vyras suintriguotas klausia: kas jis, pasakyk? Moteris nuleidžia klausimą juokais, išsisukinėja, bet vyras neatlyžta. Galų gale moteris nusileidžia: na gerai, atskleisiu, tai aš – jaunystėje.”