Сауле гороскопы

Земные явления нужно познать, чтобы их полюбить. Небесные явления нужно полюбить, чтобы их познать (Б. Паскаль).

INTERNATIONAL SOCIETY FOR ASTROLOGICAL RESEARCH

Lilit Taure: pavojai nac. turtams, istorijai ir ind.gerbūviui, užgyventam protėvių įdirbiu

Spalio 22 d Lilit, arba Juodasis Mėnulis, pereina į Tauro ženklą. Tranzuos per jį iki 2021 m liepos 19d . Gruodžio 23 Lilit  jungsis  Tauro ženkle su Uranu, sausio 29 – su Marsu, balandžio 29 d su Merkurijumi , gegužės 2d – su Venera,  gegužės 13d su Saule.

Dvasiškai ir energetiškai sunkiausias bus 2021 m Tauro periodas ( gyvybei , visuomenei – didžiausios grėsmės ir pavojai dėl bailumo, inercijos, per didelės savisaugos; kai pasyviai stebint ar įsikibus į praeitį kažkas sugriauna namą ar atima brangenybes, kurios buvo paveldėtos ar sukauptos, uždirbtos).

Sausio pabaigoje, vasarį per pasaulį nuvilnys darbingo amžiaus vyrų mirčių banga, vyks serija bankrotų medijoje, švietime, turizmo ir transporto, logistikos, programavimo ir rinkodaros sektoriuje , bus daugiau, nei visada, blogų naujienų. N blogų naujienų srautas jau atakuoja kasdien nuo liepos, o kelis mėn  po naujųjų jos palies visų  artimuosius, šeimos narius, tėvus, nuosavybę).

Mėnulis kulminuoja Taure, jo apraiškos šiame ženkle yra stipriausios. Ir Lilit Taure ypatingai  stipriai įtakoja  biologinius instinktus,  nesveiką apetitą ir vartotojiškumą, suaktyvina išgyvenimo  refleksus ir prigimtine baimes.

. Lilit Taure devizai:” griebk kuo daugiau, o kiti – nesvarbu”, “tai mano privati nuosavybė, ką noriu ,tą ir darau”, “duok duok duok, nes noriu noriu noriu”, “enjoy your life, all is pleasure»; «mėgaukis gyvenimu kitų sąskaita”, “ sek paskui jausmus”, “viskas perkama ir parduodama, net meilė”, “kimšk kišenes kol gali ir kol valdžia nemato”.

Stipriausią poveikį pajus Tauro ASC žmonės. Jų įvaizdis, charakteris, kūnas patirs itin stiprų neigiamą poveikį, susidurs kone kasdien su blogiukais ar blogiu – per emocinius kontaktus ar nuosavybės, privačiuose, šeimyniniuose reikaluose (niūrumai ar nepritekliai  giminėje). Jų gyvenime  karmiškai ( pelnytai dėl ankstesnių blogų pasirinkimų) padaugės neigiamų įvykių ir žmonių.  Blogiukams Taurams ASC  kaip tik užsidegs žalia šviesa negeroms užmačioms. Dvasiškai stipriems Taurams ASC tai laikas, kai jie pamato, kas aplinkoje jiems kenkia, iš jų kišenės ar malonės parazituoja.  

Taurai pagal Saulę taps visiems negatyvo (blogio) laidininkais. Jų savininkiškumas, prieraišumas prie įpročių, sustiprėję apetitai viskam ir aplinkiniuose sukels emocines audras, kai bus paliesti kažkieno privatūs interesai, nuosavybės reikalai,  socialinės pozicijos, kils teritorinių pretenzijų ( karas dėl Kalnų Karabacho).

Jei  nataliniame horoskope yra planetų Taure,jų valdomos sritys bus užtamsintos,kreipiamos į negatyvą. Šiose srityse teks susidurti su 8,5 m senumo neteisingais sprendimais ir pasirinkimais. Psichologiškai sunkiausia bus tiems, kas turi Mėnulį Taure.

Art-Deco stiliaus istorinė vila Žaliakalnyje, Kauno urbanistinis paveldas, ją savavališkai nugriovė naujas šemininkas

Lilit Taure yra  viskas, kas ANTGAMTIŠKA, kas NENATŪRALU, kas prieš BIOLOGIJĄ  ir EKOLOGIJĄ, kas kenkia, žaloja, žudo  SIELĄ ir sujaukia emocinę ramybę, kas veda į. kūno ir psichikos DISKOMFORTĄ  ( pvz: gėjus -mama, arogantiška mama) , kas ŽUDO ŽEMĘ ,  NAIKINA GAMTĄ ir ATKERTA SAITUS su ARTIMAISIAIS ir ISTORIJA,  KAS naikina viską kas ŽALIIUOJA ir DERA, kas IŠMUŠA PAGRINDUS IŠ PO KOJŲ ir ATIMA ilgai kauptą nuosavybę ar paveldą.

 Tai   —  godi  besotė patelė, kurios apetitai daiktams ar maistui, pinigams ir kūniškiems malonumams yra tenkinami bet kokiomis priemonėmis.  Juoda ragana, kuri gydydama kūną, pavergia sielą. Pilvotas , milijonais springstantis latifundininkas, nepajėgus sustoti plėtroje, alinantis žemę dėl savo naudos iki pamišimo.  Tingus,prie fotelio prikepęs , komforto zonoje išpliuręs , išstorėjęs TV žiūrovas. Psichologas, kuris dėl pinigų užsiima meistriškomis  manipuliacijomis, o ne gydo sielą. Tėvas, kuris savo meile dusina, savinasi šeimos narius, neleidžia jiems būti savimi arba trenkęs durimis palieka savus be prasimaitinimo, nuseka paskui šviežią mėsą arba svetimus turtus.

Sulieknėjusi ex-storulė, kuri primygtinai kiša aplinkiniams savo gamybos tortus, girdamasi, neva nuo jų nestorėjama.  Harmoniją ir ramybę  viešai teigianti ezoterikė, kurios pačios namuose velnias koją nusisuks,  už uždarų durų  bendraujama rėkimu ir patyčiomis. Miškininkas ar arboristas , kuris prisidengia mokslo algoritmais ir atsodinimais ,  kad nusipjautų  kuo daugiau miško ir iš jo praturtėtų. 

Konservatorius, kuriam svarbu  nešvariausiais būdais diegti žalingus papročius ar užgrobti  iždą, o ne  puoselėti vertingus tvarius  socialius dalykus. Tarp puodų-receptų  įsišaknijusi  namisėda,  riboto proto  namų šeimininkė ar daržininkė, kuri toliau savo kiemo nosies nekiša.  Parsidavęs istorikas,kuris dėl honoraro išduoda protėvių žygdarbius. Nacionalistas , kuris jėga, spaudimu vykdo tautos selekciją ir genocidą ( Pol Potas, beje Tauras);

Naujas administracinis pastatas Žvėryne, kuris negrįžtamai sudarkė Žvėryno urbanistinį veidą, užjuodino kaip tamsi dėmė Žvėryno aukštingumus ir panoramas

Lilit Taure ir Pasaulis 

Juodi laikai  trenks  smarkiai per kišenę ar šeimos gerovę, palies  dorus ir gerietiškus, darbščius  smulkiuosius verslininkus, kultūrininkus ( prie jų priskres blogiukai, arba tragiškai trūks lėšų kultūrinei veiklai) , kultūros paveldą, istorikus (  dėl pinigų bus iškreipiama istorinė tiesa) ,  psichologus,  farmacininkus ( miręs Astrazeneca savanoris, kuris net nebuvo skiepytas), statybininkus, NT visa sritį, viešbučių ir kaimo sodybų verslus, būsto nuomą ( booking, airbnb ir kt) , visų lygių akcininkus ( kovidas atims dividendus ir pelnus),   žemės ūkį, visa vandenų, žuvivaisos ir jūreivystės sferą  ( vėjo jėgainės Klaipėdos uosto akvatorijoje) ; miškininkystę , miškus ir ekologiškiausias žemės terotorijas ( ak, net Butane bus iškertami plynai miškai); gimdyklas ir laidojimo sferas , moterų leidinius ir verslus, susijusius su šeimos komforto poreikiais; žurnalus, merijas ir regionų savivaldą; kaimą;  šalies tradicijas;  būrėjas ir ezoterikus . 

Roosvelto legendinis viešbutis NYC’e ant bankroto ribos

Šiose srityse  ims reikštis, dominuos blogiukai, suvešės negerovės, bus itin daug negatyvo. Šių sričių šviesuoliams bus kaip niekad tamsu, atkirstos galimybės pilnavertiškai kokybiškai dirbti, sodinti, puoselėti, išsaugoti paveldą. Bus naikinamas vertingas paveldas ( nyks  Vilniaus Žvėryno savitumas, nugriauta art deco vila Žaliakalnyje). It viduramžiais draudžiami abortai ( Lenkija). Psichologijoje uždominuos destruktyvūs asmenys,griaunantys šeimos darną ir  giliąsias etninės tradicijas ( kokio savanaudiškumo reikia būti  LGBT Ausmai, kad brautųsi vargonuoti pas kaimo babytes į bažnyčią, neleisti joms kultūringai susenti be lytinių revoliucijų stresų).   Nuodijamas vanduo ( Astravas mazgosis Neryje).  Tradicijas, giminių sanglaudą apkartins stiprios baimės ( ar bendrauti su giminėm per Vėlines? Ar priimti Kūčios anūkus, atskridusius iš Italijos, Čekijos, Ispanijos didmiesčių?)

Gojaus miškas, protėvių šventvietė su šventais ąžuolais, jį ketinama tuoj plynai iškirsti

 Lilit Taure ir Lietuva

Lietuvos politika ir visuomeninis aktyvizmas , Seimas, bendruomenės praeis tamsos ruožą, atskleis savo tamsiąją , godžiąją, švogerinę ir klaninę, bailiąją ir inertišką pusę. LT politikoje vyks negeri dalykai, įtakojama nešvarių sorošinių-kremlinių  finansų. Bendruomenėse savo papročius diktuos gobšuoliai  tamsuoliai, siekiantys kažką užvaldyti tik dėl savo privačių, savo kiemo interesų.

Lietuvos visas televizijas  irgi okupuos  gerovės, krašto gyventojų ramybės drumstėjai, destruktoriai, gąsdintojai , istorijos falsifikatoriai. Draugijose, asociacijose, forumuose spaudimu sieks asmeninės naudos antivisuomeniniai elementai.

LT astrologijoje irgi tamsūs laikai, dėl pinigų prarandama kokybė ir lojalumas. Ateitis daug kam atrodys niūri ir tamsi, kaip nederlinga žemė. Pažangiečiai ir šviesuoliai ( Uraniečiai), astrologai ir nepriklausomi aadvokatai bei teisių gynėjai bus demonizuojami ir juodinami. Ir patys pažangiečiai, ekrano ir visuomenės. žvaigždės parodys savo tamsiąją , godžiąją, alkanąją , smurtinę pusę . Juodos dienos elitui, ekrano žvaigždėms.

J. Žižės, TV ir Instagram žvaigždės, skandalingas konkursas — ryškus Lilit Taure motyvas.VIsi jo dalyviai susiriejo ir apsidrabstė purvais dėl jos gobšumo, siekiant pasipelnyti iš padėvėto BMW ir papų.

Naujas LT politinis veidas su juodu praeities šleifu : mobino pavaldinį , pasipriešinusį priekabiavimui , piktybiškai pasinaudojo viršesne tarnybine padėtimi

Lilit  Taure ir  žmogus

Daugumos savininkiški instinktai ir baimės  trauks atsiriboti nuo pasaulio reikalų savo privačioje teritorijoje, užsikasti savo žeminėse, tesirūpinti savo marškiniais, kurie arčiau kūno, įsimūryti komforto zonose, prisikaupti atsargų, atsisakyti aukštų siekių.

  Šeimos santykius dažniau gadins bjauresnės nuotaikos, finansiniai ginčai, inercija ar jau išaugtų blogų įpročių sugrįžimas. Būsto  ar NT sprendimai dažniau bus į žalą, svarbu jose nepasiduoti emocijoms ir tėvų  neigiamoms įtakoms, atidžiai įvertinti visus NT sandorius.  

Praeitis gali pasirodyti vien tamsioje švies9je, kils noro nukirsti visus saitus su praeitimi, nuo jos atsižegnoti, nutraukti saitus su giminėmis ir tėvais, sunaikinti relikvijas, paveldo  brangenybes,  sukauptą kapitalą.

Kaip nepasiduoti Lilit Taure demoniškoms vilionėms

Nepataikauti kūnui ir juslėms. Neaptingti. Priešintis miestų žalių zonų naikinimui, miškų kirtimui, vandenų teršimui, paveldo naikinimui, ūkininkų piktybiškai savivalei, naikinant gamtą.  Ginti  krašto gerąsias, tvariąsias tradicijas.  SAUGOTI NACIONALINES VERTYBES – miškus, vandenis, kultūrą, paveldą, istoriją, miestų ir kraštovaizdžių AUTENTIKĄ. Stiprinti ryšius su giminėmis ir tėvais, jais pasirūpinti (maistas, finansai, emocijos,apkabinimai).  Saugoti šeimas. Nepasiduoti vartotojiškumo manijai, ėdrumui, neadekvačiam sėslumui. Neleisti bjauriems savisaugos instinktams  ir baimėms, finansiniams ar kūniškiems apetitams suteršti, nuskurdinti  artimus ryšius, namus, savo kraštą. 

Новостная рассылка

Подпишитесь на рассылку и получайте актуальные новости!

Meniu
Horoskopas.lt