Сауле гороскопы

Земные явления нужно познать, чтобы их полюбить. Небесные явления нужно полюбить, чтобы их познать (Б. Паскаль).

INTERNATIONAL SOCIETY FOR ASTROLOGICAL RESEARCH

Horoskopas vaiko gabumai ir talentai

2024 Vasario mėnesį nuo 10 iki 28 dienos užsakymai nepriimami ir neatliekami. Astrologė bus išvykusi, ne ryšio zonose.  Vasario Vandeniams ir  Vasario Žuvims rekomenduojama iš anksto pasirūpinti solarais, o Avinams — pasiderinti solarų sutikimo vietą.

Šis horoskopas skirtas tėvams ir giminėms, siekiantiems padėti vaikui atskleisti ir išugdyti prigimtinius gebėjimus. Analizuojama, kas iš artimųjų ir kokios aplinkybės padeda vaikui pasiekti maksimalių rezultatų ir jaustis laisvai bei saugiai užklasinėje, laisvalaikio veikloje. Kokie meniniai ar sporto būreliai tinkamiausi. Kokį muzikos instrumentą, meno šaką ar sporto rūšį parinkti. Kokie vaiko vokaliniai ar sportiniai duomenys, kaip ir per ką jie atsiskleidžia, kaip kinta gyvenimo bėgyje. Kaip vaikas gebės panaudoti užklasinio ugdymo metu išlavintus talentus profesijoje, ar galės iš to gyventi (ar bus profesionalus krepšininkas, profesionalus dailininkas). Kaip jam sekasi konkursuose ir tolimose kūrybinėse išvykose, ilgalaikėse sporto stovyklose. Analizuojami jo santykiai su kūrybinio laisvalaikio pedagogais ir draugais, jų įtakos jo raidai , santykiams šeimoje ir pirmiausia, mokslams mokykloje. Nurodomi laikotarpiai, kai kyla didžiausias noras mesti pradėtus būrelius. Patariama, kaip motyvuoti ir elgtis šių įtampų laikotarpiu.

Kaina — 140 Eur. Apmokėjimas vykdomas pavedimu.

Išsiuntę užpildytą anketą, gausite laišką, kaip apmokėti.

Apimtis: 2-3 val garso įrašas. Jis išsiunčiamas nurodytu elektroniniu paštu. Pildydami užsakymo lauką «Pastabos» NEUŽMIRŠKITE nurodyti JŪSŲ privataus e-adreso.

Užsakymas atliekamas per 20 dienų nuo užsakymo datos ir išsiunčiamas užsakovo nurodytu e-adresus. Prognozių pagrindas — Jūsų nurodyti gimimo duomenys. Jei jie buvo nurodyti klaidingi, horoskopas pakartotinai nesudaromas. Jei negavote užsakymo laiku, susisiekite su atsakingais asmenimis: justina.petkeviciute@yahoo.com.

  Vaiko motinos duomenys:


  Vaikų gimimas:


  Įveskite duomenis apie partnerį:  Įveskite kitą Jūsų nuomone svarbią informaciją, kas šiame horoskope Jums svarbiausia

  Новостная рассылка

  Подпишитесь на рассылку и получайте актуальные новости!

  Meniu
  Horoskopas.lt