Сауле гороскопы

Земные явления нужно познать, чтобы их полюбить. Небесные явления нужно полюбить, чтобы их познать (Б. Паскаль).

INTERNATIONAL SOCIETY FOR ASTROLOGICAL RESEARCH

Santykių arba sinastrinis horoskopas

Atsiprašome, 2021m. LAPKRITĮ užsakymai nepriimami ir horoskopai nesudaromi. Kreipkitės iki spalio 31d. ir nuo gruodžio 1d.

Šis horoskopas detaliai nagrinėja poros santykius ir padeda suprasti, kaip reikia elgtis, ką keisti savyje, kad juose atsirastų daugiau harmonijos. Analizuojama, kokios unikalios temos gyvenime atsiranda būnant kartu. Ieškoma atsakymo, kokia šių santykių karminė prasmė. Apskaičiuojami ir apibūdinami kritiniai poros periodai, patariama, kaip teisingiausia elgtis, įveikiant krizę. Pateikiamos prognozės dėl poros finansinių ir turtinių perspektyvų, taip pat dėl raidos įvairiose gyvenimo srityse (poros bendravimas, interesai, santykis su tėvais, būsto reikalai, vaikų auklėjimas, buitis,santaupos, krizės, kelionės, seksualinis ryšys, tikslai, draugai, silpnybės ir kt…). Paaiškinama, kokie jausminiai-emociniai-mentaliniai- pasaulėžiūriniai skirtumai ardo darną. Aprašomas seksualinis poros elgesio modelis ir jo harmonizavimo kryptys. Analizuojama ir bendrais bruožais aprašoma dabartinė situacija, numatomos perspektyvos keleriems metams į priekį. Bet kokiu atveju ieškoma net ir nedarnios poros sąlyčio taškų, siekiant rasti išeitį iš krizės.

Kaina – 180 Eur. Apmokėjimas vykdomas pavedimu.

Išsiuntę užpildytą anketą, gausite laišką, kaip apmokėti.

Apimtis – 4-6 val garso įrašas, failu ar CD pavidalu. Jis išsiunčiamas  nurodytu elektroniniu paštuPildydami užsakymo lauką “Pastabos” NEUŽMIRŠKITE nurodyti JŪSŲ e-adreso.

Užsakymas atliekamas per 25 dienas nuo užsakymo datos ir išsiunčiamas užsakovo nurodytu elektroniniu adresu. Prognozių pagrindas – Jūsų nurodyti gimimo duomenys. Jei jie buvo nurodyti klaidingi, horoskopas pakartotinai nesudaromas. Jei negavote užsakymo laiku, susisiekite su atsakingais asmenimis: justina.petkeviciute@yahoo.com.

 

Jūsų asmeniniai duomenys:


Vaikų gimimas ir santuoka:


Įveskite duomenis apie partnerį:Įveskite kitą Jūsų nuomone svarbią informaciją, kas šiame horoskope Jums svarbiausia

Новостная рассылка

Подпишитесь на рассылку и получайте актуальные новости!

Meniu
Horoskopas.lt