Сауле гороскопы

Земные явления нужно познать, чтобы их полюбить. Небесные явления нужно полюбить, чтобы их познать (Б. Паскаль).

INTERNATIONAL SOCIETY FOR ASTROLOGICAL RESEARCH

Profesijos ir pašaukimų horoskopas

Atsiprašome, 2021m. LAPKRITĮ užsakymai nepriimami ir horoskopai nesudaromi. Kreipkitės iki spalio 31d. ir nuo gruodžio 1d.

Šis horoskopas  tinka kaip dovana abiturientui. Jis skirtas abiturientams ir absolventams, suabejojusiems dėl pasirinktos profesijos, taip pat visiems, kas nėra patenkinti ar abejoja  turima darboviete, pareigybe, profesine pozicija. Patekus į profesinių pasirinkimų aklavietes, neteksiu darbo ar ligai jo nerandant,   verta pasigilinti, kokie gebėjimai ir talentai,koks darbo pobūdis labiausiai atitinka asmenines duotybes ir poreikius. Apžvelgiama, kaip kinta gyvenimo bėgyje profesiniai  ir darbo sričių orientyrai, kaip klostosi karjera,  kaip saugiai persiorientuoti į tikslus, kurie kyla iš širdies (nebėra primesti iš šalies). Apibrėžiamas profesijų ir veiklų spektras, atitinkantis prigimtines  asmens duotybes.  

Kaina – 95 Eur. Apmokėjimas vykdomas pavedimu.

Išsiuntę užpildytą anketą, gausite laišką, kaip apmokėti.

Laiško lauke parašykite trumpą neformalų CV, kokias turite profesines svajones, lūkesčius dėl darbo,kokias  aukštąsias ar prof. ugdymo kursus esate baigę.   

Apimtis:   apie 1,5-3 val. garso įrašas. Jis išsiunčiamas nurodytu elektroniniu paštu. Pildydami užsakymo lauką “Pastabos” NEUŽMIRŠKITE nurodyti JŪSŲ e-adreso.

Užsakymas atliekamas per 10 dienų  nuo užsakymo datos ir išsiunčiamas užsakovo nurodytu e- adresu. Prognozių pagrindas – Jūsų nurodyti gimimo duomenys. Jei jie buvo nurodyti klaidingi, horoskopas pakartotinai nesudaromas. Jei negavote užsakymo laiku, susisiekite su atsakingais asmenimis: justina.petkeviciute@yahoo.com.

Jūsų asmeniniai duomenys:


Vaikų gimimas ir santuoka:


Įveskite duomenis apie partnerį:Įveskite kitą Jūsų nuomone svarbią informaciją, kas šiame horoskope Jums svarbiausia

Новостная рассылка

Подпишитесь на рассылку и получайте актуальные новости!

Meniu
Horoskopas.lt