Saulės horoskopai

Žemiškus dalykus reikia pažinti, kad juos pamiltum, dangiškus - pamilti, kad pažintum (B. Paskalis).

INTERNATIONAL SOCIETY FOR ASTROLOGICAL RESEARCH

SATURNAS ŽUVYSE ir 12 ZODIAKO ŽENKLŲ

Saturnas – Karmos , garbingai užtarnauto atlygio ar pelnytų bausmių, Atpildo, Išbandymų ir Apribojimų, Kontrolės ir  Bendražmogiškų įstatymų, Tvarkos ir Sistemų planeta. Nuo 2023 kovo 7 d iki 2026 vasario 14 d.  Saturnas tranzuoja per Žuvų ženklą.  Išskyrus trumpą intarpą nuo 2025/05/25  -2025/09/02 , kai jis  pirmąsyk įtranzuos į Avino ženklą.

Žuvų vandens stichijoje Saturno stabdžiai ir kontrolė tampa švelnesni, atlaidesni, tarsi nematomi, palyginus  su jo griežčiausio reguliavimo  Laiku, ribojusių galimybes nuo 2017 gruodžio. Tuo laiku Saturnas keliavo per savo valdas – Ožiaragio ir Vandenio ženklus. Taigi jo apribojimai, kontrolė, bausmės  tuomet buvo superagresyvios, nepalaužiamos, kaip vienašališka diktatūra ( pandemijos Valdymas, cenzūra soc.tinkluose ir tt.)

Žuvyse Saturnas veikia   dvejopai . Vieniems kaip  priverstinio Bado ar Taupymo Šmėkla . Kitiems – kaip aukso lietus. Veikia per GAMTĄ ( nederlius), per  finansus ir įvairialypius aruodus  (vienus  maistas j intoksikuoja skėriais ir chemija, kitiems  atneša  natūralių gėrybių kraitį, vieniems maisto kainos neįkandamos, kiti puotauja iki apsiputojimo), per atrastus ir pareikalautus arba prarastus, nepaklausius  gebėjimus.

Saturno bendros  baudžiamosios  apraiškos – pajamos  išsenka,  atlygiai poreikiai apriboti iki būtiniausių produktų . Šaltiniai, iš kurių  galima buvo anksčiau semtis ( vogti)  kiek tik nori be ribų,  aklinai užsidaro, išsenka, tampa neprieinami.   

Saturno Žuvyse gerasis atpildas pozityviems, doriems ir tikintiems – patenkinami poreikiai tų dalykų, kurių kažkada labai stigo, apie kuriuos  ilgesingai svajojote.  Gaunamos didelės dovanos. Kyla atlygiai, pajamos, didėja pardavimai. Atsiranda galimybė įgyvendinti norus  ir atskleisti gebėjimus, kuriems  anksčiau nebuvo laiko ar trūko lėšų.

Pagrindinis Saturno išteklius – MEILĖ. Vieni raudos vienatvėje dėl jos stygiaus, verks prarastų mylimųjų ar vaikų. Kiti  mėgausis  ilgai brandintos, ištikimos Meilės vaisiais.

Saturno Žuvyse pamokos:

 Laimė – ne piniguose

Žmogus, o ne skaičiai  – ekonomikos tikslas

Tikėjimas gelbėja net beviltiškiausiose situacijose

 Meilė daro stebuklus ten, kur mokslas ir patirtis – bejėgiai

Sena meilė nerūdija

Nuojauta niekada neapgauna

Tai kas šventa – nevieša

AVINAS

Pozityviems. Didelės , ilgai lauktos Likimo malonės ir laimės puodai. Mistiniu būdu, už lojalumą, pasišventimą Dievąms ir vadovams, išnyksta visiems laikams  konkurentai. Atskleidžiamos didžiosios dvasinės paslaptys, įkvepia  sąlytis su tikruoju sakralumu. Avinai tampa  šešėliniais lyderiais,  vertybine  ir skonio ikona soc.tinkluose, uždaruose  sluoksniuose .  Antgamtinių, paranormalių savybių prabudimas. Svajonių darbas kaip rojuje, pranoksta visus lūkesčius ir teikia laimę. Suplanuota emigracija į fantastišką, svajonių vietą. Neviešos paramos organizavimas, tyli labdara, išvalanti karmą ne tik Avinams, bet ir aplinkiniams. Tampama autoritetu. Guru. Gaunamos ilgalaikės stiprios apsaugos.

Negatyviems. Reputacijos, statuso, pareigybės, gyvenimo orientyrų  praradimas, didelės nesėkmės   dėl anksčiau pasirinktų klaidingų strategijų ,dėl slaptų priešų sąmokslų,  dėl vadovų išdavysčių , neveiksnumo ar apgaulės.  Pasukama klystkeliais.  Nuskurdimas ilgam.  Už uždarų durų kažkas paaukoja Avinus dėl  svetimos garbės Soc.reitingų nuosmukiai. Profesinės nesekmės.Vaikų nelaimės. Graudulingi išsiskyrimai su mylimaisiais. Visiškas paskendimas vėl atsinaujinusiose priklausomybėse. Sutuoktinių išdavystė,  ligos ar bedarbystė.Izoliacija ir kalėjimas, jų patekimas į psichologinę vergystę ar sektą, mafijos tinklus. Avinai  patenka į gamtinę stichiją ( potvyniai, pasiklydimai džiunglėse ir pan).  Psichinės ligos ( depresija, paranoja ir pan).  Chroniškų ligų pradžia.Tenka atsakyti už ilgametį melą, padlaižiavimą,

Karminė užduotis. Pripažinti klaidas, atleisti ir atsiprašyti.. Atsisakyti tikslų ir autoritetų,  kuri vedė į niekur, į pralaimėjimus. Kovoti su priklausomybėmis, dabar jos chronizuojasi. Atmesti kitų užkrautas, svetimas atsakomybes, kad liktų laiko savęs pažinimui, miegui ir atsipalaidavimui.

TAURAS

Pozityviems. Kelionėse, svetur surandami, mistiškai ateina  ilgalaikiai, išsvajoti draugai, su kuriais sieja tapačios vertybės.  Grįžta seni karminiai draugai, kuriems Taurai kažkada daug padėjo. Patekimas į išsvajotą, fantastišką komandą, draugiją, klubą, TV laidą, visuom.judėjimą. Ten Taurų pasiekimai tampa autoritetu, neviešai pripažinti. Organizavimas ar vadovavimas  ilgalaikiams projektams, kurie pelnys apdovanojimus, bus pripažinti svetur. Šeimos praturtėjimas per mistinę verslo sėkmę , paveldą,  slaptus NT sandorius.  Poroje vėl atgyja stiprūs jausmai, romantika ir lyrika,  kaip  pažinties pradžioje.

Negatyviems. Santuokinė  užmaskuota  išdavystė, poroje jausmų atšalimas, sąstingis dėl tikėjimo skirtumų. Partneriai pasineria į senas priklausomybes, atitolsta. Nutrūksta ilgametės draugystės. Kolektyvuose, grupėse taurai Tampa atsiskyrėliais vienišiais  ar gėdos stulpais, kaltinamais dėl būtų ar nebūtų nuodėmių. Visuomenės pasmerkimas dėl ankstesnių įstatymų pažeidimų.   

Karminė užduotis. Susitelkti  ar toliau tęsti į vieną solidų, ilgalaikį projektą, sumanymą, nesiblaškyti tarp neskaidrių , neapibrėžtų ,vertybiškai nepriimtinų sumanymų. Branginti, tapti tvirta atrama draugams, bendražygiams,   visuomenininkams, kurie kažko prašo, ilgisi bendravimo, yra nusivylę bendromis perspektyvomis.

DVYNIAI

Pozityviems. Itin aukšti, reikšmingiausi gyvenimo pasiekimai, Likimo ir Dievų didžiosios malonės, gaunamos per fantastiškai gerus  Dvynių vadovus. Likimas pakrypsta geryn. Už ištikimybę vertybėms ir idealams mistiškai atsiveria keliai į  tikruosius pašaukimus, itin aukštus postus, lyderystė versluose, reformose, revoliucijose. Auga pelnai ir sutuoktinių atlygiai, gaunamos didelė projektinės lėšos.  Pakvietimas grįžti į senas darbovietes, į svajonių pozicijas.  Atsiranda slapti rėmėjai, globėjai aukšč. valdžioje. Dingsta karminės kliūtys asm, siekiams, iškilimui. Vaikai pagyja ar mistiškai randa tinkamiausią gydymą, randa svajonių darbus. Galutinai išaugama poroje iš senų traumų. Mistiniu būdu, per meditacijas ar kalnų, salų kurortuose  išgyjama iš chroniškų , mirtinų ligų.

Negatyviems. Smūgis reputacijai, kaip Likimo bausmė už senas  fin.pražangas  Netenkama posto , soc.padėties. Nugaišta ilgą laiką puoselėtas verslas. Verslą ar pelnus perima įtakingesni. Sutuoktiniai, partneriai netenka turto, nuosavybės, pajamų šaltinių. Sunkiai suserga vaikai, mylimieji. Krizė , priverstinės pertvarkos paliečia Dvynių organizaciją, išeina ar net miršta , tampa nepasiekiami jų globėjai ir darbdaviai.

Karminė užduotis.  Kertiniuose sprendimuose, pasirinkimuose  orientuotis į dvasines, humanistines aukštumas,  krizėse ir išbandymuose neprarasti vilties, kliautis nuojautomis ir sapnais, mistiniais ženklais.

VĖŽYS

Pozityviems.  Pripažinimas svetur, toli nuo namų. Fantastiškos , sklandžios ir įkvepiančios ,svajonių kelionės. Jose  sustiprėja ryšys, jausmai poroje. Su antra puse santykiai – sklidini meilės ir supratimo, jei tai neviešinama.  Mstiškai sutinkamos antros pusės arba galutinai ištirpsta psichoblokai,atsiradę po ex-santykių.  Slaptos vedybos ar sužadėtuvės. Kituose miestuose ar užsienyje  surandami  Guru ir sutvirtinamas tikėjimas, pasaulėžiūra.  Atsinaujina ryšiai su  pamestais studijų draugais, dėstytojais. Pradedamos ar užbaigiamos reikšmingos studijos, gaunami  apdovanojimai, sertifikatai ar diplomai, laimimi konkursai, atrankos,  svarbios bylos. Dalyvavimas festivaliuose, sakraliose apeigose, vestuvėse ar ceremonijose. Aplinkinių  nuolankumas, pasitikėjimas ir  didžiulė meilė už ligtolinį gerumą, principingumą. Seni priešai sudeda ginklus, rodo tylią pagarbą.

Negatyviems . Teisiniai nemalonumai. Atšąla santykiai poroje, vienatvės pojūtis dviese. Aplinka, terpė ignoruoja,  varo iš proto ar į depresijas. Partneriai, antra pusė  dingsta ar apgaudinėja. Atsiranda ir jaukia psichiką apgaulingi dvasios mokytojai. Nematomos kliūtys , lemtingos nesėkmės egzaminuose,  Neįvyksta kelionės, arba jose  sunkiai susergama, pasimetama, susiduriama su apribojimais, apgavystėmis, fanatikais. Aplinkinių šmeižtas, kaltinimai. Vieša gėda su teisinėmis pasekmėmis.

Karminė užduotis. Nepiršti asm.įsitikinimų kito tikėjimo žmonėms, kitamaniams.  Įsiklausyti į aplinkos, antros pusės nutylėtus poreikius. Nuodugniai pasirengti egzaminams,kelionėms. Pakančiai priimti svetimus papročius. Pabaigti nepilną išsilavinimą. Saugoti ištikimybę poroje. Branginti tikėjimą ir viltį sąlytyje su aplinkos netobulumais.

LIŪTAS

Pozityviems. Atgaunamos  ir grąžinamos moralinės ir finansinės skolos. Įkvepianti, savanoriška  veikla, atsidavimas veiklai,  bendradarbių meilė ir nuoširdus palaikymas, pasidalinimas sukaupta išmintimi  išgydo įsisenėjusias traumas, įkvepia reformoms.  Svajonių darbas, įkvepiantis ir kitus. Pasišventusių medikų gerumas ar stebuklingas gydymas išgydo beviltiškas ligas. Gaunama neįtikėtina, beveik neatlygintina  parama, paveldas, paskola . Idealizmas, meilė daro stebuklus gyvensenoje, be didesnių pastangų pagerėja sveikata. Krizėse, kur kiti lieka ant ledo ir palūžę, Liūtai su bonusais kažką laimi. Gaunami projektiniai pinigai,  netikėtos premijos, pasipildo biudžetas.  Svajonių veikla, kuri tampa nuostabiu skydu nuo pasaulio negandų.

Negatyviems.  Bėdų, fiz.traumų ir nelaimių virtinė. Dėl gydymo klaidų, uždelstos pagalbos  – neįgalumas, pavojai gyvybei. Gili depresija, kuriai reikia brangaus gydymo.  Darbe – intrigos, vampyrai, nežinomybė   ir nusivylimo, atskirties ir vienišumo pojūtis. Bedarbystė. Karminės  vagystės: ištuštinama sąskaita, skameris apgaule išvilioja  santaupas.  Verslą perima  įsislaptinę konkurentai. Nuliniai pelnai ir milžiniškos skolos. Terorizuoja  kontrolė, kreditoriai, seks. maniakai, kriminaliniai ar psichopatai, uošvienė ar anyta.  Antra pusė praranda pajamas. Nuolat  plyšta drabužiai. Sugenda, sulūžta reikalingiausi veiklos įrankiai.  Susižaloja, suserga, apsinuodija naminiai gyvūnai.

Karminė užduotis. Nerizikuoti sveikata, ją branginti , į ją investuoti.  Keisti gyvenseną ir veiklą, jei rutina užėdė negyvai. Darbuose žmogiškumu, atsidavimu  pasieksite daugiau nei reglamentais.  

MERGELĖ

Pozityviems. Meilės ir laimės vandenynas poroje.  Mergelių ar jų vaikų  ilgai lauktos vedybos, žinomumas. Atostogų, renginių metų sutinkami karminiai partneriai, kompanjonai  su kuriais bendras gyvenimas  ar bendras verslas bus ilgas ir gražus. Ex – mylimieji siūlo tuoktis ar  nori,  maldauja grįžti . Mergelių  ligtolinė kūryba, menai sulaukia viešo pripažinimo. Svajonių atostogos dviese rojuje.

Negatyviems. Neištikimybė, sunkumai santuokoje, čia atsirūgsta praeities klaidos.  Antra pusė meluoja, slapukauja, vėl pasineria į senus azartinius pomėgius, priklausomybes, depresuoja ar serga.  Tylios skyrybos. Visuomenės, aplinkos  atšiaurumas, nebylus smerkimas dėl praeities pomėgių, meilės klaidų.  Viešumoje tenka slėptis.  Atsiranda nematomi, įtakingi priešai ir  konkurentai,  kurie užima tą rinkos, viešumos nišą, kurioje ligi tol laisvai reiškėsi Mergelės, verčia pasirašyti žeminančias sutartis.  Tie, ką labiausiai mylėjo Mergelės, gali tapti slaptais priešininkais.

Karminė užduotis. Laikytis  nerašytų taisyklių viešumoje, susitarimų su  partneriais Gerbti visuomenės normas, kad ir kokios atsilikusios jos atrodo. Laikytis sutarčių terminų. Išsiraišioti karminius mazgus per atgailą su senais priešais, eksais.

SVARSTYKLĖS

Pozityviems. Svajonių darbovietėje – palaima, šeimyniška meilės ir įkvėpimo , grožio  atmosfera, kurioje nebėra konfliktų.  Galbūt komfortiškas darbas iš namų.  Kolegų, pavaldinių pagarba ir lojalumas. Pakvietimai sugrįžti į seną mėgiamą veiklą.  Be didelių pastangų,  savaime išsiriša, susitvarko, buitinės, sveikatos problemos, sutikus patyrusius, geranoriškus darbuotojus ar gydytojus.  Gražiai, nepastebimai  pasibaigia  namų remontai, ar statybos. 

Negatyviems. Sunkios, nediagnozuojamos, su letalinėmis grėsmėmis, karminės, genetinės ligos prasideda ar vėl atsinaujina.  Alinanti bedarbystė ar vergiški viršvalandžiai,  nuo darbo pykina Darbovietėje  – intrigos, bala, rutina, jovalas, sąstingis, dėl ko depresija,  nepakeliama vienatvė, traukia kvaišalai ar tenka ryti saujomis toksiškus vaistus.  Atleidimai iš darbų, etatų mažinimai ar net bankrotai. Tėvai ar giminės sunkiai serga, tenka jais rūpintis, vargą vargti. Namų augintinių, šunų mirtys dėl apsinuodijimo, genetikos.  Spaudžia tarnybos. Nepasitenkinimas darbu , gyvensena, kūnu, bet nėra jokių galimybių kažką pakeisti, tenka liūdnai taikytis prie to, kaip yra, laukti stebuklų.

Karminė užduotis: taikiai atsiprašyti ar atleisti bendradarbiams, kuriuos  kažkada nuskriaudėte ar apšmeižėte, plagijavote.  Daugiau dėmesio skirti namų augintiniams. Pamilti kūną , koks jis yra, užsikrėsti sveikuoliška gyvensena.  

SKORPIONAS

Pozityviems. Sutinkama didžioji gyvenimo meilė. Ji įkvepia reikšmingiems kūrybiniams pasiekimams. Slapčia atgimsta seni romantiški ryšiai.  Atsiranda slaptas, gal  anoniminis gerbėjas( gerbėja). Jo (jos)  altruistinis atsidavimas, gerumas, motiniška globa ir patarimai  tampa apsauga visuose Skorpų reikaluose ir kelyje, orientyru veiklos rutinoje.  Vėl susieina mokyklos laikų, seniai pamiršta laisvalaikio kompanija. Sukuriami vertingiausi, ilgaamžiški  meno kūriniai. Kūryba sulaukia  solidžių kritikų,  itin reiklių žinovų prielankumo.  Atsiranda laiko seniems  jaunystės pomėgiams, vaikams, gyvenimo malonumams.  Pagaliau atsiranda itin vertingi talentų ugdymo mokytojai. Reikšmingi vaikų pasiekimai moksluose. Fantastiškos  atostogos, dalyvavimas vertinguose potyrių seminaruose, uždaruose vakarėliuose su dvasiškai artimais žmonėmis. Sąlytis su didžiuoju menu.

Negatyviems.  Didelės problemos  vaikų gyvenime ( avarijos, depresijos, regresas,  dingimai, susvetimėjimas,izoliacija, nuviliantys mokslai). Jos atima norą gyventi, varo į neviltį. Išlenda visos vaikų auklėjimo spragos.  Tačiau per Saturną Žuvyse mistiškai atsiranda patarėjai, kurie parodo, kaip jas taisyti – su meile ir empatija.  Komplikuotas nėštumas ir gimdymas. Kasdienybės painioje tėkmėje nėra laisvo laiko, atostogų, tenka apriboti pramogas, atsisakyti pomėgių. Dėl ankstesnių interesų/parašų/ryšių prarandami gerbėjai.sekėjai. Prislopsta gyvenimo džiaugsmas, išsenka kūrybingumo versmės, mažai kas džiugina.

Karminė užduotis. Psichologiškai palaikyti savo ir svetimus vaikus.  Kasdien  – švelniai ir besąlygiškai – skirti dėmesio bendravimui su vaikais, mylimaisiais.  Kitaip jie – atitols, santykiai atšals  ilgam , kone 30mčiai metų.  Suplanuoti iš anksto atostogas, apriboti žalingus ( su degradais ar nelaimėliais),  imlius laikui pomėgius. Asmeniškai  kontroliuoti reklamą, kad ji netaptų  antireklama dėl inercijos standartų.

ŠAULYS

Pozityviems. NT ar išsvajoto namo, vertingų akcijų  įsigijimas fantastiškoje vietoje, jei tai neviešinama, o įgyvendinama TYLIAI. Be didesnių pastangų susitvarko būsto, nuosavybės  reikalai. Prarastų relikvijų, brangenybių, paveldo, ryšių su mylimais giminaičiais  atgavimas, atstatymas.  Surandama rojaus vieta,  paslaptingas sodas  – kaip ilgalaikiai atokvėpio, terapijos šaltiniai. Šaulių ilgalaikių pastangų dėka  susivienija  artimųjų, giminių  klanas, pabaigiamos prailgusios statybos   arba  gaunami pinigai itin vertingoms amžiaus  statyboms.  Tėvai , šeimos nariai  pasakiškai praturtėja, dovanoja Šauliams neįkainojamas dovanas . Nelegalus pajamų šaltiinis, teikęs laimę, tampa rimtu verslu, kuriam surandama vieta, įrengiamos patalpos .Namuose lankosi, juos saugo gerosios dvasios.

Negatyviems. Turto, nuosavybės praradimas, sumažėjimas  dėl fin krizės, kritusių atlygių, sumenkusių pajamų. Tuščios kišenės. Namuose smaugia vienatvė ar alkoholis, beldžiasi antstoliai. Giminė, artimieji atstumia, smerkia, pamiršta. Skendimų rizika  vandenyje, plaukiant.  Sutuoktinių bankrotai.  Sunyksta augalai, prapuola derlius, dėl skolų prarandama nuosava žemė.

Karminė užduotis. Atsiprašyti  moterų, kurias kažkada skriaudėte, šmeižėte ar apagavote. Pasirūpinti mama ar ligotomis giminės moterimis. Kontroliuoti nuomonę ir pažiūras, dėl jų galima dabar daug prarasti.

OŽIARAGIS

Pozityviems. Mistiškai  sutinkami  įkvepiantys gyvenimo mokytojai, randamas dvasinių žinių šaltinis. Parašomi amžinos vertės tekstai, knygos. Ožiaragių išminties , patirčių, pamokymų reikia dabar kitiems kaip švento vandens. Tkėtinas  neformalus mokytojavimas,  igalaikės švietėjiškos  ar leidybinės veiiklos  organizavimas. Atsistato ryšiai su   mylimais senais  bendramoksliais, pažįstamais mokytojais, artimais giminėmis, kaimynais. Fantastiški žygiai.  Slapta įsigyjamas svajonių automobilis, kompiuteris, laivas ar net jachta

Negatyviems. Avarijos dėl pačių Ožiiaragių kaltės. Nuolatinės kliūtys, užtvaros kelyje, susisiekimo problemos, ryšio trikdžiai. IT priemonių, mobilių, automobilių gedimai, užkibimai.  Lemtingi pavėlavimai  į lėktuvus, svarbius susitikimus. Išvykose patenkama į gėdingas situacijas. Kojų lūžiai. Proto pamišimas. Kalbos barjerai.  Kažkas apšmeižia ar prikerpa liežuvį,  cenzūruoja,  dėl ko tenka slapstytis. Pažinčių ratas susiaurėja iki  senų , patikimų pažįstamų, siauro savų būrelio . Nutrūksta ryšiai su svarbiais žmonėmis. Suserga broliai-sesės.

Karminė užduotis.  Neviešai atsiprašyti  atleidimo už ankstesnius pasisakymus, parašus, tekstus, šmeižtą. Taupyti laiką( jo kabai trūks, visur vėluosite). Kontroliuoti kalbą. Tylėti, jei nėra tikslių žinių. Atidžiau tikrinti dokumentus, gaunamą informaciją .Mokytis bendravimo meno.  Filtruoti kontaktus. Melas, net šventas,  šiuo periodu  draudžiamas.  

VANDENIS

Pozityviems. Didelės, fantastiškos dovanos už visa gėrį, kurį Vandeniai nesavanaudiškai dalino kitiems. Didėja atlygiai, pardavimai, ypač per soc.tinklus ar internetą . Vandenių produktai ar gebėjimai pagaliaus sulaukia deramo atlygio. Jis leidžia įgyvendinti slapčiausius troškimus. Vandenių nuomonė formuoja kitų vertybes , tampa psichol.atrama ar motiniška globa  pasimetusiems, sergantiems, apgautiems, neįgaliems.  Motinystės stebuklai.

Negatyviems. Didelės finansinės problemos.  Stoja pardavimai, – kažkas perima pajamų gyslą, vėluoja pirkiniai ( didesnė dalis – netinkami, klaidingi). Sutuoktinių, partnerių verslo sąstingis, juos smaugia skolos. Trūksta lėšų ir išteklių, tenka laaabai taupyti ir apriboti poreikius.  Komplikuojasi santykiai su bankais. Vis dingsta balsas. Apmiršta, tarsi užšąlą, užsiblokuoja gebėjimai, norai.  Sunkus, iki alpimo apsinuodijimas maistu ar kvaišalais.  Dūžta indai,  lūžta ar pasimeta  papuošalai. Mamos ligos ar depresijos,.mama -ligoninėje  . Kankina  mamos  ilgesys. Motinystės pareigos  veda iš proto.

Karminė užduotis. Atsiprašyti ar atleisti mamai, jei yra už ką. Kontroliuoti nuomonę soc tinkluose, dėl jos galimi fin.nuostoliai. Neafišuoti pažiūrų viešai. Pasitikslinti vertybių skalę. Susitvarkyti mitybą.

ŽUVYS

Pozityviems. Žuvys tampa organizacijose, draugų rate, grupėse , kolektyvuose stipriausia  nematoma centrine ašimi, atrama. Galimos aukštos politinės ar visuomeninės pareigos . Žuvys  imasi vadovauti ar organizuoti projektus, sumanymus, kurie padės jų  projektams, draugams, grupėms susicementuoti, išlikti ir užsidirbti. Būtent šviesiosios Žuvys  dabar veikia kaip  nematomas karminis įrankis ir teisėjas : vieniems uždaro duris į ateitį, kitiems atveria gražias perspektyvas. Tačiau lengva nebus, teks disciplinuotis, tapti reiklesnėms, labiau rūpintis įvaizdžiu ir … išvaizda.  Didžiulė sutuoktinių, draugų meilė ir atsidavimas – tai suteikia stiprybės ir reikalingumo pojūtį.

Negatyviems. Ateina atpildo laikas už  30mt metų trukmės senas nuodėmes. Tai gali reikštis kaip depresijos, vilties praradimas, vienišumas, izoliacija, autoriteto praradimas, nuosmukis,  įklimpimas į žalingus pomėgius, aplinkos pasmerkimas, antros pusės ar partnerių išdavystė.  Prarandami draugai, uždaromi projektai.  Tenka personaliai atsakyti už  visas projektų , grupių, kolektyvų nesėkmes ar klaidas.   Vienišumo ir nereikalingumo pojūtis, kai  

Karminė Užduotis. Pasikliauti ir net aklai sekti nuojauta. Prisiimti organizacinę atsakomybę, kad ir kokia ji būtų sunki ar nemiela.  Ginti bendražmogiškas, nacionalines , Meilės vertybes  , puoselėti Dvasingumą net ten, kur jausitės vienišu kariu  kurčiųjų lauke.   

Saulės naujienlaiškis

Prenumeruok Saulės naujienlaiškį ir gauk AKTUALIAS naujienas!

Meniu
Horoskopas.lt