Saulės horoskopai

Žemiškus dalykus reikia pažinti, kad juos pamiltum, dangiškus - pamilti, kad pažintum (B. Paskalis).

INTERNATIONAL SOCIETY FOR ASTROLOGICAL RESEARCH

Plutonas Vandenyje ir globalūs socialiniai eksperimentai

Pranešimas, perskaitytas ISAR tarptautiniame simpoziume A NEW WORLD AWAKENING , 2022 kovo 20.

Kaip žinia, 2023 m įvyks išskirtinis astrologinis įvykis – Plutono ingresija į  Vandenio ženklą.  2023-2043 metais  globalios plutoniškos krizės,   kontraversiškų galių kovos, dekonstruciniai griovimo  ir rekonstrukciniai atstatymo procesai palies sociumą ir socialines sistemas.  Atvira Žinių visuomenė aktyviai domisi astrologų prognozėmis, koks bus  transformacijų ir  krizinės konsolidacijos planetos poveikis fiksuotame oro ženkle. Vandenis – viešumo, atviros informacijos sklaidos  ženklas. Plutonas , kaip ir jo įtakojamos paslaptingos valdžios struktūros, taps viešo visuotinio tyrinėjimo objektais. Bus atverta daug naujo apie pačią ledo  planetą ir jos  magiškų energijų transformacines galias.

Vandenio ženklas simbolizuoja mokslinius eksperimentus,kurie veda civilizaciją į pažangą. Vandenis – tai kvantinis šuolis į nežinomybės erdves, paradoksali nesuderinamų iki tol dalykų sintezė,  dažnai progresas dėl progreso ar  grynas eksperimentas dėl eksperimento, kai dažnai ignoruojama elementari biologija  ir žmogaus gyvybė.

Plutonas Vandenyje  net 20 metų režisuos daug įvairių  pozityvių  ir negatyvių reiškinių ir procesų. Fantastų vizijos taps realybe.  Technologijų progresas taps globalus, centralizuotai reguliuojamas. Elektroniniai , skaitmeniniai karai persikels į kosmosą,  bus grindžiami ideologine priešprieša ar socialiniais skirtumais.  Klimatą valdys kosminės technologijos.  Pats klimatas taps sunkiai prognozuojamas ir žalingas infrastruktūroms, socialinėms sistemoms , elektros energijos stabiliam tiekimui. Meta visatos erdvėje  kosminiais greičiais komunikuos, progresuos ir sintezuosis individų intelektai. Moksliniai atradimai radikaliai pakeis ligtolinį suvokimą apie smegenis, šį paslaptingą kūno centrą, valdomą Plutono energijų. Sociumus periodiškai purtys masinės revoliucijos ir netikėti perversmai valdžioje, energetinės krizės, socialinių sistemų deformacijos ir rekosntrukcijos. Robotizacija ir skaitmenizacija taps valstybinės svarbos prioritetais.

Sustiprės ir stengsis įsigalinti transhumanizmo ideologija Humanity+, siekianti sukurti nemirtingą žmogų, perkelti jo sąmonę į biorobotus. Jau mėginama paversti  eutanaziją medicinine  norma , diegti privalomas transgenderizmo praktikas mokykloje. Kinija jau vykdo totalitarinį socialinio reitingavimo  eksperimentą, kuris plutoniškai naikina žmogaus judėjimo, visuomeniškumo laisves. Niekas nežino, į kokią naują technorasę    po 20 metų transhumanizmo eksperimentų mutuos homo sapiens . Niūriausia vizija prodyta  Black Mirror distopiniame  seriale.  Beje, visus didžiųjų planetų tranzitus per Vandenį sunku tiksliai prognozuoti. Mat Vandenio archetipo esmė – staigiais, nenumatytais  pokyčiais it stichiniais gaisrais  sukelti stresą, sujaukti įprastą tvarką.

Atvirai kalbant, Plutono Vandenyje iššūkiai – išsaugoti ne tik laisvę ir tapatybę, o varžybose su DI ir biorobotais išsaugoti sveikas smegenis ir orius darbo atlygius. Viena iš užduočių – apskritai išgyventi.

 Šiame pranešime akcentuosiu   globalius socialinius eksperimentus. Vandenio esmė -eksperimentas. Plutono įtakose mokslinių socialinių eksperimentų dalyviais taps  plačiosios masės. Pasaulio sociumas – kaip globali atvira laboratorija BIGTECH moksliniams bandymams. Eksperimentai bus vykdomi plutoniškai – globaliai, pasitelkiant plutoniškus manipuliacijų instrumentus – prievartą, šantažą, gąsdinimus, psichomanipuliacijas, stambų kapitalą, valdžios institucijas.  Didžiausią nerimą kelia vandeniškų  mokslo  atradimų  ir socialinių tinklų , revoliucingų išsilaisvinimo judėjimų  panaudojimas plutoniškose ginkluotės varžybose, infokaruose, žmonijos ir tautų istorijos falsifikavime, narkotrafikuose ir prekyboje žmonėmis.  

Paminėsiu pirmuosius ryškesnius socialinių eksperimentų ženklus. Jie jau skverbiasi į gyvenimą su plutoniška klastos  ir smurto  energija, šokiruoja  natūralistus ir  tradicionalistus . Štai Lietuvoje pradėti steigti narkotikų kabinetai valstybinėse poliklinikose. Vyriausybės eksperimentinė idėja – lai mokesčių mokėtojų išlaikomi medikai iš mokesčių mokėtojų lėšų  švirkščia kvaišalus narkomanams saugioje aplinkoje, be rizikos užsikrėsti AIDS.  Regionų savivaldai keliami ultimatumai: jie negaus valstybinių lėšų, jei neįsteigs šių kabinetų, legalizuojančių narkotikus. Kitas vandeniškas  eksperimentas jau kosminiu greičiu įgyvendintas –  staiga buvo panaikinti bankų skyriai ir bankomatai mažuose miesteliuose. Idėja buvo pažangi – atsiskaitymai turi vykti virtualiai, taip visiems patogiau.  Tačiau realybėje senukai  liko nemokūs, atskirti nuo socialinių paslaugų. Mat kaime  prekyba ir atsiskaitymai vyksta grynaisiais. Visi savo kailiu  jau dalyvaujame eksperimente, kuriame  visuomenės yra destruktyviai  padalintos į vakserius ir antivakserius, o  antivakseriai  baudžiami atskirtimis ir kaltinami dėl kovid mirčių.

Štai Šveicarijoje legalizavo lyčių keitimą .  Tai irgi grubokas socialinis  eksperimentas, neįvertinus  visų pasekmių. Mat iškart kai kurie vyrai užsiregistravo keisti lytį valstybės lėšomis tam,kad išvengtų karinės tarnybos ar išeitų anksčiau į pensiją.

Net vienas iš BIG TECH guru Zuckerbergas , vertindamas  kovido skiepų medicininį eksperimentą, pripažino: „Noriu visus įspėti, jog niekas nežino, kokius  pašalinius efektus duos žmogaus DNR ir RNA modifikaciją ilgainiui. Nežinome,  I į ką atves DNK ir RNA kodavimas produkuojant antikūnius. Mes nieko nežinome apie mutacijas ir kitas rizikas, susijusias su šia procedūra“.  Jis teisus, eksperimento baigtis retai būna sėkminga ar patvirtina pirminę mokslininkų hipotezę.

Plutonas – kritęs Vandenyje. Tai teikia vilčių, jog tam tikri kitų planetų traniztai į mirties ir atgimimo planetą  mobilizuos stipresnes  jėgas, gebančias koreguoti ir net priešintis globaliems eksperimentams. Tačiau Vandenis – fiksuotas ženklas.  Prisiminkim fiksuotų ženklų ypatybes.

Fiksuoto  kryžiaus ženklų  ypatybės

– Nuosekli evoliucinė raida

– Stabilumas

– Inercija

– Užsispyrimas

– Atkaklumas

– Fundamentalizmas

– Kaupimas

– Koncentracija

– Patirties panaudojimas

– Tvarumas

– Nuoseklumas

– Gynybinės reakcijos

– Stiprus pasipriešinimas 

– Efektyvumas

Dėl šių savybių bet kokie globalūs eksperimentai bus diegiami  kryptingai, planingai, iš anksto apgalvotai,  sistemiškai, frontaliai, atkakliai, tvirtai, koncentruotai, nuosekliai, siekiant užsibrėžto tikslo bet kokia kaina. Inercija neleis nutraukti ar koreguoti  eksperimentų net pastebėjus  bendrą žalą. Tai, kas buvo užfiksuota pirminiame plane, bus stumiama visomis išgalėmis iki pat pabaigos, vardan galutinio rezultato, neatsižvelgiant į pasikeitusias sąlygas ir neatsisakant pirminės hipotezės.

Kokios jėgos galėtų amortizuoti Plutono Vandenyje eksperimentų potencialią žalą žmogui kaip dieviškam, dvasiniam sutvėrimui ? Astrologiškai jas atstovauja fiksuoto kryžiaus  ženklų archetipai. 

Plutonas Vandenyje įjungs Fiksuotą kryžių, suaktyvins likusius fiksuotus ženklus – Taurą, Liūtą, Skorpioną. Tai leidžia prognozuoti, kokie sociumo sektoriai  bus labiausiai pažeidžiami, kai  bus pradėti planingai įgyvendinti  eksperimentiniai socialinių reformų projektai.  Kita vertus , būtent šių sektorių ir jų atstovų aktyvūs veiksmai gali tapti stipriu skydu prieš žmogui pavojingus eksperimentus.

1.TAURASLIŪTAS-SKORPIONAS

Tauro energijas  atstovaujantys veikėjai  – natūralistai, miškininkai, biologai, , žemdirbiai, žemės ūkio darbuotojai, genetikai, istorikai, kultūros veikėjai, vertingo materialaus paveldo saugotojai, antropologai,  ezoterikai, psichologai, gimdymo specialistai, privatininkai, akcininkai , smulkūs verslininkai, šeimos teisių gynėjai, namų šeimininkės, ikimokyklinio ugdymo ekspertai, vietiniai aborigenai, turintys proamžius ryšius su savo kultūra. 

Liūto energijas  atstovaujantys veikėjai –diplomatai, celebričiai ir VIP‘ai, pasaulinio kalibro personalijos,  garsūs menininkai ir sportininkai, žinomi visuomenės veikėjai ir protestuotojai, žmogaus teisių gynėjai, architektai, advokatai, neprofesionalių karių ( raketų šviežios mėsos)  karių motinos.

Skorpiono energijas Vandenio eroje  prezentuoja veikėjai – korporacijos, korporacijų valdybos, valstybių vadovai,  aukščiausio rango valstybininkai,  deep state atstovai, oligarchai, trilionieriai,  top-menedžeriai,  patyrę lyderiai ir masių vedliai, branduolinės valstybės, Kosmoso užkariautojai ( E.Musk), opoziciniai politikai,  globalių įtakų dvasininkai ( Dalai Lama),  karo lakūnai.

Šių sričių individai ateityje taps veiksnia atsvara ir pasipriešinimo jėga oriniams, ANTIHUMANISTINIAMS ( Vandenio opozicija žmogiškumo ženklui Liūtui) , PROFAŠISTINIAMS,  IDIOLOGIZUOTIEMS, IDIOTIŠKIEMS (Plutonas – smegenys- Vandenyje silpnas) , PSEUDOMOKSLINIAMS eksperimentams su žmonių bendruomenėmis ( communities)  ir individų  laisvėmis.  Tipinis  tokio idiotiško socialinio eksperimento pavyzdys : Pakelės namai , ministerijos klerkų jėga ir klasta įbrukti prie vaikų mokyklos ir sujaukę amžiams Domeikavos bendruomenės ramų gyvenimą. Neva dėl visuomenės pažangos ir lygybės ministerija suniokojo visuomenės solidarumą ir pilietines teises.

Turint omenyje Plutono energetinį silpnumą,  net Jupiterio ir Saturno tranzitai per fiksuotus ženklus taps stipriu oponuojančiu, konfrontuojančiu ir net stabdančiu  veiksniu  globaliems Kalmarų žaidimams su sociumu. Verta juos paminėti.

Aktyviausi periodai, kai opozicinės jėgos priešinsis ir smarkiai  koreguos Plutono Vandenyje socialinius eksperimentus

Plutono Vandenyje ir Jupiterio Taure kvadratas 2023/05-06,2024/01-06 ir 2035- 2036 mm  

Plutono Vandenyje Ir Jupiterio Liūte opozicija 2026/07 – 2027/08  

Plutono  Vandenyje T -kvadratas su Saturnu Taure ir Jupiteriu Skorpione 2028 -2029  

Dėl tragiškų stichinių nelaimių,  Maskvos  režimo išprovokuotų karinių konfliktų , dėl itin sparčios  klimato kaitos  ir darbo jėgos migracijos/apribojimų/trūkumo  galimi nederliaus metai, dalis teritorijų taps netinkamos gyventi arba bus okupuotos socialinių, karo ar klimato pabėgelių ( pvz. slavų pabėgėlių okupuotas Vilnius) .Regionuose kursis  finansiškai stiprios komunos. Dalis ekonomiškai stiprių valstybių  su populistiniais lyderiais autonomizuosis , kad apsaugotų vietinius. Kursis militarizuoti valstybių aljansai.  Deja, tai sustabdys didžiumą pažangių , pozityvių globalių  soc.eksperimentų.

 Taip pat serija Saulės užtemimų fiksuotuose ženkluose duos galingą impulsą oponuoti Plutono Vandenyje smurtiniams globaliems projektams. Šiuo požiūriu ypač aktyvūs bus 2026- 2028  metai, kai Saulės  Užtemimai aktyvuos fiksuotą Liūto-Vandenio ašį.

TAURAS

  Tauras – i fiksuotas ženklas, kuris bus priverstas stotis į gynybinę poziciją per Plutono Vandenyje tranzitą.   Tauras – tai   proamžės tradicijos ir papročiai, šeima, genties ir kraujo ryšiai, gimtoji žemė, kurioje ilsisi protėvių kaulai.  Tai –  gyvoji, ne projektinė ekologija,  pati Žemė Gaja, Demetra,  Motina viso, kas gyva ir biologiška, kas gimsta materialaus iš žemės syvų .  Tauras – tai natūralūs miškai, upės, ežerai, pelkės ir etnokaimai, protėvių brangintos šventgirės ir alkavietės. . Tauras – tai BIO ir EKO pirmaprade reikšme,  be technologinių sintezių,  ideologinių nukrypimų ir kabinetinių intelekto išmislų ir oro burbulų.

 Tauras – tai lytis, su kuria gimei, o ne kurią įsivaizduoji ir jos  laikinai įsigeidi.  Tai pats gimimo procesas, kuris  turėtų būti vis labiau priartinamas prie natūralių, emociškai komfortiškų sąlygų. Tai – GAMTINĖ, EKO-žemdirbystė ir žemės ūkis, miškai ir pasėliai. Tauro archetipas valdo regionus, etnines kultūras, gentis ir genčių genetinius-kultūrinius kamienus. Tai –  materiali istorija ir jos paveldas – materialūs vertingi artefaktai, įskaitant  per tūkstantmečius susiformavusią buitinę kultūrą, privačių namų formas ir statybas. Vandenio epochoje Tauro ženklas perima valdyti ezoteriką,  praktinę psichologiją, vaikų priešmokyklinį ugdymą, šeimos apsaugas, vietinę savivaldą.

Plutono tranzitas per Vandenį  gali labiausiai pakenkti Tauro sritims. Mat jos  nepajėgios kovoti už save, neturi agresijos ir pakankamai lėšų priešintis prieš numiškinimą, vandenų  taršą,  istorinių landfšaftų betonizavimą, papročių ir vietinės kultūros  naikinimą, smulkaus verslo žlugdymą.

LIŪTAS

 Liūtas – fiksuotas ženklas, kuriam nestigs drąsos, galių ir proto atvirai ir garbingai priešintis Vandenio negatyviems eksperimentams. Tiesa, dažnai  egocentriškas Liūtas stabdys ir socialinę pažangą, vienybę.

Liūto pajėgas žmonijoje atstovauja : pilietinė visuomenė, talentingi , asmenybiniai top – vadovai,  bebaimiai advokatai, žmogaus teisių gynėjai, visuomenininkai, įžymybės,VIP‘ai, pasieniečiai,  kūrybingi architektai, sąjungininkai, demonstruotojai  ir protestuotojai gatvėse.

Jie bus pajėgūs drąsiai ir galingai stabdyti idiotiškiausius socialinius  valdžios eksperimentus, paremtus naudingų mokslininkų hipotezėmis.   

SKORPIONAS

 Skorpiono  fiksuotas ženklas yra valdomas Plutono. Vandeniškas paradoksas, jog 20 metų planeta valdovė bus jam nedraugiškame ženkle. Po Skorpionu yra  stambiausios korporacijos, oligarchijos, kurios jau faktiškai valdo visas valstybes. Galima teigti, jog Skorpionas ženklina  pačią valstybę , vyriausybes  ir aukščiausią valdžią,valstybių  lyderius, vadybos technologijas. Plutono tranzitas per Vandenį paspartins valstybių susijungimus į karinius aljansus, valdžios globalizaciją. Skorpionas žymi konkurencijos kančiose iškovotus pasiekimus, statusus, aukščiausius dvasinius imperatyvus, superasmenybes ,kurias sudievina masės. 

Plutonas Vandenyje atves į valdžią, į lyderius kosmiškai keistus personažus ,  kuriuos vyresnės senelių ir prosenelių kartos laikė  disidentais, bepročiais ar asocialiais, izoliavo beprotnamiuose ar kalėjimuose.  Tipiniai :   frykai, pajacai,  besivaipantys  iš visko klounai,   dirbtinai su AI pagalba sumodeliuoti fantomai ar soc.tinklų žvaigždės,  mažumų ir neįgaliųjų atstovai, LGBT nariai, transgenderiai, spalvoti, kitataučiai, dehumanizuoti technokratai,  eks-kaliniai, vitrininiai manekenai ir pan.

GSOE_D18_011117_5971.cr2

Plutono Vandenyje periodu išrinktoji valdžia, korporacijos ir lyderiai  VISUR gali veikti dvejopai. Pozityviai: apginti šalies suverenitetą, autonomiją nuo globalizmo destukcijos ir nuo klimato, socialinių  kataklizmų . Negatyviai:  dėl savo  draugų klano perspektyvų  žiurkiškai sužlugdyti valstybę, palikti ją nuogą, basą, bejėgę, alkaną  – it baltą mešką ant tirpstančios lyties  – artėjančių kataklizmų  , DI revoliucijų,  infokarų, Rusijos stiprėjančio  militarizmo  akivaizdoje.

Saulės naujienlaiškis

Prenumeruok Saulės naujienlaiškį ir gauk AKTUALIAS naujienas!

Meniu
Horoskopas.lt