Saulės horoskopai

Žemiškus dalykus reikia pažinti, kad juos pamiltum, dangiškus - pamilti, kad pažintum (B. Paskalis).

INTERNATIONAL SOCIETY FOR ASTROLOGICAL RESEARCH

Ką atneš 2023-ieji  

Rasa JAKUBAUSKIENĖ, Rinkos Aikštė, Kėdainiai

Iliustracija: James Lauglinn

2023 metų sausio 1-ąją pagal Rytiečių kalendorių prasideda Naujieji metai. Tik, pasak astrologės Saulės Jonaitytės, yra šiokia tokia painiava, kieno gi tie metai – triušio ar katino. Čia astrologė kviečia prisiminti gražią legendą, kai Buda pas save į šventę kvietė gyvūnus ir perdavė žiurkei, kad ši įteiktų kvietimą katinui.

„O žiurkė, pamačiusi, kad katinas ilsisi ir miega, pakvietimo jam taip ir neperdavė. Vietoje jo Buda pakvietė triušį. Kadangi pagrindinis svetys buvo katinas, jis irgi atėjo į šventę. Todėl tai yra metai, kurie turi du patronus“, – šių metų dvilypumą paaiškina S. Jonaitytė, kuris, jos teigimu, atsispindės ir ateinančiuose metuose.

Pirmasis ir antrasis pusmečiai skirsis kaip diena ir naktis

Rytų kalendoriuje ateinantys metai ir jų globotiniai labai skiriasi. Pavyzdžiui, Vietname jie vadinami Juodojo Vandens Katino metais, o Kinijoje – triušio: „ Labiau linkstu prie katino, kadangi jis labiau išreiškia šių metų energijas““,- aiškina astrologė.

Pirmasis pusmetis –  ypatingai veržlus ir karingas. Tas jaukus naminis triušiukas įsigalios tik nuo gegužės vidurio

„Taigi prasideda Juodojo Vandens Katino metai. Jie labai skirtingi pagal įvykių eigą, energijas. Kad būtų aiškiau, sąlyginai suskirstykime metus į dvi dalis – iki birželio ir nuo birželio. Jos viena nuo kitos skirsis, kaip diena ir naktis, – sako astrologė.

Pirmąją dalį pavadinkime aktyviąją, kai žmonės turi būti aktyvesni bendravime, kasdienybėje, mokytis naujų dalykų, greičiau reaguoti į įvykius. Todėl šiuo laikotarpiu labiau seksis kūrybingiems, sumaniems, veikliems, iniciatyviems žmonėms, o laukiančių žmonių, kurie galvoja, kad kažkaip pavyks pralauktį šį laikotarpį, laukia daugiau praradimų ir nesėkmių, nustūmimo į paraštes.“

Pirma metų pusė – aktyvių, kovingų žmonių laikas

S. Jonaitytė aiškina, jog pirmoje metų dalyje labiau reikia atkreipti dėmesį į žinias ir informaciją.

„Įsivaiduokime tą katiną, kuris pavasarį išeina į medžioklę, ieškoti meilės, poros sau. Tai laikas, kai žmonėms labiau rūpi ne pinigai ir darbai, o meilė, vaikai, kūrybingumas, pomėgiai, poriniai dalykai,  saviraiška, savęs pažinimas. Šiuo metu daug kas pradeda mokytis, eina į kursus, atgaivina įvairias pažintis, stiprina ryšius“ – pasakoja pašnekovė.

Pirmąjį pusmetį galima pavadinti karingu. Nostradamas, garsusis pranašas, visus 2023 metus pavadino karu. Tai nebūtinai turi būti tiesioginis karas. Tiesiog žmonės bus įsiaudrinę ir karingi, labai karštai gins savo įsitikinimus, tai, kas jiems svarbu – kiekvienas kariaus savo fronte: vienas kariaus dėl idėjų, kitas – dėl žinių, trečias – dėl saviraiškos, dar kitas kariaus su savimi. Pirmas pusmetis tikrai nebus ramus.“

Pirmasis pusmetis – vyriškų energijų metas, kai reikia imtis kažko naujo, situacijose nelikti abejingais, pasyviais, aktyviai reikštis. Tai yra finansinių pradžių ir pabaigų laikas ؘ– vieni pajamų šaltiniai užsidaro, staiga numiršta, bet galima atrasti kažkokius kitus. Reikia aktyviai ieškoti ir , per savus  ir gimines,  per senus draugus,  grįžti  prie seniau puoselėtų sumanymų, niekas ant lėkštutės skalsos neatneš.

Ateinančiais metais  daugumą domins  krašto istorija, tradicijos, bet ne religiniais dalykais. Tai yra istorikų , vietinės kultūros žinovų didžiausios paklausos laikas, – pažymi astrologė. –

Vyksta pribrendę, planingi, neišvengiami pokyčiai gyvensenoje bei darbe, veiklos metoduose. Daug kas keičia darbus. Darbo rinka yra purtoma virsmų, etatų mažinimo, pokyčių, streikų ir darbinių kasdienių neurotiškų mikrokonfiktų,  susitraukia kaip Šagrenės oda iki minimumo. Darbovietės pasirenkamos iš pragmatinių paskatų, dažniau – dėl išgyvenimo ar karjerizmo. Išsaugoti darbo vietas padės ilgametė patirtis, disciplina, uolumas, paslaugumas, šaltakraujiškumas,  pareigingumas, net – moralė. Kitu atveju gresia darbo vietos praradimas.

Versluose iki balandžio  suaktyvėja ligtolinė konkurencija, kai  profesionalesni, turintys įdirbį ar savo platformas internete, tiesiog savanaudiškai „suvalgo“ silpnesnius. Balandį -gegužę pasaulio versle –  netikėti stresai, atveriantys naujas nepriklausomas,  fantastiškas perspektyvas, pasikeitus politiniam kursui , įveiklinus Libra ekonominių iniciatyvų skaitmeninę platformą.  Nuo birželio daug verslų neria į šešėlį, instinktyviai „plaukia  po audros į krantą“ – taikosi prie  ekonominės krizės ir išteklų deficito.

Gyvenimas gali suteikti dar vieną šansą

S. Jonaitytė atkreipia dėmesį, jog iki kovo  galimi netikėtumai, likimo, gyvenimo siurprizai, pavyzdžiui, kai staiga, per vieną dieną pasikeičia valdžia ar vadovai ir gyvenimas gali atverti labai netikėtas perspektyvas tiems, kurie nebijo imtis iniciatyvos, netikėtų iššūkių ir technologijų, viešumo.

„Nuo kovo iki birželio priešingai – daug kas bus kviečiami sugrįžti į senas pareigybes. Galime matyti kaip į vadovų kėdes sugrįžta buvę žmonės ir imasi lyderystės vaidmens ar iš finansinių sumetimų, ar iš pasišventimo. 

 Gyvenimas suteiks šansą ištaisyti kažkokias anksčiau padarytas lemtingas klaidas ir sugrįžti į tas vėžes, kurios atitinka mūsų svajones, gebėjimus ir pašaukimus, – pastebi astrologė, kuri taip pat teigia, jog pirmasis pusmetis – sėkmingų spontaniškų, „paskutinės minutės“ kelionių laikas. –Labai svarbu jas organizuoti savarankiškai,  nebijoti kažkokių trikdžių, stabdymų, minių oro uostuose, nesivadovauti kitų nesėkmių istorijomis . Visiems siūlau keliauti pavasarį, nes energijos nuo birželio, antroje metų pusėje, nėra palankios kelionėms, bus daugiau kliūčių, apribojimų, gamtos kataklizmų įvairiose šalyse.“

Poravimosi laikas

Antroje metų pusėje reikėtų daugiau dėmesio skirti kūnui, atsipalaidavimui,  emociniam stabilumui, ekologijai, būti arčiau žemės, saugioje šeimos emocinėje atmosferoje, kur visi vienas kitą palaiko, paremia –tai netgi stiprins imunines apsaugas nuo virusų.“

Astrologė nudžiugina pasakydama, jog 2023 metų pirmasis pusmetis – labai gražių vestuvių, poravimosi laikas.

„Juokaujama, kad ir katinas, ir triušis yra labai vislūs, – juokiasi astrologė. – Bet poravimęsi bus  daug trikampių – kažkam reikės į šalį pasitraukti, kad susikurtų nauja pora. Tai labiau laikas, kai kovoja du vyrai dėl vienos moters. Vyrai  iki vasaros periodu yra veržlūs,  ryžtingi, netgi agresyvūs. Tuo metu moterys, jaučiančios savo vertę, yra ramios, labiau orientuojasi į šeimą, gerovę, socialinį stabilumą, jausmus, finansinius dalykus, ar jai tai yra patogu, ar tai jai patinka, ar tai garantuoja jai materialų ir jausminį komfortą.“

Geras ženklas, kad kovą baigiasi trejų metų santykių, santuokų krizių metas Lietuvoje. T.y. visos santuokos išgyveno krizinį laiką dėl pandemijos, elektros kosminių kainų. poroms lengviau bus susitaikyti ir prisitaikyti, atleisti. Kitavertus, prasidės 3 metai  Lietuvos moterų depresijų ir dalies vyrų įslaptintos neištikimybės.

Antrasis pusmetis – šeimyninių vertybių ir privačių interesų laikas

Antroji metų pusė  tai laikas, kuris yra palankesnis tiems, kurie yra materialiai apsirūpinę, turi turto ir pastogę, kur gyventi.

„ Nuo vasaros visi ieškos saugesnės pastogės: vieni keis šalis, kiti įsirenginės  namus, darys įvairias apsaugas – tversis tvoras, įsirenginės signalizacijas, ruošis kitai žiemai, daug kas kelsis į regionus, ieškos ramesnių vietų. Žmonėms labiau rūpės privatūs, šeimos reikalai, o ne socialūs.  Dominuos nacionalinė,  šeimyninės, paprotinės vertybės,  vietiniai ir artimiausios aplinkos interesai , instinktyvus taikos poreikis.  SAVI MARŠKINIAI BUS ARČIAU KŪNO. Juk ir katinas – naminis gyvūnas, mėgstantis komfortą, ir triušis myli savo žmoną, turi daug vaikučių ir jais labai rūpinasi“, – šypteli astrologė.

Ne tik šeima, bet ir dvasiniai dalykai, savitarpio pagalba, parama pabėgėliams, skurstantiems bus aktualūs antrajam pusmečiui. Ir ne kažkur toli Afrikoje ar Ukrainoje žmonės labai rūpinsis kitais, bet taip pat ir savo miestelyje, bendruomenėje, kaime ir rajone , skirs labai daug pastangų, laiko GIMTAI  ŽEMEI, SAVIEMS, GIMINĖMS.  2023 metais šeimoje labiau norėsis santarvės, skalsos, vidinės ramybės, emocinio jaukumo“.

Deja, tai sudėtingas laikas vaikams, paaugliams, kadangi ir katinas, ir zuikis yra konservatyvūs. Antrąjį pusmetį konservatyvios šeimyninių, nacionalinių vertybių jėgos ima viršų ir diktuoja sąlygas, kad viskas turi būti griežtai istorinės tąsos ir vietinių papročių rėmuose,

„Jaunimas juk visada yra atviras naujiems vėjams, dėl to jiems gali būti pakankamai nejauku tais metais, nes tradicionalistai iš jų daugiau reikalaus ir brėš naujas ribas. Dominuos  tėviški reikalavimai  gerbti ir paklusti tėvams ir praeities stabams. Vaikai kaip niekad patirs daug psichologinio  ir fizinio smurto,  prievartos , kritikos, išnaudojimo. Nuo vasaros – padidintas mirtingumas vaikų tarpe dėl skirtingų veiksnių. Labiau visi skirs dėmesį į neigąlius, probleminius vaikus,tad normalūs, gabūs gali jaustis atsarginiais.

  Iššūkių ir įvairių  sunkumų , krizių laikas  laukia pasaulio meno, kino, pramogų  šou pasaulio žmonių, artistų ir kūrybininkų. . Jie gali jaustis nekomfortiškai, nereikalingi tarp vartotojiškos visuomenės, tarp žmonių, staiga susidomėjusių tik savo kišene  ir taupumu. Jų tarpe bus daugiau savižudybių, skyrybų, traumų ir mirčių. Patyrę, kvalifikuoti ir išsilavinę, su sertifikatais meno ir pramogų, grožio  industrijos  antrą pusmetį bus labiau paklausūs“, – prognozuoja astrologė.

Porų transformacijų metas

Pasaulio porose nuo vasaros  tvyros konkurencinės nuotaikos „Atsiranda labai stiprūs konkurentai, kurie bandys ardyti ar provokuoti porą. Stiprios poros tuo periodu dar labiau sustiprėja, susivienija siekdamos savo tikslų, padeda vienas kitam, o tas, kurios neturėjo lytinio, dvasinio ryšio,  jų dievai, protėviai  skausmingai išskiria“.

Deja, tai yra padidinto visuotinio mirtingumo laikas. Viena iš priežasčių  – karai ir įvairūs Žemės kataklizmai. Žemė bus  kaip niekad aktyvi, agresyvi  antrąjį pusmetį, ypač lapkritį. Ji parodys galią. Tai gali būti nuošliaužos, žemės drebėjimai, ilgai miegojusių ugnikalnių prabudimai. Jei pirmą pusę stichiniai kataklizmai labiau susiję su vandeniu,  cunamiais, krituliais, nederliumi,  tai nuo vasaros  gamtinių kataklizmų stichija – ugnis, gaisrai.

Kita priežastis gali būti medicinos sektoriaus pakrikimas po pandemijos. Jis nebus pajėgus suteikti reikiamas paslaugas ir žmonės su uždelstom ligom yra padidintos rizikos zonoje.

. Daug žmonių , kurie nepersiorientuos į naujos epochos gyvenseną,  į aukštesnį sąmoningumo lygį, ,  tiesiog  nepereis 2023 m didžiojo atrankos laiko.

„Verta jau dabar savęs paklausti: ar  esu pakankamai ekologiškas, ar stengiuosi taikiai  sugyventi  su savo artimaisiais, ar gyvenu širdimi, su didele meile  ir dosnumu aplinkai ir  žmonėms, ar  mano tvari gyvensena yra sveikuoliška, draugiška gamtai ir gyvūnams,  ar neturiu  toksiškų emocijų, jausmų  – pykčio, pavydo, kurie kenkia kitiems ir teršia Visatos bekraštes  erdves?“, – pataria pašnekovė.

2023 m kovą prasidės pasaulinė  ekonomikos, finansinė , gamybos krizė. Ji truks 3 metus.  

Krizę galima pavadinti įvairiai – ekonomikos recesija , gamybos stagnacija, išteklių stygiumi, Didžiąja depresija, nederliaus periodu. Esmės tai nekeičia – visose šalyse gali sustiprėti nematoma bankų kontrolė, trūkti maisto ir kertinių dalių gamybai., maistas gali būti  net normuojamas. Kai kur bus grįžtama prie grynųjų ir nacionalinės valiutos. Ekonomiškai silpnesnėse šalyse ir daugiausiai kovid vakcinų įsigyjusiose  žmonės turės smarkiai susiveržti diržus, net badauti arba reikalauti pandemijos valdytojų finansinės atsakomybės.

Kaip tai atrodys, galima pamatyti meniniuose filmuose ir serialuose: Penktasis metų sezonas ( Belgija), Platforma ( Ispanija), Kalmaro žaidimas ( P.Korėjos TV serialas).

Nuo kovo mėnesio gana ilgai – iki 2044 m. – bus globalios technnokratinės  valdžios  NENUSPĖJAMŲ eksperimentų ir  anarchijos laikas, mėginant greitai reaguoti į Klimato kaitos kataklizmų padarinius, pabėgelių srautus, humanitarines krizes. Žinia, paprasčiausias kelias – žmones paversti industriniais biorobotais, suvaryti į dirbtinio intelekto,  algoritmų , neurotinklų skaitmenos kontroliuojamas robotizuotas visuomenes. Ramiai, tvirtai ateinančius 20 metų jausis tie žmonės, kurie susivoks , kad ir likimas, jų pačių gyvenimo eiga, saviraiškos galimybės, šeimos gerovė priklauso tik nuo jų pačių, nuo vietos bendruomenių sutelkties. Būtent jie antrąjį pusmetį ramiai, stabiliai įgyvendins savo privačius planus. O žmonės, kurie laukia kažko gero iš valdžios, nusivils, įsišaknys ilgam pasyvių vartotojų pasaulėliuose, kai „ MANO NAMAI – MANO TVIRTOVĖ“

„Vandenio epochoje  valdžia, atstovaujanti korporacijų interesus,   dažniausiai yra laisvų žmonių priešas ir su ja reikia kovoti per viešumą. Mat jei nėra visuomenės kontrolės, ji virsta nepasotinamu Drakonu, pasiglemžia  mūsų pinigus ir  užengia, kad priimtumėm be protestų  bet kokius jos  sprendimus. Tai ne išmislas,  o naujas astrologinis kanonas. Pagal jį valdžią jau išreiškia nuožmus, reiklus, priešiškas taikiam sambūviui, kerštingas, sadomazochistinis  Skorpiono archetipas.  Jo teigiamos savybės – sąžiningumas, intelektas, Nepriklausomybės siekis bet kokia kaina, kova su blogybėmis, gebėjimas suvaldyti šaltakraujiškais sudėtingiausias krizes, išgyventi, gelbėti silpnesnius. Valdžia nebebus geranoriška ir humaniška, lygi ir teisinga visiems kaip anksčiau, kai ją išreiškė teisuolio Šaulio archetipas. Taigi žmonės, kurie laukia geros valdžios, neišvengiamai tampa to laukimo aukos. O žmonės, kurie susikuria  nepriklausomą, individualų gyvenimą su vidinėmis dvasinėmis atramomis savyje,  tie, kurie  nelaukia iš valdžios gero oro, jie tikrai daugiau  pasieks epochų lūžio, rūsčiu pereinamuoju periodu . Ir tas antras pusmetis daug ką supurtys, kai daug kas atsimerks, susivoks, kad patys atsakingi už savo, savo šeimos gerovę, o ne koks geras, kažkur užsislėpęs ir niekaip iš savo slėptuvės nepasirodantis  tobulas prezidentas ar premjeras “, – pabrėžia astrologė.

Lietuvai – metai dviprasmiški

Kaip ir kasmet vyks, dvi poros  Saulės ir Mėnulio užtemimų.   

„Pirmasis Saulės užtemimas vyks  balandžio 20 d. Avino ženkle.  Pavasariniai  Lietuvos valdžios sprendimai, valdančiųjų lyderių veiksmai  įtakos Valstybės raidą keliems dešimtmečiams į priekį. Prognozuojama didelė, stichinė emigracijos bangą. Jeigu 2022 m. į Lietuvą suplūdo labai daug pabėgėlių, tai kitų metų pirmo pusmečio tendencijos rodo, kad žmonės daugiau išvažiuos iš Lietuvos. Tai gali būti gydytojai, kvalifikuoti darbininkai, aktyvus, kūrybingas jaunimas, menininkai, žmonės, kurie galvoja apie savo šeimų  saugesnę, skalsesnę ateitį. To priežastis gali būti valdžios mokestiniai-turtiniai  sprendimai, genderizmo brukimas. Tai gąsdins šeimyninių vertybių  žmones, – aiškina pašnekovė. –

Tikėtina, jog startuolių, individualus, dinamiškas  verslas, nesusijęs su politika, irgi bėgs į kitas šalis, kitas rinkas.  Suaktyvės  neformalūs lyderiai arba alternatyvios  , disidentiškos , nacionalinių interesų gynimo pakraipos struktūros. Gali būti taip, kad orientacija į globalistinius valdymo  standartus, globalus Žaliasis kursas visiškai neras Lietuvos žmonių  palaikymo, o tik aktyvų, atvirą, net grubų užsispyrėlišką  pasipriešinimą, atmetimą .“

Geras dalykas, kad tikrai daug žmonių gali susidomėti gamtosauga, miškosauga, ekologinu ūkininkavimu, tvaria gyvensena,  neįgaliųjų reikalais. Šioje srityje galime tikėtis aktyvaus pilietinio dalyvavimo ir pokyčių į gerą, pilietinių  protestų.

Spalio 14 d. vyksiantis Saulės užtemimas Svarstyklėse žada žymiai linksmesnes perspektyvas Lietuvai. Tai laikas, kai daug ką nudžiugins vaikai, gali būti, kad nevaisingos poros pasidžiaugs vaikais, vyks daugiau įvairių kūrybinių renginių, prasidės ekonominis atsigavimas, kurio varomoji jėga bus regionų jaunimas .Jaunimo dėka teatralai, menininkai gali nudžiuginti įvairiais renginiais. Šalies verslas  atsigaus.

Prasidės Ukrainos atstatymas

Gyvenant karo fone, sunku būtų astrologės nepaklausti, kokie metai laukia ir Ukrainos. Jos teigimu, iki gegužės vidurio vyks  ypatingai aršūs , puolamieji kariniai veiksmai, kai ukrainiečių kariuomenė patirs daugiausia nuostolių,  bet ir užims superaktyvią gynybinę poziciją , atkovodama svarbius transporto mazgus periferijoje, vykdys sėkmingas diversijas priešininko teritorijoje. Tą salygos sąjungininkų karinė  pagalba, kuri bus  bus teikiama operatyviai, dideliais kiekiais.  Tačiau jau gegužės viduryje, birželio pradžioje turėtų prasidėti kažkokie taikos susitarimai, Ukrainą pasieks milijardai, skirti jos atstatymui.

„Mano paskaičiavimu, dar 30 metų vyks periodiniai  konfliktai dėl Donbaso ir Luhansko. Kaip Izraelio-Palestinos konflikte susirėmimai vis atsinaujins, taps karštuoju planetos tašku. Bet atstatomieji darbai nuo vasaros tikrai vyks.Tik klausimas, ar tas žemes tikrai valdys patys Ukrainos žmonės, ar  globalios korporacijos, kurios  gali perimti  svarbiausių išteklių valdymą  , privatizuoti didžiausius verslo objektus už suteikitą karinę pagalbą ir  Ukrainos atstatymą?  Mat antras pusmetis visame pasaulyje yra turto, aktyvų  didžiojo  perėmimo ir perskirstymo laikas“, – pasakoja pašnekovė.

Daug kas baiminasi karo persikėlimo į mūsų šalį. Tai, anot jos, nėra realu, tačiau laukia kiti iššūkiai.

„Vasario 16-17 yra lemtingos dienos visai Lietuvai. Tą rodo Lietuvos Nepriklausomybės , 1918 m vasario 16 d. horoskopas. Jo žvaigždės lemia Lietuvos , kaip Nepriklausomos valstybės raidą ir įtakos  veiksniu. Vasaris – kritinis laikas, kai Lietuva gali  visiškai prarasti nepriklausomybę arba atvirkščiai – ją įtvirtinti. Priklausomai nuo to, kokie sprendimai bus priimti šiuo laikotarpiu, jie gali nulemti trisdešimties ateinanči,ų metų Lietuvos raidą – arba mes tapsime nuo kokių struktūrų ar mafijos visiškai  priklausomi, eisim skurdo link, arba verslo, KAM‘o,  prokuratūros kažkokie sprendimai   apgins šalies Nepriklausomybę“, – aiškina astrologė.

Gera žinia ta, kad sausio 8 d. Juodasis mėnulis išeina iš Vėžio ženklo ir tos tamsios, niūrios nuotaikos, kurios gaubė Lietuvą visus 2022 metus , išsisklaido. Mat  Lietuva yra po Vėžio ženklu. Tačiau ateina  Juodas Mėnulis į šalies  finansų, bankų, ekonominį, gamybos, maisto pramonės, restoranų ir kavinių  sektorių. Jame kažkas iki spalio  turės susimokėti už savo klaidingus ankstesnius sprendimus.

Pokyčiai Lietuvos valdžioje

 Kovo gale tikrai esmingai, bet slapta , už uždarų keisis  valdžios orientyrai. Tam tikros arogancijos, patyčių, antihumaniškų nuostatų, kvailų eksperimentų,  per  didelės anarchinės laisvės etapas baigsis ir aukščiausioji valdžia trejus metus  nuolankiai, aklai seks JAV vyriausybės nurodymais užsienio politikoje, grąžins moralines skolas žydų tautai,  užsiims pabėgelių integracija,   taip pat nugrims  į teisinius dalykus, tai gali būti įvairios bylos.  Didelę įtaką valdžai darys teisininkai, Katalikų Bažnyčia. Reikšmingiausi aukščiausios valdžios\s sprendimai, greičiausiai,  vyks  už uždarų durų, neviešai: viena bus deklaruojama, visai kita bus daroma. Gali būti kažkokie pasaulinio lygio teisiniai procesai, kuriuose dalyvaus ir Lietuva bei vaidins reikšmingą vaidmenį“.

Pirmąjį pusmetį politikoje valdžioje gali būti karingų  „karštų galvų“ laikas, kai bus priimami beatodairiški, spontaniški  sprendimai, negalvojant apie šalies, valstybės interesus.

„Po to, nuo birželio „karštos galvos“ dingsta, daugiau galių įgyja ir aktyviau pasireiškia Prezidentas. Jis turės daugiau įtakos ir populiarumo. Gali būti taip, kad tradicinės, regioninės partijos, žmonės, kurie labiau ekonomiškai išprusę ir labiau gina nacionalinius interesus, rūpinasi šalies saugumu, turės daugiau įtakos, vertybiškai sulauks daugiau populiarumo.

Taip pat ateina sisteminiai pokyčiai į Lietuvos teisėtvarką. Tai apsivalymo laikas teismams. Tačiau katastrofiškai gali trūkti pačių teisėjų, teisininkų. ES antikorupciniai procesai 3 metams prikirps uodegas korupcijos lizdams šalies teismuose, ministerijose Ten vyks sisteminiai, su pasauline ekonomine krize susiję etatų mažinimai,“, – prognozuoja pašnekovė.

Kaip deramai pasitikti triušį ir katiną?

„Pasitikime triušį su ugnimi. Gali būti su raudonomis žvakėmis arba žibančiomis akimis ir karšta širdimi, o nuo vasaros pasiruoškime šeimyniniams, privatiems įvykiams, didelei sėkmei stiprių, tvirtų, turinčių finansinį pagrindą, šeimų gyvenimuose, – linksmai ragina astrologė.

Svarbiausias metų sutikimo elementas – kad būtų šilta. Šilta visom prasmėm. Pirmiausia – širdžiai. Žmogus turėtų rinktis tokį Naujų metų sutikimą, kuriame jis jaustųsi pats savimi, mylimas ir gerbiamas. Nereikėtų sutikinėti triušiuko pavieniui. Tokiu atveju gali būti labai depresyvus, liūdnas sutikimas.“

Šių metų magiškas ritualas galėtų būti Naujų metų sutikimas su šiltais, dosniais artistais – teatro, koncerto ar kito renginio aplankymas. Bet visa tai turėtų vykti neformaliai  ir ne tam, kad užsidėtumėte varnelę, o tikrai toks sutikimas, kuris pralinksmina,  jaudina, uždega jūsų širdis ir dvasią, leidžia pasijusti pagerbtais ir mylimais.“ .

„Svarbiausia – kad būtų šventė. Triušis prašo šventiško, paradinio  metų sutikimo – pasipuošti, su blizgučiais, nusiteikti šventei, nusiteikti dovanoti vienas kitam džiaugsmą, būti dosniems.

Būtų idealu, jei iš pradžių nuėjus į teatrą, aplankius tėvus, atsidurtumėte miesto ar savo vietovės centre prie eglutės, kur yra pakylėtos nuotaikos žmonių, vyksta linksmybės. Į kompaniją gerai pasikviesti kokį DJ, ryškų žmogų, kuris moka uždegti, palaikyti gerą nuotaiką, pavyzdžiui, kokį Liūto ženklo kūrybininką. Svarbiausia, kad nebūtų liūdesio, ašarų, kad visi susiburtų“, – Naujų metų sutikimo subtilybėmis dalijasi astrologė, kuri taip pat atskleidžia, kad šventės metu galima pamatyti savo oponentus arba  didžiausius priešininkus ir su jais susitaikyti. Taip pat galima sutikti savo antrąją pusę arba pagerinti su ja santykius, jeigu jie yra pašliję.

Neišduokite Naujų metų sutikimo vietos!

Ant šventinio stalo būtinai turi būti maisto, ypač kokių nors kepinių iš vietos žemės arba tos žemės, kur švenčiate, produktų. Mat  triušiai be maisto sunkiai įsivaizduojami: „Geriausia, kad maistas būtų vegetariškas, nes triušiai yra vegetarai, bet tradiciškas, įprastas tai šeimai. Patiekalai turėtų būti sotūs, rankų darbo, o ne pusfabrikačiai ar egzotika, būtinai natūralūs, ekologiški.

Triušio metais daug geriama. Geriama tai, ką diktuoja vaikystės nostalgija ar kišenė : jeigu jums kažkada patiko kisielius, gerkite kisielių, jei patiko kompotas, gerkite jį“.

Stalo papuošimas, anot pašnekovės, turėtų būti tik  natūralus ir ekologiškas – linas, medvilnė, šilkas, porceliano indai ir jokių plastmasių, dirbtinų, sintetinių gaminių. Gali būtų puoštas natūraliomis gėlėmis, augalais, šeimos relikvijomis . Pagal tradicijas, kurios yra būdingos tiem namams, tai vietai, kurioje esate, ne kažkoks invazinis.

„Dėl sutikimo vietos yra toks mistinis momentas: apie ją niekam nereikėtų sakyti, turėtų išlikti paslaptis. Jeigu kažkas klaus, kur švęsit, tai iki pat Naujų metų niekam nereikėtų išduoti. Tai yra tiesiog metų burtas. Mes nežinome, kur yra triušio šeimyna, labai sunku rasti, kur jo tie maži triušiukai tūno“, – paslapties reikšmę paaiškina astrologė.

Pasak jos, šių metų šventėje vyrauja  vyriškos, tėviškos  YAN energijos. Todėl vyrai turėtų būti ryškesni, apsirengę ryškiais, ugniniais, raudonais, teatrališkais  rūbais, kad pritrauktų kuo daugiau dėmesio. Moterys atvirkščiai – turi atrodyti kukliai, rafinuotai,tvarkingai, bet elegantiškai, subtiliai pabrėžiančios seksualumą. Vaikų apranga laisva, jokios taisyklės suvaržymai šitai šventei nerokemnduojami. Svarbiausia, kad būtų ugnies įvairiais pavidalais – ryškios lempos, šviesa, žvakės ar blizgūs, tviskantys rūbai.

Puošnioje šventėje būtinas akcentas – papuošalai, ypač krūtinės. Tai gali būti koks ryškesnis šalikas, originalūs dizainerių ar savo rankų darbo papuošalai, būtent vienetiniai, ne masinės gamybos. Kažkas išskirtinio.

Saulės naujienlaiškis

Prenumeruok Saulės naujienlaiškį ir gauk AKTUALIAS naujienas!

Meniu
Horoskopas.lt