Saulės horoskopai

Žemiškus dalykus reikia pažinti, kad juos pamiltum, dangiškus - pamilti, kad pažintum (B. Paskalis).

INTERNATIONAL SOCIETY FOR ASTROLOGICAL RESEARCH

Vaikas mokykloje

Šis horoskopas skirtas tėvams, rengiantiems pirmoką į mokyklą ar nutarusiems keisti mokyklą. Analizuojama, kaip vaikui sekasi adaptuotis bendraklasių  ir  bendraamžių grupėse, kokie jo santykiai su mokytojais, jo asmeninis požiūris į mokyklą, mokyklos vaidmuo jo asmenybės raidoje. Analizuojama, kaip vaikas įsisavina žinias, jo individualios  atminties  ypatumai. Nurodoma, kaip mokslo  metų eigoje (iki abitūros egzaminų) kinta jo santykiai su mokytojais ir mokiniais, jo imlumas žinioms, pažangumas. Kaip jis laiko egzaminus, kokie dalykai sekasi lengviau, kokie – sunkiau, ar gabus kalboms.. Patariama, koks mokyklos tipas tinka: -profiliuota, tipinė, elitinė ir pan. Parodoma, kaip atpažinti vaiko elgesyje įtampas mokykloje, kaip padėti jam įveikti krizes santykiuose su  bendraamžiais. Nurodomi laikotarpiai, kai mokslai sekasi sunkiausiai, ir patariama, kaip šeima galėtų padėti vaikui laikinus sunkumus  įveikti.

Apimtis:   apie 2-3 val. garso įrašas. Jis išsiunčiamas nurodytu elektroniniu paštu. Pildydami užsakymo lauką „Pastabos“ NEUŽMIRŠKITE nurodyti JŪSŲ e-adreso.


Užsakymas atliekamas per 20 dienų  nuo užsakymo datos ir išsiunčiamas užsakovo nurodytu e- adresu. Prognozių pagrindas – Jūsų nurodyti gimimo duomenys. Jei jie buvo nurodyti klaidingi, horoskopas pakartotinai nesudaromas. Jei negavote užsakymo laiku, susisiekite su atsakingais asmenimis: justina.petkeviciute@yahoo.com.

Kaina – 100 Eur. Apmokėjimas vykdomas pavedimu.

Išsiuntę užpildytą anketą, gausite laišką, kaip apmokėti.

  Jūsų asmeniniai duomenys:


  Vaikų gimimas ir santuoka:


  Įveskite duomenis apie partnerį:  Įveskite kitą Jūsų nuomone svarbią informaciją, kas šiame horoskope Jums svarbiausia

  Saulės naujienlaiškis

  Prenumeruok Saulės naujienlaiškį ir gauk AKTUALIAS naujienas!

  Meniu
  Horoskopas.lt