Saulės horoskopai

Žemiškus dalykus reikia pažinti, kad juos pamiltum, dangiškus - pamilti, kad pažintum (B. Paskalis).

INTERNATIONAL SOCIETY FOR ASTROLOGICAL RESEARCH

Santykių arba sinastrinis horoskopas

  Jūsų asmeniniai duomenys:


  Vaikų gimimas ir santuoka:


  Įveskite duomenis apie partnerį:  Įveskite kitą Jūsų nuomone svarbią informaciją, kas šiame horoskope Jums svarbiausia

  Šis horoskopas detaliai nagrinėja poros santykius ir padeda suprasti, kaip reikia elgtis, ką keisti savyje, kad juose atsirastų daugiau harmonijos. Analizuojama, kokios unikalios temos gyvenime atsiranda būnant kartu. Ieškoma atsakymo, kokia šių santykių karminė prasmė. Apskaičiuojami ir apibūdinami kritiniai poros periodai, patariama, kaip teisingiausia elgtis, įveikiant krizę. Pateikiamos prognozės dėl poros finansinių ir turtinių perspektyvų, taip pat dėl raidos įvairiose gyvenimo srityse (poros bendravimas, interesai, santykis su tėvais, būsto reikalai, vaikų auklėjimas, buitis,santaupos, krizės, kelionės, seksualinis ryšys, tikslai, draugai, silpnybės ir kt…). Paaiškinama, kokie jausminiai-emociniai-mentaliniai- pasaulėžiūriniai skirtumai ardo darną. Aprašomas seksualinis poros elgesio modelis ir jo harmonizavimo kryptys. Analizuojama ir bendrais bruožais aprašoma dabartinė situacija, numatomos perspektyvos keleriems metams į priekį. Bet kokiu atveju ieškoma net ir nedarnios poros sąlyčio taškų, siekiant rasti išeitį iš krizės.

  Kaina – 180 Eur. Apmokėjimas vykdomas pavedimu.

  Išsiuntę užpildytą anketą, gausite laišką, kaip apmokėti.

  Apimtis – 4 val garso įrašas, garso  failo  pavidalu. Jis išsiunčiamas  nurodytu elektroniniu paštuPildydami užsakymo lauką „Pastabos“ NEUŽMIRŠKITE nurodyti JŪSŲ e-adreso.

  Užsakymas atliekamas per 25 dienas nuo užsakymo datos ir išsiunčiamas užsakovo nurodytu elektroniniu adresu. Prognozių pagrindas – Jūsų nurodyti gimimo duomenys. Jei jie buvo nurodyti klaidingi, horoskopas pakartotinai nesudaromas. Jei negavote užsakymo laiku, susisiekite su atsakingais asmenimis: justina.petkeviciute@yahoo.com.

  Saulės naujienlaiškis

  Prenumeruok Saulės naujienlaiškį ir gauk AKTUALIAS naujienas!

  Meniu
  Horoskopas.lt