Saulės horoskopai

Žemiškus dalykus reikia pažinti, kad juos pamiltum, dangiškus - pamilti, kad pažintum (B. Paskalis).

INTERNATIONAL SOCIETY FOR ASTROLOGICAL RESEARCH

Baltas Mėnulis Taure 2023/11/15-2024/06/15

Baltas Mėnulis, arba Selena tranzuoja (keliauja) per Tauro ženklą nuo 2023/11/15 iki 2024/06/15

Apie tai klausykite:

Baltas Mėnulis stipriausiai paveiks tuos, kas turi Tauro ASC, kas turi Saulę, Mėnulį, Venerą, Baltą Mėnulį Tauro ženkle.

Selena Taure nukreips, visiems parodys būdus, kaip pagerinti šeimos ir giminių santykius, kaip suvienyti pakrikusią giminę, kaip komfortizuoti namus, išsaugoti nuosavybę ir turtą, rasti optimaliausią, ekonomiškiausią būsto įsigijimo sprendimą, kaip turtinti bioįvairovę ir stiprinti ryšius su GYVA GAMTA, kaip puoselėti ir išsaugoti nacionalinius turtus ( žemes, miškus, upes) vietos papročius, tradicijas, kultūrą, kaip asmeninėmis pastangomis saugoti ir puoselėti gamtą, kaip gydytis natūraliais, gamtiniais vaistais, kaip išsivalyti karmą. Selena Taure atves pas šviesos psichologus, ezoterikus ir šamanus.

Selena Taure taikiai, materialiai, finansiškai parems ekoūkius, gamtinės žemdirbystės pasekėjus, darbščius, dorus , ekologiškus ir sąžiningus smulkius verslininkus, statybininkus, kaimo sodybų savininkus, kraštovaizdžio dizainerius, miškininkus, jūrininkus ir žvejus, regionų savivaldos atstovus ir regionų merus, istorikus, vaikų darželius ir jų personalą, aukles ir pribuvėjas.

Selena Taure išryškina ir duoda pelnytą atpildą už menkiausias smurto apraiškas šeimose, už šeimų ardymą ir paveldo griovimą, sutelkia žmones ginti savo nuosavybę, paveldą, vietos papročius ir tradicijas, nac. išteklius.

Apie tai klausykite:

Saulės naujienlaiškis

Prenumeruok Saulės naujienlaiškį ir gauk AKTUALIAS naujienas!

Meniu
Horoskopas.lt