Saulės horoskopai

Žemiškus dalykus reikia pažinti, kad juos pamiltum, dangiškus - pamilti, kad pažintum (B. Paskalis).

INTERNATIONAL SOCIETY FOR ASTROLOGICAL RESEARCH

2024 pavasarinis užtemimas Avine: ryžtingos iniciatyvos ir drąsūs veiksmai ateities grėsmių akivaizdoje

Pilnas Saulės Užtemimas Avino 19 laipsnyje- 2024 balandžio 8d.

Iliustracija: Viljamas Bleikas (#williamblake). IKARAS.

Jo astrologinės ypatybės:

 • Jungtis su RAHU, Šiauriniu Mėnulio Mazgu. Naujos uždegančios patirtys, atveriančios kitokias technologines ir savarankiško išpildymo/panaudojimo galimybes moksle, švietime, transporte, komunikacijoje, žinių sklaidoje, IT ir ryšiuose, rinkodaroje, infrastruktūroje,turizme.
 • Jungtis su Chironu, „sužeistu, traumuotu gyduoliu“. Apie tai: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063476765688
 • Jungtis su asteroidais Asmodeus ir Crocus. Asmodeus – tamsos demonų valdovas žydų mitologijoje.Kroko mitas turi 2 interpretacijas . Viena iš jų: dievas Hermis rungtyniavo disko metime su savo jaunu draugu, kompanjonu Kroku ir netyčia užmušė jį disku. Iš sielvarto paprašė deivės Floros paversti žuvusį draugą pavasarine gėle. Kroko asteroidas dažnai žymi įvykius , susietus su jaunų žmonių žūtimis dėl valdžios žmonių azartinių karingų ambicijų ar nepasotinamo godumo.
 • Jungtis su raguota velnio kometa 12P/Pons-Brooks (12P). Jos poveikis mažai tyrinėtas. Kaip ir visos planetos ji žymi artėjančius gamtinius kataklizmus ir masines žmonių žūtis pagal Avino scenarijus – dėl karų, gaisrų, oro avarijų ( sklandytuvai, lėktuvai), technologinių veiksnių.
 • Marso-Saturno jungtis Žuvyse. Iš užmaršties kyla seni konfliktai, Karus per pinigus ir psichozę
 • soc.tinkluose kursto seno raugo fanatikai-idealistai/teroristų ar spec.tarnybų organizacijos ir žinoma, kontroliuojama ar žinybinė žiniasklaida, atidirbinėjanti finansiškai suinteresuotų grupių dotacijas. Mistiškai prisikelia iš užmaršties bankų plėšikų struktūros ( Baltic Cap ir V.Gustainio sąsajos).Baltarusių programišių nesėkmingos atakos prieš finansines e-sistemas. Kojų skausmai ir traumos, raumenų sąstingiai, ausų ir stuburo chroniškų ligų paūmėjimas, uždegimai. Chroniško nuovargio ir depresijos sindromas užsiknisusiems pinigų daryme ir kasdienybės pareigų monotoniškoje rutinoje.
 • Retro- Merkurijus Avine. Atsikartoja seniai išgyventos konfliktiškos situacijos su vaikais, kad protą apšviestų genialūs sprendimai, kaip to išvengti pakeitus bendravimo modelį į nuoširdesnį ( be melo). Sugrįžta ex-meilės, trumpam suliepsnoja karštas noras sugrįžti prie pamirštų hobių, laisvalaikio kompanijų. Tenka vis peržiūrėti, permąstyti, koreguoti atostogų ir renginių planus.
 • Jupiterio/Urano/Selenos jungtis Taure. Žemė -Gaja purtosi , dreba ir plyšta, vandenviečių vandenys tvinsta ten, kur daroma daugiausiai žalos Gamtai apsivalo nuo savo kenkėjų. Kuriasi ir apsivalo savo valdas tvarios, ekologiškos , šeimyniškos vietos bendruomenės. Apsijungia ir susitaiko pozityvūs, taikūs šeimų, giminių nariai. Steigiasi ar atsikuria per pozityvius elementus vietinės eko-konservatyvios partijos. Plečiasi sėkmingas tarptautinis TV ir eko-organizacijų bendradarbiavimas. Kultūra ekonomiškai stabiliuose pasaulio regionuose vystosi, klesti ir progresuoja pritraukdama ryškiausias žvaigždes ( Asmik Grigorian debiutas Metopera scenoje). Ukraina sėkmingai atstato sugriautus miestus ir regionus
 • Plutono Vandenyje-Merkurijaus Avine kvadratas (konfliktas). Naujausios pasaulinio masto , jungtinės NATO karinės- kosminės ir klimato valdymo technologijos ženkliai pristabdo Rusijos puolimą. Globalius eksperimentus ir valdžios, korporacijų karinius ar slaptus projektus sutrikdo ( sumaišo kortas) operatyvi paviešinta kažkieno informacija, neprofesionalūs , naujokai vykdytojai ar savanoriai entuziastai , pranešėjai, gelbėtojai, operatyvios jaunuolių reakcijos. Jaunimo akiplėšiška drąsa ir kūrybinės inovatyvios iniciatyvos , nepaisant ateities galimų grėsmių
 • Veneros Avine -Neptūno Žuvyse jungtis. Saulės/Mėnulio/Merkurijaus jungtis Avine. Jupiterio/Urano- Marso/Saturno jungčių mažorinis sekstilis.
 • Apie užtemimo poveikį Lietuvai (1),

Apie užtemimo poveikį Lietuvai (2)

Saulės naujienlaiškis

Prenumeruok Saulės naujienlaiškį ir gauk AKTUALIAS naujienas!

Meniu
Horoskopas.lt