Saulės horoskopai

Žemiškus dalykus reikia pažinti, kad juos pamiltum, dangiškus - pamilti, kad pažintum (B. Paskalis).

INTERNATIONAL SOCIETY FOR ASTROLOGICAL RESEARCH

2022 metų valdovas – Mėlynasis Vandens Tigras

Interviu žurnalui Būrėja ( 2021 nr 12) , užrašė žurnalistė Urtė Leškutė.

BENDROS TENDENCIJOS

Kuo ypatingi 2022-ieji bendrąja prasme? Kokios nuotaikos vyraus? Kaip dėliosis prioritetai?

https://triusiourvas.info/2022/01/izvalgus-interviu-su-finansu-investuotoja-is-siaures-airijos-melissa-ciummei-igarsinta-lietuviskai/?fbclid=IwAR0-QF7zIS7cbBS0heHD-DWV3OsGjRjekI1cjTHmHoZzX_O15DDrB7JmztE

2022-ieji pagal Rytų kalendorių vadinami Mėlynojo Vandens Tigro metais. Mėlyna spalva ir vanduo žymi stiprią Vandens stichijos įtaką . Ateinančių metų tendencijos ir pirmieji požymiai ryškėjo jau 2021 m. vasarą (birželį ir liepą). Tuo metu atsiradusios  aktualios temos įgaus kitąmet viisapusę, tikrąją išraišką. Tigrai labai stichiški, valdomi instinktų ir nenumaldomų norų. Žmones ir visuomenę jaudina tai, kas susiję su jausmais, idealais, mitais, stereotipais. Tai nacionalizmo ir įvairių fanatiškų apraiškų audringos plėtros, vešėjimo, religijų įtakų sustiprėjimo metai.

 Tigras –  laukinė katė, stipriausias gyvūnas, galintis bėgti pašėlusiu greičiu. Jį sunku sumedžioti, nes yra paslaptingas : slepiasi džiunglėse, Indijos nendrynuose, prisėlina tyliai, paslapčia,  be triukšmo, bet jo šuoliai, jėga, nusižiūrėjus auką, intensyvūs, grobuoniški . Tigras priskiriamas prie grobuonių, žmogėdrų. Įsivaizduokime 2022-uosius kaip tigrą, kuris iki gegužės tyliai sėlina ir medžioja arba kažką daro nematomas, nepastebėtas, tarsi už širmos, neišeidamas į paviršių.

Užtat  nuo gegužės vidurio iki lapkričio jis yra savo aktyviausioje fazėje: agresyvus, aktyvus, kūrybiškas, rodo iniciatyvas, veikia be atodairos, nelaukia iš jūros gero oro. Lapkritį , gruodį jis vėl užsimaskuos, pasislėps. Lygiai taip pat banguos ir metų energijos.

 Pirmojo pusmečio ir paskutinių dviejų metų mėnesių energijas bei nuotaikas galima apibrėžti kaip laiką, kai daugelis bus orientuoti į pajamas, uždarbį, finansus, asmeninių poreikių tenkinimą.  Bus didelis dėmesys skiriamas valstybės ekonomikai, rinkai, bankams, gamybai. Jeigu 2021 m. valdžios, vyriausybės, valstybės  griežtai laikėsi vieningo, globalaus generalinio plano, kurį diktavo, tarkime, Pasaulinė sveikatos organizacija, ligoninės, tai Tigro metais vyriausybės, valdžios taikysis prie ekonominių procesų, apsimestinai, net nusižeminant  atlieps  daugumos  vyraujančias nuotaikas.

Valstybes ir  visų sričių lyderius stipriau  valdys  NACIONALINIAI ir EKONOMINIAI šalių interesai arba BANKŲ  ir Turtuolių ( pinigų dalintojų) apetitai,  fantastiškiausi jų lūkesčiai. Interesai nebebus bendri ir visuotiniai, nes kiekviena valstybė  žiūrės savo ekonomikos, gamintojų, bankų. Galima sakyti , kad tai laikas, kai didžiausias įtakas darys bankai ir stambiausi ekonomikos žaidėjai, t. y. tie, kurie labiausiai pildo biudžetą. Tų įtakų nematysime atvirai, bet jos bus didžiausios,  vyriausybės, valdžios ir valstybės prie jų nori nenori privalės taikytis.

Saulės ir Mėnulio užtemimai

Tradiciškai vyks du Saulės ir juos lydintys du Mėnulio užtemimai. Pirmoji pora balandžio 30 d. – Saulės užtemimas Jaučio ženkle ir jį lydintis Mėnulio užtemimas Skorpiono ženkle. Spalio 25 d. Saulės užtemimas Skorpiono ženkle ir jį lydintis Mėnulio užtemimas Jaučio ženkle. Matome, kad visus metus bus išjudinama Jaučio ir Skorpiono ašis. Jautis susijęs su privačiu gyvenimu, gamta, tradicijomis, natūralia gyvensena, šeiminiais, finansiniais interesais, regionais . Skorpionas susijęs su intensyviomis pertvarkomis, reformomis, nuožmia konkurencija,  valdžios spaudimu, užmaskuotomis ambicijomis, kerštu, nepasitenkinimu tuo, kas yra, vidinėmis transformacijomis ir realiais pavojais.

Užtemimas Skorpiono ženkle visada skausmingas, nes reikia kažko atsisakyti tam, kad išliktum ar priartėtum prie savų tikslų. Iš užtemimų astrogramos matyti , kad antrąjį metų pusmetį laukia teismai. Įvairios užsienio ,teisininkų, tarptautinės organizacijos teismuose įvertins vyriausybių, valstybių smurtinį ir kontroliuojantį elgesį pandemijos metu. Netinkamai pandemiją valdžiusiems asmenims teks atsakyti, ar jie tai darė teisėtais būdais.

Kali-jugos pabaiga

2020 m. pabaigoje įvykusi Jupiterio ir Saturno jungtis Vandenyje pradėjo naują Vandenio epochą. 2022 m. bus dar greitesnis šuolis link technologijų ir visuotinės skaitmenos epochą, todėl svarbu suprasti, kad gyvename dramatiško lūžio laikais. Pagal Vedas, 2023 m. baigiasi apie 4000 metų trukęs Kali-jugos ciklas. Iš viso yra 4 jugos, o Kali-juga – pati tamsiausia, kurioje dominuoja materializmas, vienas kito išnaudojimas ir engimas, karai, badas, ligos,  kruvinos pjautynės dėl valdžios, visa tai, kas religijoje aprašyta kaip puolusių angelų arba piktųjų demonų veikla.

2023 m. pasibaigs Kali-juga, paskui bus 150 metų jos pereinamasis periodas, kai visos Kali-jugos energijos, ims irti, gaišti, tęžti, eižėti, agonizuoti,  pasieks labai bjaurias formas. Tai virsmo, tamsos laikas, kuriame šviesos spinduliai eis per vaikus ir jaunimą. Jau dabar gimsta kitoniškos sąrangos  sielos, sparčiai  kyla nušvitusių žmonių sąmoningumo lygmuo. Nors laikai nebus lengvi, , bet gims  nauji vaikai  – unikalių savybių, gebantys  reikštis  išsyk įvairiose srityse, kaip Renesanso genijus Leonardas da Vinčis, su naujomis sielos vibracijomis ir savybėmis, kurios šiais tamsiais laikais padės orientuoti žmones į dvasingumą.

Dėl to didžiausias visuomenės dėmesys turi būti kreipiamas į jaunąją kartą, švietimą. Švietimas Žinių visuomenėse   yra tiek  pat paveikus, vertingas ir įtakingas, kaip anksčiau buvo auksas, kapitalas. Žinios, asmens išmanumas tampa brangiausiu kapitału.

Vasarą ir rudenį bus švietimo įstaigų bumas, steigsis naujos tarptautinės mokyklos, mokytojai suvoks savo vaidmenį, vyks programų intensyvus atnaujinimas, mokytojai, intelektualai, pažangūs žurnalistai ypač aktyviai dalyvaus visuomenės gyvenime. Beje, žmoniją nustebins inovatyvių, techniškai itin progresyvių modelių antplūdis  mobiliųjų telefonu, automobilių, transporto rinkose.

 PAGRINDINĖS TAISYKLĖS .Kokių taisyklių patariama laikytis?

Sėlinančio ir puolančio tigro periodais taisyklės labai skiriasi. Sėlinantis Tigras – iki gegužės vidurio, lapkritis, gruodis. Puolantis – nuo gegužės vidurio ir lapkričio. Sėlinančio Tigro periodo pagrindinė taisyklė yra intuicija ir nesiviešinimas. Nuojauta  veda, išveda ir atveda. Taip pat paslaptingumas – gebėjimas nuslėpti tuo periodu tikruosius  tikslus,  laikyti kertinius siekius giliai  savyje, nesidalinti  su kitais, mat  tai kerojančio, visagalio, nebaudžiamo plagiato metai. Taip pat veiks įvairiausi burtai, mat tai nepaprastai   mistinis laikotarpis, kaip pildosi senos svajonės ir slapčiausi troškimai, grįžta senos meilės, pastoja nevaisingos moterys. Kiekvienam bus atseikėta itin dosniai pagal jo dvasinius norus ir vertybes.

Pagrindinė taisyklė puolančio Tigro periodu – būti drąsiems, stipriems, vikriems. Dirbti stropiai, pareigingai, tiksliai, jeigu nesinori prarasti darb, mat tuo periodu visose darbovietėse vyks pertvarkos, optimizuojant tiek kaštus, tiek kadrus. Atmerkti plačiai akis, nes likimas gali pakviesti į greitaeigį kosminį liftą , kuris iškels į žvaigždes per vieną dieną, arba atverti kuo plačiau  langus į kitą, alternatyvią pusę, nes už jų gali  atsirasti visai kitoks, žymiai laisvesnis ir gražesnis gyvenimas.

Likimas krės pokštus, vartalios valdžios kėdes. Tačiau  jeigu supranti, kad tai ne praradimas visko, ką turėjai, o pakvietimas  eiti žymiai perspektyvesniu keliu su patikimais draugais ir kolektyvais, tai bus ne pokštas, o draugiškas likimo šansas.Aktyviuoju Tigvro metu period, priešingai,  kuo plačiau viešinkite draugams ir žmonių grupėms fantastiškiausias idėjas ir planus. Tai gali  pritraukti žmones, kurie patikės jūsų idėjomis ir galėsite gauti projektą arba patekti į grupę, kurioje tos idėjos bus įgyvendintos. Visuomenėje laikykitės mandagumo taisyklių ir atliepkite kitų poreikius, ieškokite  diplomatinių kompromisų  santuokose, būkite dosnūs, kūrybiški ir nuoširdūs meilėje, su vaikais. Nesigręžiokite į praeitį ir padarytas klaidas. Šie  šūkiai įsigalės puolančio Tigro periodu.

Moterų, vyrų ir vaikų elgesys

Sėlinančio tigro periodu vyrai bus pasyvūs, nuolankūs, atlaidūs , linkę į aklą pasyvų tikėjimą kažkuo,  plauks paskui aktyvias, ryškias, veiklias  moteris. Moterys turės imtis iniciatyvų, lyderystės, sugalvoti, ką ir kaip daryti, rodyti kryptį ir aiškiai įvardyti norus.Vyrai prie to prisitaikys arba ne, jei najaus biochemijos. Mat Tigras daug ką daro vedamas biocheminių, pasąmoninių dalykų.

 Puolančio tigro periodu, kai dominuos vyriškosios energijos,  jau stiprioji lytis  lyderiaus, bus aktyvi, iniciatyvi, netgi agresyvi,grubi ir karinga, o moterys tuo periodu labiau žiūrės finansinės naudos ir šeimos, turto interesų,  gins, saugos tradicijas, šeimą ir kultūrą. Beje, puolančio tigro periodu bus plastinių operacijų bumas, mat  daug moterų susirūpins kūnu, jį lepins ir glotnins. Būtent išoriškai norės būti patrauklios vyrams lyderiams, kurie tuo periodu labiau orientuosis ne į dvasines vertybes, o į moters šeimines , psichologines savybes, turtinę padėtį ir jos kone antgamtinį grožį.

Avaringi metai

 Sėlinančio tigro periodu gali įvykti daug avarijų. Metai žada būti avaringi, be to, beveik visos avarijos bus su mirties pavojų  žyme, todėl reikės būti itin atsargiems už vairo. Dažnas bus reiškinys, kai automobilio vairuotojui, lėktuvo pilotui staiga stoja širdis, dėl to grėsmės iškyla visiems keleiviams.  Puolančio Tigro periodu avaringumas ženkliai sumažės. Didesnės trauma, avarijų  rizikos kelyje ir transporte 05/25-07/05 dėl skubėjimo ar taisyklių nepaisymo, kalnuose ir prastuose keliuose.

Kaip 2022 m. išgyventi paprastam žmogui?

 Pirmąjį pusmetį geriausia susitelkti į šeimą, privatų gyvenimą, artimuosius, giminę, namus, apgaubti juos meile, jiems padėti, paremti finansiškai ar maistu. Šį laikotarpį net reikėtų išlaukti, plaukti pasroviui, neprisileisti svetimų, be reikalo nerizikuoti. Rizikos kitais metais nepavojingos tik tiems, kurie turi santaupų, palaikymą iš šalies ar verslą. Paprastiems žmonėms nebus lengva, nors  atlyginimai  sparčiai augs. Tačiau juos suris dar sparčiau kylančios kainos ir didinami mokesčiai. Pirmąjį pusmetį daug kas  gali gauti  kone stebuklingas, svajonių dovanas, fantastiškus  pasiūlymus. Likimo malonės palies tik tuos, kurie kažkuo šventai tiki,  nėra išdavę savo vertybių bei turi šeimos palaikymą.

Taip pat  vasarą -rudenį patarčiau daugiau dėmesio skirti informacinėms technologijoms, mokytis  skaitmeninės komunikacijos, mat nauja realybė to reikalauja labiausiai.

Aktyviuoju ugninguoju, įvairialypių karų periodu labiau seksis  tiems ir daugiau galimybių turės tie, kurie  išmanys, iš tikrųjų valdys išmaniąsias technologijas. Laukimo, plaukimo pasroviui laiką reikėtų išnaudoti  mokantis kompiuterinio raštingumo , įsisavinant praktinius informacinių technologijų dalykus, amatus,  žemės ūkio pagrindus ir įgūdžius, kurie padėtų surasti saugesnį darbą ,  iš kurių galima bus uždirbti ir prasimaitinti. Mažiau laiko geriau skirti visuomeniniam gyvenimui, politinėms aistroms, socialiniams tinklams .Tada pirmasis pusmetis bus  tikrai neblogas, kažkuo  itin dosniai praturtins.

Nuo gegužės vidurio paprastam žmogui reikia tapti aktyviam. Gyvenimo tėkmė pareikalaus miklumo ir greitų sprendimų, dažnam žemė gali imti slysti iš po kojų, keistis gyvensena ir darbo pobūdis, juos purtys atskisyrimai, revolužiucijos, pertvarkos ir kitokie destruktyvūs veiksniai.

 Tai spartaus mokymosi, mobilumo ir studijų laikas. Reikia megzti ryšius, būti aktyviems, ieškoti naujų galimybių, bandyti kažką studijuoti , nebūtinai  aukštojoje mokykloje. Jeigu jūsų veiklai reikia transporto priemonės, kompiuterio ar mobiliojo telefono, būtinai nai įsigykite tuo periodu, kai pasirinkimas bus itin parankus. Būtina  pagerinti komunikaciją ir veiklą naujais, daug patogesniais, paprastesniais įrankiais. Tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe šiuo periodu svarbu drausmė, tikslumas, kvalifiacija, atidumas detelėms, tobulinimasi, šaltakraujis  sekimas griežta dienotvarke ar instrukcijomis .

Tai periodas, kai visos kontrolės, audito ir baudžiančios, sukarintos  organizacijos bus absoliučiai bejausmės  kaip robotai, bjauriai reiklios, priekabios prie formalumų.  Realiai bus algoritmizuojamas mokesčių ir baudų surinkimas, valstybinė kontrolė visose valdiškose grandyse. Visi, kurie netvarkingai moka mokesčius arba pažeidžia darbo ar gyvenimo taisykles, kiekviename žingsnyje susidurs su baudomis, valstybine prievarta todėl tiesiog nereikėtų pažeidinėti darbo kodekso, sutartinių taisyklių, mokestinių įsipareigojimų.

Tuo periodu būtina greit persiorientuoti iš Žuviško prisitaikymo, plaukimo įvykiams pasroviui,  prie aktyvios, net veržlios savo gyvenimo kūrybos. Tai  kovų laikas, kai galima įgyvendinti suplanuotas reformas, investicijas, žengti drąsiausius žingsnius. Žmonėms, kurie tuo periodu kažkur pasislėpę murksos ir lauks stebuklų,  gali atsidurti socialiniuose užribiuose,tapti priklausomi,  jiems nieko gero nenusimato ir ateityje. Ilgainiui gali net įgyti įvairių priklausomybių, skęsti praeityje. Nuo gegužės vidurio vėluojančiųjų traukinys nelauks ir ašaromis niekas netikės. Visiems reikės konkretumo, aiškumo, veiksmų.

Kam palankesni 2022-ieji – dvasinėms ar materialinėms vertybėms puoselėti?

Be abejo, dvasinėms vertybėms puoselėti . Apskritai tai ne nuo metų priklauso. Žmogus, kuris renkasi sąmoningumo kelią, niekada nesirinks materialių vertybių.

Žuvys – dvasingumo ženklas. Jupiterio tranzitas per Žuvis 2022 metais  visus instinktyviai nukreips ieškoti dvasingumo. Deja,  iš nepatyrimo yra rizika  pasimauti ant komersantų, aktyviai pardavinėjančių dvasingumą įvairiuose pavidaluose ir pakuotėse. Tai metai, kai jų pelnai šoktels ypač aukštai. Atskirti dvasingą žmogų nuo nedvasingo nėra lengva. Patikimiausias  dvasingumo lokatorius – kūnas. Ką jaučiate dvasingumo mokytojo laukuose – ar kaltes , pyktį ir savo menkumą – ar pakylėjimą, nušvitimą, lengvumą, norą džiaugtis ir  kurti gyvenimą?

2022 m. geriau taupyti ar išlaidauti?

 Išlaidauti geriau pirmąją metų pusę. Taupyti geriau vasarą, rudenį, kai galima padaryti ilgalaikių ir sėkmingų investicijų į nekilnojamą turtą.

 SANTUOKA Ar tinka ateinantys metai vestuvėms? Kada geriausia tuoktis?

Rekomenduočiau vestuves rengti aktyviuoju periodu nuo gegužės vidurio iki lapkričio. Tai pačių gražiausių, elegantiškiausių  santuokos švenčių metas. Tuoksis mylinčios poros. Gali tuoktis elitinia  gerąja ( ne  žiniasklaidine ) prasme, išsilavinę, atsakingi žmonės, bus daug tuoktuvių su užsieniečiais, kitatatuučiais.

Pirmąjį pusmetį ir lapkritį- gruodį dažniau tuoksis dėl formalumų ar išskaičiavimo žmonės, norintys  esiog įteisinti  santykius, nes taip patogiau, naudingiau.  Žmonėms, kurie seniai gražiai gyvena, puikus laikas įteisinti santykius pirmoje metų pusėje ir metų pabaigoje. Geriausias vestuvių laikas – kovas, birželis iki Joninių, liepos pabaiga, rugpjūtis  ir lapkritis.

 KELIONĖS Ar tinkami metai kelionėms? Kur geriausia keliauti?

 Pirmasis pusmetis ir lapkritis bei gruodis – tai laikas, kai kelionės nėra lengvos. Geriau pavyksta, jei iš anksto nuodugniai suplanuotos ir parengtos. Tuomet lengviau  keliausis patyrusiems keliautojams arba  tiems, kas vyks, pvz., pas draugus,  ar į tolimus , nuo žemynų atskirtus salynus , saugius kurortus ar kalnus. Mat  bus gerokai daugiau kliūčių  ir  iššūkių dėl stichijų , rizikos susirgti ar įstrigti ilgam kažkur kelionėse bus gerokai daugiau. Viena pagrindinių kliūčių – skirtumai tarp valstybių, susijusių su COVID-19 politika. Visur reikės laukti, stovėti eilėse, galimi atidėjimai, nukėlimai. Tai varginančių kelionių periodas. Kita vertus, patyrusiems keliautojams tai galimybė save išbandyti.

2022 m. rekomenduojamos kelionės į kalnus, žygiai. Pirmąjį metų pusmetį visus labiau trauks   retro-atostogos su šeima kaime, gamtoje arba prie jūros. Į saugius kurortus prie jūros plūs šeimos su vaikais.

Aktyvusis metų laikas – itin sėkmingas tolimoms , kelionėms , kai didesnių  kliūčių  nebebus, išskyrus uždaras, dėl kovido atskirtas nuo pasaulio valstybes.  Tuomet beatodairiškai keliaudami  – pėsčiomis, dviračiais, automobiliais – žmonės norės sužinoti ir pamatyti kažką naujo, pasotinti žingeidumą. Stabdys nebent darbas ar pinigų stygius.  Tuomet seksis  keliauti ir pavieniui, ir grupėmis, ir su pažįstamais. Ypač vilios prabangios atostogos šiltuosiuose kraštuose. Į poilsines keliones dažniau vyks poros, norinčios atgaivinti jausmus Aktyvųjį metų laikotarpį kelionės numatomos trumpesnės, nes visiems rūpės darbas, nenorės dėl to pyktis su viršininkais. Geriausias laikas kelionėms – nuo balandžio pradžios iki liepos vidurio.

NEKILNOJAMASIS TURTAS Ar tinka šiais metais įsigyti nekilnojamojo turto?

 Dėl balandžio užtemimo pirmąjį pusmetį bus visiems aktualūs nekilnojamojo turto ir nuosavybės klausimai. Vieni norės pasigerinti sąlygas, kiti keis, susijungs, darys remontus, pertvarkys sodus ir sklypus, imsis ūkininkavimo. Visi turės reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu. Net jei patys nieko nedarysite, gali būti, jog giminės prašys patarti ar padėti atlikti remontą. Atbulinė retro-Venera nurodo, kad nereikėtų pirkti nekilnojamojo turto sausį. Geriausias laikas būsto reikalams tvarkyti – nuo balandžio 7 iki 29 d., gegužės antra pusė, liepos pirma pusė, rugpjūčio antra pusė ir gruodžio vidurys (nuo 5 d. iki Kalėdų). Tai sėkmingi periodai, bet labiausiai išskirčiau balandžio mėnesį. Iki balandžio pirkti  patariu apdairiau , nes visos ilgalaikės investicijos bus atliktos paskubomis. Vėliau tos žvaigždės bus palankesnės.

Pirmąjį metų pusmetį žmonės daugiau investuos į nekilnojamąjį turtą, susijusį su vaikais (pvz., reikės keisti būstą, nes vaikai keis mokyklą arba reikės padidinti gyvenamąjį plotą, nes atsiras atžalų). Taip pat būsto ieškosis poros, planuojančios gyventi kartu. Nuo gegužės vidurio iki lapkričio bus stebimas masinis būsto  ar patalpų pirkimas, susijęs su noru pagerinti gyvenimo sąlygas.

COVID-19 Kaip toliau klostysis COVID-19 pandemija?

Pandemija truks iki pat 2023-iųjų vasaros. Tik tai nebus toks masinis reiškinys kaip 2021 m. Vis dažniau girdėsis nuomonių, kad skiepijimas labai suaktyvino COVID-19 plitimą. Žmonės susirūpins sveikata, imuniteto stiprinimu. Visgi balandį bus užtemimas, dėl kurio pasaulyje padaugės staigių pasiskiepijusių žmonių mirčių. Sergamumas sumažės nuo gegužės vidurio iki lapkričio, bet padaugės traumų, alergijų, sąnarių ir kitų lėtinių ligų. Bus daug mirčių nuo užleistų ligų.

GAMTA Kaip reaguos gamta?

Jeigu 2021-uosius galima priskirti prie itin šaltų metų pagal stebėjimų vidurkius, tai pirmas pusmetis ir metų pabaiga ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje bus gerokai šiltesnis ir su daug kritulių. Kritulių kiekis daug kur bus anomalinis ir stichinis. Stichijos paveiks telekomunikacijas, ryšius, susisiekimą, bet tai bus tik tam tikruose regionuose. Lietuvoje tai gali paliesti vietas, kur yra tarptautinis susisiekimas, pvz., oro uostai, pajūris.

Vasarą ir rudenį stichinės nelaimės taip pat bus susijusios su vandeniu, yra staigių  cunamių, tornadų,žemės drebėjimų tikimybė, bet ne tokia didelė kaip iki gegužės vidurio, kai daug kur kartosis praeitos vasaros potvyniai kaip Centrinėje ir Vakarų Europoje. . Žemę gali skandinti smarkios liūtys.

Lietuvoje gamta siautėti prasidės rugpjūčio gale ir gali trukti iki pat 2023  balandžio vidurio. Tai gali būti įvairūs medžių kritimai , ryšio sutrikimai dėl vėtrų, viesulų. 2022 m. pradžioje klimato atšilimas dar nelabai jausis, bet liepą visi, kas juo netikėjo, patys pamatys, kad tai realybė. Klimato kaitą išduos degantys miškai, nepakeliama kaitra, anomalinės sniegdribos, vasarą dėl anomalių temperatūrų svyravymų paspartės visi procesai Tai daug kam atvers akis, todėl vis daugiau žmonių pradės mokytis gyventi tvariai.

 KOSMOSAS Kas naujo astronomijoje?

Gali kristi meteorai, iš orbitų – kosminiai laivai, palydovai. Tas numatoma vasarą ir rudenį. Apskritai vasarą ir rudenį gali būti labai keistų gamtos reiškinių, pvz.,  sužibs naujos žvaigždės, tikėtinas naujas šuolis kosmoso, visatos pažinime.

 LIETUVA Kaip seksis mūsų šalies prezidentui? Visa prezidento institucija labiau atstovauja užsienio politikai ir vykdo tylią, vertybinę politiką. Nuo V. Adamkaus ar net A. Brazausko laikų prezidentais netampa itin ryškios asmenybės. Jie labiau tęsia ankstesnių vadovų veiklą ir prisitaiko prie aplinkybių, vykdo nematomą užsienio politiką sekdami kitų pėdomis. Lietuvos  Užsienio politika iš esmės pasikeis tik 2025–2026 m., kai prezidentūra pradės aktyviai dalyvauti šalies gyvenime ir prezidentas tikrai diktuos vyriausybei savo idėjas, imsis lyderystės.

Dabar turime prezidentą Jautį, kuris bando vienyti visuomenę, nešti taikos  ir kutūros vėliavą. Šiemet tarp prezidento ir premjerės įvyko aštrus konfliktas, kurį, be abejo, laimėjo premjerė. Šis konfliktas pamažu iki 2023 m nuges, o  sėkminga užsienio politika pakels prezidento reitingus. Tačiau jam prognozuojamas įtampų laikas vasarą ir rudenį, nes gali būti, kad apie jį išaiškės daug paslapčių, bus išryškinti jo finansiniai rėmėjai ar slaptos investicijos/ Tuo periodu jis gali daugiau atvirai klysti veikloje. Jam pačiam, kaip žmogui, pirmoji metų pusė yra kritinis laikas dėl užtemimo Jautyje, nors, atrodys, viskas seksis, reitingai kils, neblogai bus vykdoma užsienio politika.  Ar jam pasiseks, priklausys nuo to, ar atsiras žmonių, kurie padės tai padaryti.

 EUROPOS ŠALYS. Į ką 2022-aisiais orientuosis senosios Europos šalys? Europa išgyvena sunkius laikus nuo 2020 ir iki 2023 metų. Ji susiduria su savo sienų problema, pabėgėlių krize. Pirmoji metų pusė ir lapkritis , gruodis – didžiulių iššūkių laikas beveik visoms Europos šalims. Bus daug jaunimo protestų, demonstracijų. Europoje bus didelė jaunimo bedarbystė. Sunkiausias laikas Europos laukia 2023 m., kai suaugę pabėgėliai, gyvenantys Europoje, ims kelti  neramumus. Tai truks ilgai – iki 2040 metų.2023-2040mm  Europoje beveik nuolat bus smurtinių viešų susirėmimų su aukomis.

2023 m Europos užsienio politikos kursas radikaliai keisis. Jį brėš naujos politinės jėgos Vokietijoje ir musulmonų suaktyvėjimas visoje Europos teritorijoje.

Nuo gegužės politika persikels į gatves. Bus kovojama prieš vienodą visoms šalims diktatą. Lietuvoje dirbantys žmonės eis protestuoti  prieš Vyriausybę. Iškils nauji lyderiai.  2022m didelis būrys pasaulio valstybių lyderių bus tyliai pašalinti ar patys pasitrauks į privačias , įslaptintas erdves.  Vietoj jų ateis ar greičiausiai skaitmeninis elitas išsuks  savo statytinius , kaip labiau atitinkančius  masinės vakcinacijos  ir “žaliojo kurso” užduotis.

KRIZĖS. Ateinantys metai žada krizių?

 Nereikėtų bijoti žodžio „krizė“. Ją galime priimti kaip augimo etapą, iš kurio išaugama taip, kaip vaikai rūbelius. Ekonominė krizė daug kur bus sėlinančio Tigro periodais. Vasarą ir rudens pradžioje ji  labiau palies darbo rinką, sveikatos apsaugą ir valdiškas tarnybas  visose šalyse.  Krizė supurtys viso pasaulio sveikatos sistemą. Ji bus reformuojama. Medikai, policininkai, tarnautojai, valdininkai labiausiai pajus darbų krizę, jiems gali padidėti krūviai ir jų darbo, skiepijimosi kontrolė.. Daugeliui gali tekti keisti darbą. Daug kas gali netekti darbo, o jeigu jį išsaugos, turės dirbti už kitus, nes bus atleistų dėl etatų mažinimo ir robotizavimo, kaštų taupymo. Darbo rinka, galima sakyti, jau išgyveno galingą postkovidinę  krizę , persitvarkė 2021m.

Pasaulinė verslo, investicinių fondų krizė, staigūs lokalių bankų bankrotai numatomi nuo gegužės iki lapkričio. Tai bus įvadas į gilią pasaulinę finansinę-ekonominę  krizę, kuri įsibėgės 2023 m pavasarį ir truks iki 2026 metų. Tada trūks ne pinigų, o įprastų maisto , žemės ūkio produktų, kurių gamyba bus  stabdoma planingai, per finansinių subsidijų reguliavimą, jau 2022 metais, siekiant mažinti besaikį vartojimą.

Saulės naujienlaiškis

Prenumeruok Saulės naujienlaiškį ir gauk AKTUALIAS naujienas!

Meniu
Horoskopas.lt