Saulės horoskopai

Žemiškus dalykus reikia pažinti, kad juos pamiltum, dangiškus - pamilti, kad pažintum (B. Paskalis).

INTERNATIONAL SOCIETY FOR ASTROLOGICAL RESEARCH

2021m cirkas:netikėtumai,stresai, naujovių kaleidoskopas ir soc.eksperimentai su žmonėmis

Interviu parengė Ramunė Daugelienė žurnalui „Prie kavos“ 2020 lapkritį

2021-ieji primins  kosminį uraganą

Artėjant prie Naujų metų slenksčio, visiems įdomu, ko galima tikėtis. Ypatingai šiuo metu, kai pasaulyje siautėja virusas, verčiantis žmones perkainoti prasmes bei vertybes. „2020-ieji suteikė galimybę pabūti su savimi, pamąstyti apie gyvenimą, o 2020-ieji suteiks galimybę veikti “,- sako astrologė Saulė Jonaitytė

BENDROS TENDENCIJOS

Kuo ypatingi 2021-ieji metai bendrąja prasme? Kokios nuotaikos vyraus? Kaip dėliosi prioritetai?

2021-ieji metai pagal kinų kalendorių vadinami Baltojo Metalinio Jaučio metais. Lyginant su gyvūnų elgesiu, šiuos metus pagal būsenas ir  energijas tiksliau būtų pavadinti baltų lokių, delfinų, voverės metais ir – negatyviai – žiurkių ordų metais . Po 2020-ųjų metų  drausmingo paklusimo autoritetams, vyriausybės nurodymams ir visuotinai karantino tvarkai, po tikro  visuomenių sąstingio ir įšalo , 2021-ieji metai  gali priminti kosminį uraganą, kuris viską verčia aukštyn kojomis. Tai, ką ligi šiol visuomenė pripažino kaip normą ir dogmas, 2021 m. didžioji dalis visuomenės ir politikų sieks  apversti aukštyn kojomis, atsikratyti suvaržymų. Per uraganą sumaišomi daiktai ir tvarka, viskas sujaukiama. Tai metai, kai bus daromi ideologiniai  eksperimentai su žmonėmis. Iškils politikai, kurie deklaruos futuristines, susijusias su ateitimi,  fantastiškas , technokratiškas ar net kosmines  ideologijas.  Dažnai  jie viso labo griaus,  dėl eksperimento vers aukštyn kojomis tai, ką jų pirmtakai ilgai statė. 

2021-ieji yra didžiųjų  akibrokštų, stresų  ir gaisrų galvose metai. Reikia pasiruošti šokiruojančių netikėtumų virtinei. Ji prasidės jau 2020-ųjų gruodžio viduryje. Šiek tiek bus ramiau nuo gegužės vidurio iki liepos vidurio. Visus metus, išskyrus sausį-vasarį ir vasaros pradžią, vyraus greitas tempas ir sparti įvykių seka. Tiems, kurie norės atliepti laiko dvasią,  svarbu nedelsiant reaguoti į naujienas, pasiūlymus, iššūkius. Tai metai, kai bus nušluoti į paribius užsispyrėliai, aklai  įsikibę į savo  senus tikslus ar konservatyvias nuostatas.. Teisingiau –  atsiverti naujoms galimybėms ir priimti drąsiai pokyčius bei iššūkius. Dogmatiški griežtuoliai, kurių  pasaulio pagrindus griaus nauji vėjai,  saugiau atlaikys pokyčius  pratūnodami metus  savo kieme. Užtat galės ramiai  grįžti prie savo senų planų ir gyvensenos  2022 m. 

Kuo geri 2021-ieji?

Tai ryškios ir greitos pažangos, naujų socialinių ir mokslo idėjų metai. Visos visuomenės  tarsi išsilaisvina iš  dogmų kontrolės. Tačiau vyrauja technokratizmas. Tai socialinių inžinierių, technokratų, mokslininkų, išradėjų ir astronomų, vizionierių ir futuristų  metai. Jie išeina į pirmą planą ir su savo  išrastais algoritmais, dėsningumais, eksperimentais daro stiprią įtaką visuomenės pasirinkimams. O ši tuo metu bus kaip niekad  atsivėrusi pažangai.  Laisvės, lygybės, brolybės, bet ir anarchijos lozungai  gali tapti  2021 metų idėjine vėliava. 

Kitos sritys

Finansai. Šioje srityje vyraus  chaosas, nežinomybė  ir plaukimas pasroviui prisitaikant prie aplinkybių. Visi finansiniai reikalai vyks už širmos, bus slepiami, Kalbant apie restoranus, kavines, pardavimo sistemas, vieni mistiškai iškils, jiems  fantastiškai  pasiseks, kiti vos ne vos kapanosis finansiškai, vegetuos. Nuo gegužės vidurio iki liepos vidurio finansiniame jovale atsiras naujos  valiutų idėjos, nauji bankai, naujos prekybų sistemų ir pardavimų organizavimo formos. Tiesa,trumpam. Jos sudygs tarsi želmenys, o bus  realizuotos jau  2022 m. 

Viešumas. 2021-ieji yra metai, kai viskas apsišviečia, išlenda iš pogrindžio. Jei 2020-aisiais viskas buvo užslėpta, sunku buvo atskirti faktus nuo pramanų,tai 2021-aisiais,  triumfuos  mokslas ir tiesa,  kai visi viską staiga sužinos ir praregės, kas yra kas. Dauguma  žmonių skubės egoistiškai  išrėkti savo mintis, žinojimus, faktus, bus kurti kitai, ypač priešingai nuomnei . Tai rėksmingi metai.  Tie, kas 2020-aisis metais slėpėsi  už kitų nugarų arba bandė kontroliuoti manipuliuodami informacija, 2021-aisiais metais bus demaskuoti. Sparčiai progresuos žiniasklaida, bus  kuriamos naujos  medijos ir komunikacijos formos. Atsiras naujos idėjos, ateis aktyvūs, novatoriški  nauji žmonės, ryškesni lyderiai.  Tuo pačiu ir  rinkodaroje, ryšiuose, transporte, švietime vyks sparti pažanga, bus daromi greiti ir paprasti, inovatyvūs, kūrybingi sprendimai. 

Krizės. Pagrindinės krizės 2021 m. gali būti susijusios su  verslais, finansiniais fondais, mokesčiais, pensijų sistema,  socialine rūpyba ir kariuomene.  Pensininkų ir pašalpų gavėjų laukia  ne itin malonūs pokyčiai. Tai metai, kai vyksta dideli karai tarp skirtingų religijų ir skirtingų  etinių, teisinių pozicijų.  Lygioje vietoje  skandalingai susikirs skirtingų filosofijų, religijų, pasaulėžiūrų  nuostatos ir jas išpažįstantys pasiekėjai. Pvz. konservatoriai su liberalais; musulmonai su krikščionimis, homoseksualai su tradicionalistais  ir pan. Užsienyje tikrai daugės karingų  mikrokonfliktų  religiniu pagrindu. Aršiai  ir masiškai, triukšmingai ir skandalingai  kovos ir protestuos visi, kurių teisės yra bent kiek pažeistos. Taikdarių vaidmenį šiuose karuose  ir protestuose gali vaidinti objektyvi  teisėsauga  ir taikios, tolerantiškos  pakraipos bažnyčių hierarchai. Jei  dominuos lygių  teisių  principas ir teisinis reguliavimas, karo židiniai  greitai nugesinami. Karus kurstys labiau oficialūs dvasininkai ir akademinės bendruomenės, profesoriai ar elito atstovai. Didelių karų nenusimato, tik senų atsinaujinimas,  istorinė tąsa. 

Kaip 2021 m. išgyventi paprastam zmogui?

Darbas.Tai metai, kai reikės labai daug dirbti. Darbo bus žymiai daugiau nei visada tiem,kas jį turi, o neturintiems – kasdienės melancholiškos darbo paieškos su panikos priepuoliais.  Darbo plėtroje bus svarbu kuo greičiau įsisavinti naujausias komunikacijas, ryšius, darbo organizavimo technologijas, kurios padėtų greičiau įgyvendinti darbus. Matant ,kaip spartėja  informacijos srautai, geriau  viską paprastinti  –kaip lengviau, greičiau. Visi bus itin žingeidūs, imlūs  mokslams ir naujiems dalykams. Smarkiai išaugs švietimo, mokymų poreikis. Tai metai, kuomet reikia žūtbūt išsaugoti savo darbo vietą, kvalifikaciją, jei nėra papildomų  pajamų šaltinių.  Moterys darbovietėse plėšriai varžysis dėl karalienės karūnų. Nereikėtų ieškotis naujų profesijų. T.y. su tomis pačiomis kvalifikacijomis reiktų ieškoti geresnės darbo vietos.  Dar geriau – kurti smulkų verslą, atgaivinti kaimo ar tradicinius amatus.

Nekilnojamasis turtas.  Iki liepos vidurio sprendimai, susiję su nekilnojamuoju,turtu, neturėtų būti skuboti. Paskubėjus jie bus žalingi, pragaištingi. Nereikia skubėti keisti nei šalies, nei būsto. Didelė tikimybė smarkiai apsigauti. Svarbu, kad pasirinkimas neviršytų mokumo,  negrėstų  šeimos gerovei. Tačiau visi turės  netikėtų progų pagerinti gyvenimo sąlygas, modernizuoti namus. 

Kelionės. 2021-ieji-smagių kelionių metas jei keliaujama poromis ir laikomasi kiekvienos šalies nustatytų „kovido režimo“ įstatymų. 

 Vertybės. Viešumoje dominuos ryškios, valdingos, talentingos, dosnios asmenybės. Svarbu nedemonstruoti savanaudiškumo, nespausti kitų jėga, nemėginti kontroliuoti. Bet koks  savanaudiškumas, konservatyvumas, aklas užsispyrimas netoleruotinas.  Užtat  draugiškumas, pakantumas ,nuoširdus bendravimas žmogui atvers  greitus kelius į sėkmę. Per draugus ir grupinę veiklą  atsiras daug perspektyvių ir įgyvendinamų idėjų, projektų. Deja,  juos  nuolat  stabdys neatidėliotini  šeimyniniai reikalai, seni ryšiai, nepatogi gyvenamoji vieta, karantino užkardos .Svarbiausia šiais metais –neuždelsti su Laiku.

Vestuvės Tai karališkų, prabangių tuoktuvių metai, kai tuoksis stiprūs, drąsūs, gražūs žmonės.  Jaučio metais, kai visi pametę galvas nežinia kur lekia, reikės drąsos pirštis ir rengti vestuvių pokylius.  Svarbiau – tikėti savo širdimi, sekti meile, nesigąsdinant rytojaus išbandymų. 

Turtas. Turtuoliai tokiais metais kaip 2021 m. dažniausiai slepiasi, nes į areną išeina paprastas jaunimas, minios žmogus ir tie, kas  labiau mąsto  apie bendrą gerovę, bendražmogiškas vertybes.. 2021 m. kalbėti apie pinigus yra  net šiek tiek gėda.  Nuosavybę ir turtus patartina akyliau saugoti nuo įsibrovėlių , gaisrų ir giminaičių netikėtų aferų, jų godumo. 

Kam palankesni 2021-ieji- dvasinėms ar materialinėms vertybėms puoselėti? 

Priešprieša tarp dvasinio ir materialaus labiau būdinga nueinančiai Žuvų epochai. Toks dvasios ir kūno priešpastatymas   smarkiai trukdys visiems pereiti į naują Vandenio epochos laiką .  Laiko rodykles nuo Žuvų į Vandenį persuks neeilinis kosminis įvykis -, Jupiterio ir Saturno jungtis  Vandenyje 2020 m gruodžio viduryje.  Vandenio epochos priešprieša kitokia :  tarp  socialinių vertybių ( dėl bendros  gerovės) ar dėl savęs ( siekiant patenkinti asmeninius siekius ). 2021 m.- ypač  socialūs. Jie palankesni bendruomeniškiems -žmonėms. Tiems, kurie gina visuomenines ir socialines vertybes, paprasto žmogaus interesus .  Jautis nuima karūnas nuo  nuogų  Karalių . 

Kuria linkme suks COVID-19? 

Šis virusas atėjo ilgam. Kaip ir visi kiti, su kuriais žmonija turi reikalų iš anksčiau. 

Covid , kaip ir kiekvienas virusas, kasmet  mutuoja,  skirtingai elgiasi  moterų ir vyrų organizmuose. 2021 ,vyrams bus kiek lengviau, jis neskausmingai  pažeis virškinamąjį traktą, pasireikš silpnumu ir visišku nedarbingumu.  Moterų organizmuose šio viruso formos kitąmet  bus klastingesnės,  besimptomės,didesnė  mirčių tikimybė . Virusas kirs per širdį, kraujotaką. Vaikams , jaunimui šis virusas gali būti kitais metais sunkesnių formų, užsitęsęs su  neįgalumo rizika ir sunkesnėmis komplikacijomis: ausų, dantų, stuburo- nervų sistemomis. Kiti metai pasižymės masinėmis pandemijomis  naminių gyvūnų 

Kaip šis virusas reguliuos žmonių gyvenimus?

Covidas iš esmės keičia visuomenės sąrangą.  Tai perėjimas iš Žuvų epochos į Vandenio. Visi nori-nenori turės persiorientuoti į „New age“ epochos pagreičius. Jai  būdingas suverenumas ir individualizmas. Ši epocha suskirstys žmones į intelektualius ( kurie naudojasi naujausiomis technologijomis, intelektualiai analizuoja  procesus, yra moksliškai pasikaustę) ir tuos, kurie neturėjo prieigų prie žinių ir tiesiog yra žemesnio intelekto vartotojai. Jau dabar akivaizdu, kad reformatoriams gana sunku rasti bendrą kalbą pvz. su ūkininkais, kurei iš žemės pelnosi, priešinasi „žaliųjų“ gamtosauginėms  iniciatyvoms .   Ateities žinių visuomenėje  svarbiausi  bus  ne pinigai ir darbas, o žinios, laisvas žodis, nuolatinis mokymasis. Taip pat –  interaktyvumas su  visuomene, neabejingumas tam, kas vyksta, didesnė atsakomybė ir meilė tai vietai, kurioje gimei,  Naujoje epochoje likimai tampa žymiai tragiškesni, mat laisvę  reikia išsikovoti, o  svajonės be jos tampa nepasiekiamos. Norint prasisiekti aukščiau, jau  teks išeiti iš komforto zonos ir nuolat  kovoti  su kažkuo – su savimi, vidiniais demonais, praeities traumomis,propaganda, nepalankiu horoskopu.  Likimo kryžkelėse bus svarbiau ne įtakingų parama ar sėkmė bei išsilavinimas, o tai, kiek žmogus yra vidujai laisvas ir motyvuotas, kiek jame liko  vergo. 

Ši epocha nėra žiauri. Kaip tik joje sparčiai kyla sąmoningumo lygis,  įsigali  suvokimas, jog  visas pasaulis yra išvien  holistinis , kad vienas su kitu ir su aplinka, su Visata  esame  glaudžioje, kintamoje sąveikoje. Idealu, jei ta sąveika harmoninga. Atsiranda daugiau atsakomybės vienas už kitą, daugiau tolerancijos.  Laiko iššūkis  slypi tame, jog įsigalioja visiškas viešumas ir  atvirumas,  siaurėja privačios teritorijos, įvykiai tampa sunkiai prognozuojami, nes juos lemia vieno žmogaus ryžtas ar spontaniškas veiksmas 

Jei žmogus nėra motyvuotas, neieško prasmių, neturi svajonių, tuomet šiame pasaulyje jam bus baugu, jis patirs daug streso, kils noras glaustis prie stipresnių, aviniškai paskui juos sekti. COVID prie to viską ir artina. Šis virusas tarsi  pagreitina laiką, daugiau technologizuosimės, daugės skaitmeninės kontrolės įrankių.  Liūdniasia yra tai, kad daugybė darbų, kuriuose buvo žmogiškas kontakatas, robotizuosis: viešbučiai, administravimo darbai, biurai taps uždaresni, daugumos jų neliks tokių, prie kokių esame pripratę. Priešnuodis susvetimėjimui-suaktyvėjęs bendruomenių gyvenimas. Todėl vis labiau teks atsižvelgti į bendruomenės interesą. 

PASAULIO POLITIKA

Ar pasauliui pavyks išvengti ekonominės krizės?

Ši krizė jau dabar vyksta. Stoja verslai, 2021 m visi verslai patirs suvaržymų, bus priversti persitvarkyti. Didžiausia  finansinė , ekonominė krizė laukia 2023-2025  m. Tai bus pasaulinė finansinė „postkovidinė“ krizė.Pirmieji ją pajus kinai. 2021-aisiais metais Lietuvoje bus daug verslo bankrotų. Daugės  masiškai atleidžiamų žmonių, jiems reikės išmokų.  Reikės naujų darbo vietų, bus atverti vartai pigesnei migrantų darbo jėgai.  Padidinta našta guls ant socialinių išmokų sitemos. O  Lietuvos valstybės iždas bus labai griežtai kontroliuojamas. Išmokos bus apkarpytos. Kils socialinių protestų banga. 

JAV renkasi naują prezidentą. Kokios (naujovės kitais metais laukia šios šalies?

Iš esmės aukštyn kojomis apsivers JAV užsienio politika. Gali būti mažinamos išlaidos kariuomenei užsienyje, kariai gali būti siunčiami į visai kitus taškus,  vyks ginkluotės varžybos Kosmose.  Kariuomenė sparčiai  modernizuosis, restruktūrizuosis. Vyks revoliucingi procesai, reorganizacijos JAV teismų sistemoje. Pokyčiai vyks ir aukštosiose mokyklose, kurias supurtys protestų banga. Vasarą vyksiantis užtemimas labai stipriai paveiks JAV,  jos vidaus politika ir sprendimai paveiks visą pasaulį. 2021 m. visuomenė (teisininkai) išviešins daugybę JAV vyriausybės valdymo paslapčių. Pavasarį JAV darys teigiamą įtaką pasaulinei ekonomikai. JAV verslas investuos į naujus regionus. Didelė tikimybė, jog bus investuojama ir Rusijoje .Dėl to gali būti liberalizuojami santykiai su Rusija. Gali atsirasti netikėti JAV ryšiai su kinų gamyba. 

Kaip klostysis situacija kaimyninėje Baltarusijoje? Kaip seksis kovotojams už laisvę? 

Kovotojai už laisvę- fake, didžiulis Rusijos  slaptų tarnybų projektas pasauliui, organizuojant neva pačių baltarusų sukeltas  laisvamaniškas demonstracijas. Tikslas –  prispausti, pažaboti Lukašenką.Mat jis pradėjo vykdyti nepriklausomą politiką nuo 2018 m. Rusijos atzvilgiu. A. Lukašenka, sukviesdamas laisvamanius IT genijus,  darė  gana avangardinius sprendimus ieškodamas naujų pinigų cirkuliacijos ir pasaulinės  valiutos kūrimo formų. Ne tik Rusija, bet ir Vakarai buvo suinteresuoti suvaldyti tuos  avangardinius eksperimentus  kuriant nepriklausomas finansines sistemas. Baltarusijoje viskas baigsis ramiai. Tie vitrininiai riaušių spektakliai  Vakarams nurims, bus pastatytos Kremliaus marionetės, bus susitarta. Ta Baltarusijos nepriklausomybė, kuri sąlyginai buvo pradėta vystyti nuo 2018 m., deja, pasibaigs.

Koks A. Lukašenkos likimas?

Nemažai  užsisedėjusių diktatorių , šešėlinių ir pilkųjų lyderių, opozicinių disidentų   2021 m. išeis iš gyvenimo arba bus sunaikinti spec.tarnybų. A. Lukašenka bus pakeistas kitu, jei nepriims Maskvos diktato. Jis tiesiog bus nurašytas. Baltarusija išeis iš taip vadinamos pilkosios ekonominės zonos, ją valdys prorusiški elementai. 

Kaip seksis Rusijai? Į ką bus linkęs orientuotis V. Putinas? 

Rusija kitais metais bus veikiama 2 įtakų. Iš vienos pusės ją tikrai  skausmingai pagaus COVIDas. Rusija pajus labai stiprų šio viruso smūgį. Jis kaip reikiant praretins šios šalies gyventojų gretas. Rusija šią informaciją bandys slėpti.  Tačiau kitais metais neįmanoma nuslėpti informaciją ,todėl  apsinuogins tikroji Rusijos padėtis – bedarbystė ir mafijinių, banditiškų  struktūrų  savivalė ir siautėjimas regionuose.. Užtemimai smarkiai pakeis Rusijos politiką. Kitais metais  joje papūs žymiai liberalesni, laisvesni vėjai .Politinė sistema atsinaujins, kaip cirke versis aukštyn kojom. Pramogų pasaulyje galima tikėtis mirčių ir kitokių neigiamų procesų. Rusiją finansinė krizė pasieks vėliausiai, nes ji turi beribių gamtinių išteklių. Jie visada turi ką parduoti. Krizė labai liberalizuos sankcijas Rusijos atžvilgiu. Sunkesnės COVIDo pasekmės Rusijos lauks 2023-2024 m. tuomet ten daug kur bus badas, stos gamyba. 

Ar kitais metais gali būti  netikėtumų iš musulmonų pusės ?

 Musulmonai buvo grėsmingai aktyvūs ir agresyvūs 2020 m. Kitais metais jie bus ženkliai pasyvesni, tarsi išsikvėpę, o vasaros jaunimo  agresija sulauks žaibiško visuomenių atkirčio. Teroro aktų ir bendrai technogeninių katastrofų galima tikėtis rugpjūtį – rugsėjo pradžioje. Musulmonai  gali labai aktyviai reikštis politikoje, ten, kur yra musulmonų bendruomenės užsienyje. Kitais metais jie labai susitelks ir gins savo interesus politinėmis priemonėmis. T.y. užims kažkokius postus užsienio šalių politikoje, įsijungs į socialinius projektus, aktyviai dalyvaus protestuose.  Kadangi kiti metai-religinių pasaulėžiūrų susidūrimo metai, paaštrės trintys tarp krikščionių ir musulmonų. Visa tai priklausys nuo oficialių bažnytininkų- kiek jie sieks taikos, o kiek kurstys konfliktus. 

Ar skandinavams pavyks išsaugoti ramybę ir stabilumą?

Ten nebėra  nei ramybės, nei stabilumo. Švedija priėmė daugiausiai pabėgėlių , tapo viena iš nesaugiausių, labiausiai kriminalizuotų  Skandinavijos šalių. Sunkiausia gali būti būtent šiai šaliai. Švedijai beveik visi metai, iki rugpjūčio mėnesio- juodas periodas. Jų atvirumas pasauliui, pabėgėlių priėmimas privers sugriežtinti vyriausybės politiką. Norvegijoje gali nutikti taip, kad bus įšaldomi atlygiai- tam tikra  gamybos, pajamų stagnacinė krizė. Iš kitos pusės Norvegijoje steigsis pramoniniai dideli kompleksai, bus investuojama į pramonę. Sujudės aktyviai darbo rinka. Norvegija daug ką pamaitins. Danija daug kam parodys COVID suvaldymo greitesnių būdų sukurtus modelius. Švedijoje iš esmės keisis valdžia, valstybės politika, strategija. 

Į ką 2021-aisiais orientuosis senosios Europos šalys? 

Prancūzijoje, Italijoje bus labai sugriežtinta viešoji kontrolė. Viešos erdvės, gatvės labai ištuštės, bus patruliuojamos po praėjusių metų musulmonų išpuolių. Šiose šalyse papūs visiškai nauji politiniai vėjai. Politikoje labai aktyviai pradės reikštis jaunimas. Sveikatos apsauga sparčiai susiskaitmeninis ir  robotizuosis. 

Kiti metai gali būti sunkiausi Portugalijai. Ten bus daugiau stichinių nelaimių. Gali būti nesuvaldytos krizės, sujauktis ligoninėse. Galimos vyriausybės krizės ar nesėkmės. 

Vokietijoje aukščiausioje valdžioje labai sustiprės prorusiški vėjai. Modernizuosis Vokietijos televizija ir taps  pasauliniu informacijos centru. Visiškai nauji politiniai vėjai daug ką nustebins, gali net ir šokiruoti. 

Lenkijoje vyks neigiami procesai žiniasklaidoje, gali išnykti nepriklausoma žiniasklaida. Čia gali vykti labai daug gatvės protestų- įvairios demonstracijos prieš abortų draudimą, prieš bažnyčios savivalę ir pan.  

ES veiks du užtemimai, kurie išjudins ideologiją ir vientisą politiką, kuri supaprastina bendras gaires, pojektus. Steigsisi naujos institucijos. Gali būti, kad ES kitais metais turės labai daug priešininkų, padaugės oponentų. Rusija atvirai stos prieš ES , šantažuos Europą ir ją provokuos, iš jos tyčiosis.

GAMTA

Kaip reaguos gamta? Kokia stichinių nelaimių tikimybė? 

Tai metai, kai laukinė gamta elgsis neprognozuojamai. Stichijos siautės viesulo principu. Kai iš giedro damgaus  staiga kyla didžiulis galingas viesulas ir sugriauna visas komunikacijas, elektros sistemas. Jau šiemet matėsi, kaip gamtoje augalai bando prisitaikyti- buvo daug mutacijų, keistenybių. Pvz. robinija žydėjo 4 kartus. Akivaizdu- augalas ieško, kaip prisitaikyti prie klimato kaitos , prie intensyvesnės Saulės  kaitros. Cirkai vyks laukinėje gamtoje . Augalai kitais metais bujos. Tai tarsi paskutinis atodūsis, po kurio prasidės negrįžtamos mutacijos, lepesnių augalų nykimas  2022 m.  Dėl miškų naikinimo žvėrys elgsis neprognozuojamai: jie gali eiti į miestus, puldinėti žmones. Tam tikra prasme atsivers tikrieji gamtos niokojimo mastai. Labai suaktyvės gamtosauginiai protestai. Tai revoliucijų metai, kai progresuoja pilietinė sąmonė, faktai lenda į paviršių ir žmonės tampa neabejingi tam, ką mato, vienijasi dėl Žemės , kaip gyvos ekosistemos, išlikimo. 

Kitais metais galimi meteoritų kritimai. Kai nukrenta dangaus kūnas ir sunaikina pastatus. Galima tikėtis karinių, aviacijos kritimų.

Bus nemažai technogeninių mikroavarijų. Pvz. čiaupas sugedo, trūko vamzdis ir pan. Visus metus atsrologiškai vyks labai stiprus konfliktas tarp Urano planetos Tauro ženkle ir Saturno Vandenyje.  O tai reiškia, kad viskas , kas susiję su technologijomis, naudojamomis žemės ūkyje, vandenvaloje, vandenynuose,  yra rizikos zonoje, gali nukristi, būti sunaikinta stichinių vėtrų  ar vandalų.Jei ten stovi elektrinė, elektros stulpas ar pan. didesnė tikimybė juk įvyks elektros tiekimo sutrikimas, nugriūti siloso bokštai.  

LIETUVA

Krizės.Lietuvai tai didžiųjų verslo krizių metai. Pirmi požymiai išryškėjo 2020-ųjų pavasarį, karantinui prasidėjus. Kovo- liepos mėn. bus pažeidžiami verslai, susiję su politikais, žemės ūkiu, smulkūs verslai, kurie neturi užsienio partnerių. Nekilnojamojo turto specialistams, statybininkams, investuotojams į būstą, būsto ar sodybų nuomą gresia bankrotų banga. Norint to išvengti, reikėtų kuo greičiau diegti naujausias technologijas, skaitmenintis, tapti interaktyviems, kooperuotis, jungtis į pardavimo tinklus, ieškoti stipresnių partnerių  paramos. Išgyvens tie verslai, kurie turi daugiašakius, draugiškus, laiko paatikrintus ryšius. Tiems, kurie galvojo tik apie savo marškinius, bus sunkiau. 

Gamta.Birželio mėn.užtemimas palies stichijų zoną Lietuvoje. Pirmą pusmetį, vasarą galima tikėtis labai stiprių stichijų, susijusių su vėju, gaisrais. 

BiurokratijaBus restruktūrizuojama  mokesčių sistema. Tai turės ilgalaikes pasekmes- madaug 30 metų į priekį. Mokesčiai bus vienodinami, išimtinės išmokos  apkarpomos. Dėl išmokų naikinimo labiausiai gali nukentėti žemės ūkis, smulkūs verslai, ekologiniai ūkiai. Į Sodrą, visas kontrolės įstaigas, įmones, mokesčių sistemą  ateis sparti technologinė pažanga.

Sveikatos sistema. Lietuvoje 2020 m. gruodžio ir 2021 m. gruodžio mėn. įvyksiantys užtemimai labai stipriai išjudina sveikatos sistemą. Ji atsidurs visų dėmesio centre, bus ieškoma naujų krypčių. Išaiškės skandalingi faktai. Gerai ,kad  užtemimai suaktyvins visų norą sveikatintis. Nuo vasario mėn. galima tikėtis permainų ir nsujovių ligoninėse: naujos idėjos, bus keičiama struktūra. Užtemimas stipriai palies asocialius, socialiai remtinus asmenis.

Kitąmet bus ypatingai  sunku pensininkams, neįgaliems, soc.remtiniems ir studentams. Iki liepos vidurio viskas atrodys beviltiška ir net  juoda.Jiems bus reikalinga ypatinga pagalba. 

DARBO RINKA. Lietuvai  numatomi didžiuliai pokyčiai darbo rinkoje. Greičiausia visi Lietuvos žmonės keis darbą ir gyvenseną. Tie, kurie jau po karantino generavo naujas idėjas, galės pasinaudoti atsivėrusiomis galimybėmis , jas realizuoti. Tie, kurie laikėsi įsikibę savo kėdžių, turi nusiteiki tam, kad tos kėdės bus tikrai perstumdytos. Tai metai, kai į rinką gausiai ateina migrantai, bus atvedami robotai ir naujosios technologijos. Daug žmonių, kurie dirbo nemėgiamą darbą dėl pinigų, po Covido tą supratę arba imsis verslų, arba keis darbą į laisvesnį, perspektyvesnį. Taigi, darbo rinka yra purtoma netikėtų staigių virsmų. 

 POLITIKA. Nuo 2020 m. gruodžio vidurio iki 2021 m. balandžio mėn. Lietuvos vyriausybė bus linkusi laisvinti viską, kas įmanoma ir tampa pavojinga nusistovėjusioms tradicijoms. 

Sunkiausias dalykas, kuris laukia Lietuvos-kariuomenė. Ji bus labiau reguliuojama, išlaidos Krašto apsaugai kažkiek  dėl akių padidės tam, kad vėliau būtų drastiškai sumažintos. Netgi gali būti sumažinti kariuomenės pajėgumai. 

Negatyvų vaidmenį 2021-aisiais ne tik Lietuvoje vaidins ūkininkai. Jie jau tapo privilegijuota ES klase,  gyveno geriau nei mokslininkai  ar vadovai. Šiais metais bus atstatytas balansas. 

2021-aisias  metais visur valdys šešėliniai vadovai, vadinamieji pilkieji  struktūrų kardinolai.  Tai akivaizdu jau šiais metais: už Laisvės Partijos stovi Šimašius, už konservatorių partijos stovi p. Landsbergių ir D. Grybauskaitės šešėlis. Jų galios stiprės. Itin svarbus taps internetas ir spec.tarnybos  kaip galios instrumentai, kuriais  valdžia stiprins galias. Tie, kurie per ilgai užsibuvo valdžioje ( vadovai, direktoriai) 2021 m pralaimės, turės užleisti kapitonų pareigas pajėgesniems .. Tie lyderiai, kurie šaliai labai reikalingi, dažniau sirgs, darys strategines klaidas, bet ir aukosis dėl Tėvynės. Deja, 3 metus iki 2023 pavasario Lietuvos valdžioje itin aktyviai reikšis, sprendimus diktuos  prorusiškos jėgos, viešai deklaruojančios vakarų vertybes.  Jos  pakeis politinį kursą į Rytus.

Lietuviai rinkimuose į Seimą daug balsų atidavė jaunai ir veržliai Laisvės partijai. Kaip šis jauno vėjo gūsis paveiks šalies politiką?

Jie tikisi jog pakeis šeimos tradicijas-šito neįvyks. Tos pačios lyties atstovai susitvarkys teisinius dalykus, bet negalės kurti šemų, tai bus sustabdyta pakankamai ilgam laikui. Nebus ir visiškos laisvės kalbant apie kanapes, tikrai nebus legalizuota žolė. Tesiog viskas bus sureguliuota pagal ES standartus taip ,kad nebebūtų nesąmoningų atsakomybių už kelis gramus marichuanos. Laisvės partijos atstovų Seime nėra daug. Gerai yra tai, kad Laisvės partija į Seimą atneš debatų kultūrą. 

Lietuvos  žmonės išreiškė nemenką pasitikėjimą  net trims moterims- lyderėms: I. Šimonytei, A. Armonaitei, V. Čmilytei.  Ar moteriška energija ir ryžtas sugebės padidinti harmonijos kiekį Vyriausybėje?

Šios visos moterys yra valdomos. Už I. Šimonytės nugaros stovi konservatoriai bei Landsbergiai, ji tam tikra prasme vykdo jų politiką, Už A. Armonaitės nugaros stovi R. Šimašius , už V. Čmilytės – E. Gentvilas. Jos nėra ypatingai galingos, o tik labiau išstumtos į priekį, fasadinės viešryšių figūros.  Tarpe jų nėra nė vienos savarankiškos lyderės, kokia buvo ir liko  D. Grybauskaitė. Šios moterys priimindamos strateginius sprendimus vykdys šešėlinių struktūrų  valią. Tiesa, dėl jų balso bus daugiau dėmesio politikoje skiriama socialiniams reikalams: švietimui, kultūrai, sveikatos apsaugai. Tikėtina, kad daugiau ministrų  ir viceministrų postų atiteks intelektualioms, atsakingoms moterims. Lietuvai moterų atsiradimas valdžioje- tik į gera.

KAIP seksis mūsų šalies prezidentui? Ar jam pavyks sutvirtinti savo pozicijas?

Prezidentui 2021-ieji bus ypatingai sunkūs. Su juo nesiskaitys nei aukščiausia valdžia, nei vyriausybė, nei visuomenė. Į valdžią ateina intelektualai, Prezidentui pritrūks prieš juos svarių argumentų. Prezidento reitingus  palaikys užsienio politika ir profesionalūs viešryšiai. Visuomenė, bendruomenės labai atvirai, arogantiškai, pašaipiai  nuvertins Prezidento vaidmenį ir reikšmę. 2021 m. Prezidento idėjos nesulauks palaikymo iš visuomenės. Todėl jis beveik neturės įtakos kitais metais. Lietuvai tai galingų reformų, netikėtų sukrėtimų metas. Joms gali  negatyviai trukdyti Prezidentas. Kitais metais jis primins baslį, kuris  ne vietoje ir ne laiku krenta  visiems  po kojomis. Nepaisant jo išsišokimų, socialinio šuolio eksperimentai bus daromi. 

Saulės naujienlaiškis

Prenumeruok Saulės naujienlaiškį ir gauk AKTUALIAS naujienas!

Meniu
Horoskopas.lt