Saulės horoskopai

Žemiškus dalykus reikia pažinti, kad juos pamiltum, dangiškus - pamilti, kad pažintum (B. Paskalis).

INTERNATIONAL SOCIETY FOR ASTROLOGICAL RESEARCH

2020 -ieji – Baltosios Metalinės Žiurkės metai

Užražė Eglė Stratkauskaitė, publikuota ž.Būrėja

2020 metų iššūkiai: į ką atkreipti dėmesį, kad neaplenktų sėkmė?

Pagal tradicinį Rytų kalendorių šie metai yra priskiriami metalinei arba baltajai Žiurkei. Jie prasideda sausio 25 dieną, stojus Mėnulio jaunačiai. Astrologė Saulė Jonaitytėperspėja, kad metai bus konfliktiški, tačiau ir atvers naujų galimybių kuriantiems šeimas, ieškantiems pašaukimo ar norintiems keisti savo gyvenimo būdą.

Kovingi metai

Vakarietiškos astrologijos tradicijoje 2020 m. ypatingi tuo, kad Jupiteris – visuomeninius įvykius valdanti planeta, juda per Ožiaragio ženklą. Metai nebus lengvi tiems, kurie neturi užnugario, ilgamečio įdirbio tam tikroje srityje. Sunkiau seksis neturintiems tvirto autoriteto ir savų namų. Ko gero, tai bus vieni sunkiausių metų emigrantams – tiek psichologine, tiek finansine prasme. Tikėtina, kad daugelis išvykusiųjų į svečias šalis , 2020 m. gali priimti ryžtingą sprendimą ir grįžti namo. Dominuos savanaudiškumas, kai kiekvienas siekia savų tikslų, aukštų ambicingų siekių. Įdomu tai, kad nepaisant troškimo veikti individualiai šiais metais galima sudaryti gana sėkmingas trumpalaikes sutartis, susitarimus. Tik svarbu iki galo neatskleisti tikrųjų savo siekių, per daug neatvirauti. Netinka ir girtis, puikuotis, dalintis savo mintimis. Kur kas geriau būtų kryptingai ir įžūlokai keliauti savo svajonės link. Tai metai, kai žmonių bendruomenėse itin ryškiai veikia Marsas. Šios kovingos planetos įtaka aiškiai bus juntama nuo liepos mėnesio iki pat metų pabaigos. Šiuo laikotarpiu Marsas bus Avino ženkle. Tokia planetos padėtis lemia, kad yra provokuojami impulsyvūs, karštakošiški veiksmai, daromi neapgalvoti sprendimai. Žmonės tampa neapdairūs. Marsas itin stipriai veiks vyrus. Jie norės daryti staigius sprendimus, mėgins galva pramušti sienas. 

Nepalankus metas tolimoms kelionėms

Konfliktiškas metas pasireikš dar ir tuo, kad bus daug avarijų, ypač ore. Daugelį jų provokuos jauni nepatyrę pilotai, kurie nenorės paisyti taisyklių, draudimų ir reikalavimų. Ši tendencija iš tiesų lies visą transporto sektorių. Kelyje gali nukenti tie, kurie skuba ir pažeidžia taisykles. Tai avaringi metai. Ypač tai bus juntama antroje metų pusėje. Šiais metais bus sunkios ir sudėtingos kelionės. Keliauti tinka tik piligriminiais arba profesiniais tikslais. O tiesiog mėgstantiems keliones ar atostogas svečiose šalyse geriau būtų rinktis pažįstamas šalis, keliauti neilgam: 3-4 dienoms. Antraip teks susidurti su išbandymais ir iššūkiais. Mat nesusipratimai ar nelaimės tiesiog ištiks lygioje vietoje. Nors ši tendencija bus ryškesnės antroje metų pusėje, tačiau visus metus gali patirti nesklandumų ryšių sferoje. Kai tenka ilgiau laukti, būti nežinioje. Bus smulkių vagysčių, pažadų, įsipareigojimų netesėjimo, griežtų teisinių reikalavimų ir tikrinimų pasienyje. Dideles ir egzotines keliones būtų geriausia atidėti 2021 m. Visgi turizmo sektoriui metai bus neblogi, ypač atvykstamajam. Tik teks tenkinti esamus poreikius ir nediegti nieko naujo.

Svarbu norintiems keisti darbą

Iššūkiu bus ir susiruošusiems keisti darbą. Itin skirsis vyrų ir moterų strategijos. Vyrai ieškos naujų veiklos sričių, sieks atsinaujinimo, permainų ir įvairovės. Stiprioji lytis keis darbo sritis ir stilių. Tad gali būti kiek nepatikimi. O moterys elgsis priešingai. 2020 m. jos dirbs daug ir net sieks grįžti į senuosius darbus. Ypač jeigu tam tikrose pareigose ar srityse jos jautėsi gerai. Beje, būtent dailiosios lyties atstovėms darbą susirasti bus žymiai lengviau. Darbuose bus paklausūs jauni žmonės, kurie jau turi šiek tiek patirties. Labiausiai bus vertinamas išmanumas, greitis, kūrybingumas ir komunikabilumas. Sunkiau bus įsidarbinti žmonėms, kurie lėčiau mąsto, mažai bendrauja ir nemoka užsienio kalbų. Tai metai, kai darbe gali tekti sulaukti patyčių, tad emociškai jautriems bus sunku. Atvykėliai bus į darbus priimami sunkiau. Vyresnio amžiaus žmonės darbą gaus tik tuo atveju, jeigu bus jaunatviški ir energingi bei mokės elgtis su moderniomis technologijomis. 

Skirsis vyrų ir moterų nuotaikos 

Žiurkė yra šeimos, klano gyvūnams, tad 2020 m. yra šeimos kulto metai. O laisvo gyvenimo būdo puoselėtojai gali jaustis labiau kontroliuojami. Mat į viską bus žiūrimą per šeimos prizmę, vaikų interesus. Vyrai 2020 m. taps agresyvesni, sieks kontroliuoti, o pavydas taps pagrindine priežastimi, neleidžiančia leistis į kompromisus. Toks emocinis fonas tarsi vers vyrus išeiti, palikti šeimas. Ko gero, šiais metais kai kurie stipriosios lyties atstovai atsiskleis neįprastomis spalvomis – darys tai, ko iš jų niekas nesitiki. O štai moterys Žiurkės metais elgsis itin laisvai, sieks pažangos, ypač vaikų auklėjime, neformaliame ugdyme. Kiek neįprastai dailiosios lyties atstovės gali elgtis ir jausmų srityje. Moterys itin trokš būti mylimos, patenkinti savo kūniškus poreikius. Išryškės poreikis gauti daugiau dovanų, komplimentų ir priešingos lyties dėmesio. Moterys veršis į laisvę ir kovos už pažangą. O vyrai taps itin konservatyvūs, užsispyrę ir kovos už turto išsaugojimą, gal net gviešis sukaupti jo kuo daugiau. Nepaisant skirtingų nuotaikų, 2020 m. – tai laikas, kai poros ryžtasi sutvirtinti santykius. Tad laukia tikras vedybų bumas. Tuoksis visi, nepaisydami turimų išteklių. O ir porą susirasti nebus sunku. Žmonės sieks kurti šeimą ir taip palengvinti savo gyvenimą. Poruosis vedini baimės likti vieniši. Taip pat pasitaikys nemažai atvejų, kai bendras gyvenimas kuriamas iš išskaičiavimo. Tačiau daugelio šiais metais susituokusiųjų laukia darnus ilgas gyvenimas. Nora pradžioje šeimos pamatus padrebins konfliktai. O štai skyrybų bus gerokai mažiau. Tik jos bus itin ryškios, gal net rezonansinės. Pasukti skirtingais keliais nuspręs itin garsūs žmonės. Grius tvirtos šeimos ir visa tai vyks teatrališkai, viešai. 

Kelias į sėkmę 2020 m. bus sunkus

2020 m. bus įdomus dar ir tuo, kad kiekvienam už savo tikslus ir svajonių išsipildymą teks sumokėti skirtingą kainą. Niekam nėra paslaptis:  jeigu itin sekasi karjeroje, tenka aukoti savo santykius ar net šeimą. Norint meilės, tenka apsieiti su mažiau pinigų. Tai taisyklė, kurios niekam išvengti nepavyksta. „Perkant“ norų įgyvendinimą sumokėti privalo visi. Tai nėra lengvos sėkmės metai. Nors virtualioje erdvėje, internete gali padaugėti pasiūlymų lengvai praturtėti ar pasiekti kitų tikslų, tačiau jie bus tušti ar net apgaulingi. Realybėje vyraus griežtos ir dogmatiškos nuostatos. Kelias į sėkmę ves per taisyklių laikymąsi. 

Tai konservatyvūs metai, kai visi, kurie pažeidžia papročius ar nusistovėjusią tvarką, yra baudžiami, šalinami, nuo jų susigręžiama. Tai lies šeimos tradicijas, vietovės papročius, ar valstybių taisykles. Tai metas, kai reikia paklusti sistemai ir struktūrai. 2020 m. pasižymės ir tuo, jog  daug žmonių pradės domėtis , kas gi juos iš tiesų ( o ne iš ekranų) valdo. Tai vyks visuose lygmenyse. Bus domimasi, kas iš tiesų valdo valstybę, kas taria paskutinį, lemiamą žodį šeimoje. 

Išryškės tendencija, jog svarbiausi valdžios sprendimai yra priimami paslapčia. O pagrindinius postus gali užimti „parodomieji“ žmonės. To išvengti gali tik tos šalys, kuriose dominuoja stipri socialinė politika, o taip pat aktyviai veikia senosios partijos. Svarbūs taps užsienio partneriai, jų palaikymas. Politikoje dominuos mistinis Žiurkių karalius – tai metaforinis valdančiųjų branduolys, kuris slepiasi šešėlyje, tačiau reguliuoja procesus. Į politiką mėgins grįžti atskalūnai, asocialūs žmonės, praeityje patyrę nesėkmių. Visi šie žmonės, atsigavę po pralaimėjimų, grįš neepizodiškai, o ilgam. Šiame chaose rinkėjai ieškos sisteminių partijų, patyrusių žmonių, o naujokų kratysis. 

Pavyks atsirinkti tikruosius draugus

2020 m. verta pradėti verslą. Ir visai nesvarbu ar tai bus smulki įmonė, ar milžiniška bendrovė. Galima imti paskolas ir rizikuoti. Tam yra palankios žvaigždės. Jupiteris ir Saturnas eina greta, tad viskas, kas šiais metais bus pradėta, turės gerų perspektyvų, išlaisvins žmones iš gniaužtų, leis įsisavinti naujas technologijas, o svarbiausia  – gausins finansus. Taip pat leis realizuoti savo didžiuosius gyvenimo siekius, kai kas gali atrasti ir savo pašaukimą. Tai grįžimas prie tikrosios savirealizacijos.Ši tema 2020 m. ir dominuos. 

Dauguma žmonių susidurs su situacijomis, kai nori nenori tenka apsispręsti, kas aš esu, su kuo susitaikau, o kam priešinuosi. Šios prievartinės aplinkybės gali pasireikšti kaip liga, darbo vietos ar pareigų netekimas, organizacijos bankrotas. Tai gana tragiškos situacijos, tačiau tuo pat metu jos vers ieškoti naujų galimybių, teisingiausių kelių. Tai būdas save atrasti iš naujo. Gerai, kad bus suteikiama pagalbos, paramos. Visi susidurs su krizėmis, tad ir bus linkę vieni kitiems pagelbėti. Beje, šiais metais bus lengva suvokti, kas yra tikrieji draugai. Mat atsidūrus nelaimėje, nemalonioje situacijoje jie išties pagalbos ranką. Tie, kurie jau dabar turi stiprų užnugarį, tvirtą šeimą ir gerą finansinę situaciją gali jaustis it rojuje. Gerai bus tiems, kurie išmano savo profesiją, turi gerą vardą ir įdirbį. O taip pat palankiai klostysis tiems, kurie veikia virtualioje erdvėje. Didžioji sėkmė ateina pas tuos, kurie turi savo verslą ir sekėjus socialiniuose tinkluose. Ten virs tikrasis visuomeninis gyvenimas. Tik šiemet  su kaupu ir pasiteisins posakis: jeigu tavęs nėra internete, tai nėra išvis. 

Neverta tikėti viskuo, kas skelbiama

Liūdna, tačiau 2020 m. dalis tiesios bus nuslėpta. Žmonės sunkiai susigaudys, kas iš tiesų vyksta. Kiek daugiau aiškumo gali patirti tik tie, kurie itin daug domisi, renka informaciją iš kelių skirtingų šaltinių.  Medija, literatūra ir švietimas 2020 m. regresuos ir vegetuos. Čia viskas bus orientuojama į pelną, tad kūrybinio proveržio galima nesitikėti. Bus daug netikrų naujienų, melagingos informacijos. Tai pasakų, mitų ir išsigalvojimų metai. Agresyvias tendencijas bus galima pastebėti žiniasklaidoje. Bus mėginama kovoti su senomis, konservatyviomis sistemomis politikoje, valdžioje ir visuomenėje.

 Beje, viešojoje erdvėje vis dažniau matomi bus vidutiniokai, niekuo neypatingi, privataus kalibro  žmonės. Tad visa ši sritis taps menkaverte, neįdomia. Daug žinomų visuomenės aktyvistų gali tiesiog pasitraukti į šešėlį, susirgti. Tai vers nutraukti karjerą. 2020-ieji žiaurios konkurencijos metai, kai skirtingų idėjų puoselėtojai susiduria virtualioje erdvėje. O laimės tie, kurie valdo informaciją, turi daugiau sekėjų, jiems paklūsta masės. Žmones domins, kas valdo likimą ir kokie karminiai svertai veikia. Tad natūraliai atsivers daug paslapčių. Beje, jos gali būti susijusios su valdžia ir jos pogrindiniais susitarimais. Paaiškės šokiruojančių faktų giminių ar šalių istorijoje, skleisis dideli kriminaliniai nusikaltimai. Beje kriminaliniame pasaulyje bus aktyvus metas. Deja, bus įvykdomi  rezonansiniai nusikaltimai, padaromi dėl žmonėse esančių blogių polinkių, įgimto žiaurumo, valdingumo. Tai bus žiaurūs, sukrečiantys įvykiai, apie kuriuos visi kalbės ir rašys. 

Svarbu saugoti vaikus…

Nuo nusikaltimų, nelaimių 2020 m. būtina atidžiau saugoti vaikus. Deja, tokiais metais kaip 2020-ieji išauga vaikų mirtingumas. Nukentėti gali jaunimas. Gali padaugėti staigių kūdikių mirčių. Jos veikiausiai būtų susijusios su genetika, šeimos įpročiais, o taip pat lemiamos mamų nepriežiūros ar neišmanymo. Šiais metais svarbu saugotis įvairių incidentų, kurie gali nutikti su vaikais susijusiose vietose – vaikų darželiuose, renginiuose, klubuose. Tai gali būti ir teroro aktai (veikiausiai užsienyje), gali kilti gaisrų, muštynių, susirėmimų. Priežiūros reikės vaikų organizacijoms. Ugdyme derėtų dalyvauti sąmoningoms mamoms, dažniau lankytis ir savanoriauti. Net jeigu tai ir vargins sąmoningai dalyvauti būtina siekiant apsaugoti savus vaikus. Mat šie metais ir taip pasižymės abejingumu tam, kas vyksta aplinkui. Pašaliniai neskubės į pagalbą.

… ir sveikatą

2020 metais dažniau sirgs moterys. Jas vargins ne itin sunkios ligos, o susijusios su atliekama veikla, psichologija ar genetika. Šiais metais padaugės žmonių, kurie turi psichoneurologinio pobūdžio ligų. Beje, žmonės dažniau kreipsis į psichologus, psichoanalitikus, ieškos pagalbos. Mat bus sunku pakelti visus išbandymus, naują atsakomybę. Dažniau bus nustatomi sutrikimai. Ypač daug emocinio streso, susijusio su darbo ar buitimi patirs moterys. Lengviau ištvers tik turinčios patikimų partnerių, palaikančių žmonių. Vyrai tokiais metais dažniau serga stuburo, sąnarių ir plaučių ligomis. Jiems gresia traumos dėl pavojingų, ekstremalių pomėgių. Šiais metais žmonės norės sveiko ir natūralaus maisto, ieškos ilgaamžiškumo receptų. 2020 m. svarbu daugiau judėti. Mat metų globėja Žiurkė pati pasižymi lankstumu, judrumu ir vikrumu. Nederėtų pamiršti ir gudrumo. Mobilumas yra sveikatos pagrindas. Beje, Žiurkės metais žmonės kuria šeimas ir gimdo vaikus.  Ilgai pastoti negalėjusioms poroms, vyresnio amžiaus moterims pavyks susilaukti vaikų. 

Bus sunku suvaldyti godumą

Žiurkės metais žmonėms itin rūpi turtas, privati nuosavybė. Tai pat aktualūs tampa paveldo, istorijos klausimai. Tad gali tekti susidurti su paveldėjimo, turto perdavimo reikalais. Dėl to virs labai aršios, žvėriškos kovos visuose lygmenyse: kariaus ir šeimos, ir vietos savivalda, ir šalys. Kiekviena šalis paisys tik savo interesų ir gins juos karingai. Tai metai, kai diplomatijoje vyrauja naudos ir išskaičiavimo principas. Tad ir atsiranda daug naujų karo zonų. Konfliktai kils dėl išteklių arba dėl elementaraus godumo. Žiurkės metais visi tampa godūs, poreikiai išauga ir norisi juos greitai patenkinti. O laimės tie, kurie savo pusėje turi itin talentingų vadų ir dideles pajėgas. Didesnieji tarsi stengsis pasiglemžti mažesnius, tačiau turinčius išteklių. 

Tai revoliucingas laikas, kuris labai aiškiai palies finansų,pardavimų  sferą. Keisis bankinė sistema, pardavimų sektorius. Šios srities specialistai orientuosis į ateities perspektyvas, Bus ieškoma naujų klientų, daugiau dėmesio skiriama jaunimui. Vyresniajai kartai tai gali sukalti šoką, nepasitenkinimą. Finansinis sektorius atsinaujins, taikys naujas technologijas. Šiuo laikotarpiu gali būti sukurti nauji technologiniai formatai, kurių kol kas žmonės dar ne tik nenaudoja, bet ir neįsivaizduoja. Tad ateityje mokymasis juos valdyti taps iššūkiu, kuriam dera ruoštis. O štai senieji bankai, kurie neįsisavina naujų technologijų, yra orientuoti į vyresnius klientus, gali tiesiog imti ir netikėtai užsidaryti. Gerai tai, kad šie procesai vyks neskausmingai. Mat tikrosios bankų krizės įvyko pernai. Tik jos buvo gerai slepiamos. Dalį pasekmių 2020 m, žmonės pajus: steigsis nauji verslai, kils gamybos lygis. 

Grėsmė gamtai

Visgi verslo augimas bus didelė problema, nes veikla bus grindžiama godumu. Tad verslininkai nesibodės eikvoti gamtinių išteklių. Nukentės, bus išnaudojamos tos šalys, kuriose silpna teisinė bazė, neveikli pilietinė visuomenė ar neatsakingi politikai. Gamyklos ir prekybos centrai kils žaibiškai, darys greitus sprendimus, ypač ten, kur trūksta kontrolės. Bus kertami miškai ir pasiglemžiamos saugomos teritorijos.2020 m. gamtai ypatingai stipriai kenks asmenys, kurie turi politinę galią. Tai tarsi paskutinė proga pasisavinti gamtos gėrybes, sumedžioti saugomus gyvūnus, sunaikinti nacionalinius parkus ir paveldo objektus. Šalyse, kur aplinkosauga laikoma prioritetu, visuomenė dar labiau sukils ir sieks apgimti laukinę gamtą. Tad galima tikėtis ne tik protestų, tačiau ir susirėmimų. Visgi tos šalys, kuriose aplinkosaugos idėjos yra silpnos, labai nukentės. Gamta bus naikinama masiškai, sistemiškai ir negrįžtamai. Ši tendencija gali paliesti ir istorinį paveldą. Nuo niokojimo stengsis apsiginti ir pati planeta. Tad 2020 m. gali tekti susidurti su daug gamtinių kataklizmų. Tai kritiniai procesai, susiję su klimato kaita. Tirps ledynai, nors metai ir bus gana šalti. Šiais metais įvyks žemės drebėjimų. Tad tolimos kelionės, ypač į kalnus gali būti itin pavojingos. Bus ir griūčių, ir sniego lavinų, ir purvo nuošliaužų. Didžiausios stichinės nelaimės bus susijusios su žeme ir jos judėjimu. 

Kokių taisyklių patariama laikytis?

 • Kinų tradicijoje Žiurkė yra nuožmus gyvūnas. Juk ji ėda viską. Tad šiais metais Žiurkė nesugrauš tik tų, kurie laikosi savo idealų ir yra dvasingi. 
 • Darbuose ir gyvenimo būde svarbu siekti permainų, įvairovės. Svarbu gilintis žinias ir užsiimti dvasinėmis praktikomis. Visgi tai atlikti reiktų intuityviai ir neskubant. Mat šie metai skubėti nevalia. Bet koks karštakošiškas veiksmas vestų klaidų ir atstūmimų link. 
 • Derėtų laikytis atsargios strategijos, kai arši kritika nutylima. Dažniau linkstama prisitaikyti prie susiklosčiusių aplinkybių. Nepalanku veikti greitai, tiesmukai ir neapdairiai. Dėl tokių tendencijų 2020 m. geriau jausis ir sėkmingiau tvarkysis vyresnio amžiaus, gyvenimiškos patirties sukaupę žmonės. Palankiai problemas spręsti pajėgs tik tie, kurie jau yra suvaldę savo temperamentus, charakterius ir hormonų audras. 
 • Į pirmąsias pozicijas Žiurkės metais patariama statyti turto apsaugą, šeimos interesus bei gerovę, o taip pat svarbu pasistengti išlaikyti geranorišką santykį su aplinka. Mat smurtas ir agresija nėra palankūs. Nors šiais metais aktyviai savo energetiką skleis Marso planeta, jos įtaka pasireikš per aktyvius veiksmus ne kovoje, o sprendžiant turto, būsto, praeities, istorijos ar verslo klausimus. Jėga 2020 m, vargu ar pavyks pasiekti gerų rezultatų. Atvirkščiai smurtu sprendžiamos problemos lems praradimus ir nuostolius. 
 • Prieš šiais metais priimant bet tokius lemtingus sprendimus pravartu konsultuotis su labiau patyrusiais. Atsižvelgus į kitų patirtis taptų lengviau įvertinti realią situaciją, nuspėti galimas sprendimų pasekmes. Tinka kreiptis palaiminimo į tėvus, senolius arba tiesiog patyrusius gerbiamus asmenimis.

Astrologinės aktualijos:

 • 2020-aisias vyks keli užtemimai. Pirmasis įvyks birželio 21 d. – Saulė užtems Vėžio ženkle. Tai jau trečiais užtemimas Vėžio ženkle iš eilės. Saulės užtemimai šiame ženkle visada veikia Lietuvą, nes Lietuva yra globojama šio ženklo. Pasauliniu mastu užtemimas gali lemti tam tikras epidemijas. Nuo jų gali nukentėti atokūs regionai, neapsišvietę žmonės. O štai Lietuva Saulės užtemimo dėka tarptautinėje arenoje gali atkreipti į save daugiau dėmesio, sustiprinti poziciją. Užtemimo metu versis naujos galimybės pagerinti gyvenseną, sveikatą ar veiklą, darbą. Ateis nauji darbuotojai, bus sulaukta darbo pasiūlymų. Pirmuosius tris metų mėnesius veiks per 2019 m. Kalėdas įvykęs užtemimas. Jis yra susijęs su suvaržymais, atsakomybėmis ir būtinybe prisiimti įsipareigojimus. Ir tik nuo kovo energijos keisis. Šio užtemimo metu yra labai svarbu yra saugoti savo darbo vietą, sveikatą, labiau pasirūpinti artimaisiais.
 • Kitas Saulės užtemimas vyks Šaulio ženkle gruodžio 14 d. Maždaug nuo rugpjūčio mėnesio taps aktualios šio užtemimo diktuojamos temos. Pasaulyje tai gali pasireikšti per politinius sukrėtimus, gali iškilti naujos svarbios politinės figūros. Įvyks senųjų ir naujųjų struktūrų susidūrimas. Metai bus gana grobuoniški, visi žiūrės tik savo naudos. O štai jų pabaigoje visuomenė pradės vienytis ir reikš pretenzijas valdžiai. Tad 2020 m. galima laukti protestų, riaušių. Ir tai taps įvadu į 2021 m., kuriuos valdys Jautis, O Jaučio metais visada vyksta  revoliucijos, dideli sukrėtimai. Gruodžio užtemimas pakels mases. Lietuvoje tai palies sveikatos sektorių, tad galima laukti medikų protestų, ligų protrūkių. Sukrėsta bus ir darbo rinka. Vieni darbo neteks, kiti bus kviečiami dirbti. Šis užtemimas reikalauja pasirūpinti visuomeniniu interesu ir mažiau paisyti savo asmeninės naudos. 
 • 2020 m. yra keliamieji metai. Tokie metai visada būna sunkūs. Būna daugiau bėdų ir sukrėtimų. Tačiau to nereikia baimintis. Mat šiais metais bus atkreipta daugiau dėmesio į skurstančius, į senolius. Jiems bus skiriama daugiau pagarbos. Bus paisoma jų teisių. Suaktyvės senjorai, neįgalieji. Visi nuskriaustieji, kurie ilgai tylėjo, pakils ir reikalaus savo teisų išpildymo. Jie taps kovingi ir agresyvus. Sukils ir tų profesijų atstovai, kurie ilgai buvo ignoruojami ar skriaudžiami.
 • 2020 m. astrologiniu požiūriu įvyks grandiozinis įvykis. Dvi pagrindinės planetos – Jupiteris ir Saturnas, kurios lemia didžiuosius procesus, plėtrą ir patirtį, gruodžio mėnesį susijungs Vandenio ženkle. Keisis net 360 metų trunkantis ciklas. Jupiteris ir Saturnas kas 20 metų iki šiol jungėsi žemės stichijoje. Tad visą šį laiką pasaulyje vyravo žemiški ir materialūs klausimai: pinigai, turtas, gyvenimo logika ir stereotipai. O jungtis oro ženkle (Vandenyje) pažymi naujo ciklo pradžią, kuris truks dar 360 metų. Tad keisis sankloda, ideologijos, kils visiškai naujos idėjos. Jos pradės ryškėti kovo gale, o įsitvirtins metų pabaigoje. Vandenis yra susijęs su naujovėmis, naujomis technologijomis. Bus orientuojamasi į ateitį, dažniau paisoma prognozių, ryškės multikultūralizmas. Keisis mąstymas, labiau parūps žmonijos ateitis. Skurdžios pasaulio šalys bus purtomos neramumų. O tai taps žadinančiu veiksniu.
 • 2020 m. daugelis prabus ir tikrajam dvasingumui, kuris nėra susijęs su religija. Tai reiškia, kad žmonės supras, kad visi ir viskas yra susiję tarpusavyje. Parūps ir protėviai ir dievų pasaulis. Vienus į tą prabudimą atves draugai ar artimieji, kiti ateis į tai per skausmą, ligas ar netektis.
 • 2020 m. labai suaktyvės įvairios sektos ir guru. Tad derėtų išlikti budriems. Mat psichologiškai pažeidžiami asmenys bus itin traukiami į sektas, neaiškias grupuotas.

Saulės naujienlaiškis

Prenumeruok Saulės naujienlaiškį ir gauk AKTUALIAS naujienas!

Meniu
Horoskopas.lt